Husky Bret 2 Kişilik 4 Mevsim Çift Tenteli Su Geçirmez Kamp Çadırı Yeşil
Ürün Tipi
Kamp
Kişi Kapasitesi
2 Kişilik
Mevsim
4 Mevsim
Şekil
Dome
Zemin Materyali
Polyester
İç Yüzey Materyali
Polyester
Dış Yüzey Materyali
Polyester
Renk
Yeşil
Genişlik
150 cm
Derinlik
300 cm
9.698,40 TL
7 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
7 FİYAT
Balkanlar Av
Husky Bret Yesıl 2 Kısılık Cadır - Yeşil
Ücretsiz Kargo
9.698,40 TL
Boyner
HUSKY BRET YESIL 2 KISILIK CADIR
Ücretsiz Kargo
9.698,40 TL
xsportplus
Husky Husky Bret Yesıl 2 Kısılık Cadır - Yeşil
Ücretsiz Kargo
10.412,19 TL
Pttavm
Husky Bret Yesıl 2 Kısılık Cadır
Ücretsiz Kargo
11.178,12 TL
Teknosa
Husky Bret 2 Kişilik Yeşil Kamp Çadırı
Ücretsiz Kargo
11.178,12 TL
Balkanlar Av
Husky Bret Green 2 Kişilik Çadır - Yeşil
Ücretsiz Kargo
11.178,12 TL
atmosferoutdoor Camping Equipment
Husky Bret 2 Kişilik Yeşil Kamp Çadırı
Ücretsiz Kargo
11.178,12 TL
Husky Bret 2 Kişilik 4 Mevsim Çift Tenteli Su Geçirmez Kamp Çadırı Yeşil Özellikleri
| Ürün Tipi | Kamp |
| Kişi Kapasitesi | 2 Kişilik |
| Mevsim | 4 Mevsim |
| Şekil | Dome |
| Zemin Materyali | Polyester |
| İç Yüzey Materyali | Polyester |
| Dış Yüzey Materyali | Polyester |
| Renk | Yeşil |
| Genişlik | 150 cm |
| Derinlik | 300 cm |
| Yükseklik | 120 cm |
| Çift Tenteli | Evet |
| Kışlık | Evet |
| Odalı | Hayır |
| Otomatik | Hayır |
| Soba Delikli | Hayır |
| Su Geçirmez | Evet |
| Yazlık | Evet |
Husky Bret 2 Kişilik 4 Mevsim Çift Tenteli Su Geçirmez Kamp Çadırı Yeşil Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Husky Bret 2 Kişilik 4 Mevsim Çift Tenteli Su Geçirmez Kamp Çadırı Yeşil' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Husky Bret 2 Kişilik 4 Mevsim Çift Tenteli Su Geçirmez Kamp Çadırı Yeşil | NATUREHİKE ANGO PİKNİK 3 OTOMATİK KURULUM ÇADIR FRESH BLACK TENTELİ - Bej | Onetick 6 Kişilik 4 Mevsim Şişme Kamp Çadırı 300X210 Pompalı Baca Çıkışı | Zeycamping 2 Odalı 4 Mevsimlik Akrilik Kumaş Kamp Orman Dağcı Barınak 7 Kişilik Çadır - Kahverengi | |
| 9.698,40 TL | 10.995,00 TL | 10.999,00 TL | 11.000,00 TL |
Çadır Benzer Kategoriler
Çadır Ürünleri

11.000,00 TL

11.000,00 TL

11.000,00 TL






























