Igloo 2 Kişilik Otomatik 3 Mevsim Çift Tenteli Kamp Çadırı Yeşil
Ürün Tipi
Kamp
Kişi Kapasitesi
2 Kişilik
Mevsim
3 Mevsim
Renk
Yeşil
Genişlik
150 cm
Derinlik
110 cm
Yükseklik
200 cm
Çift Tenteli
Evet
Odalı
Hayır
Otomatik
Evet
1.676,65 TL
3 FİYAT ARASINDA EN UCUZHusky ÇadırBestway ÇadırPinguin Çadır2 Kişilik Otomatik ÇadırHusky Çadır 4 Kişilik2 Kişilik ÇadırHannah ÇadırDome ÇadırMevsim ÇadırKırmızı Çadır6 Kişilik ÇadırFerrino Çadır3 Kişilik Otomatik ÇadırHusky 5 Mevsim Çadır3 Kişilik Çadır1 Kişilik ÇadırTek Kişilik Otomatik Çadır4 Kişilik ÇadırTünel Çadır4 Kişilik Otomatik Çadır
Mağaza Fiyatları
3 FİYAT
Defactofit
Igloo 2 Kişilik Otomatik Çadır-STD
1.676,65 TL
Andoutdoor
Igloo 2 Kişilik Otomatik Çadır, Yeşil
Ücretsiz Kargo
1.697,27 TL
andoutdoor
igloo 2 Kişilik Otomatik Çadır-Std Yeşil
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
1.956,42 TL
Igloo 2 Kişilik Otomatik 3 Mevsim Çift Tenteli Kamp Çadırı Yeşil Özellikleri
| Ürün Tipi | Kamp |
| Kişi Kapasitesi | 2 Kişilik |
| Mevsim | 3 Mevsim |
| Renk | Yeşil |
| Genişlik | 150 cm |
| Derinlik | 110 cm |
| Yükseklik | 200 cm |
| Çift Tenteli | Evet |
| Odalı | Hayır |
| Otomatik | Evet |
| Soba Delikli | Hayır |
Igloo 2 Kişilik Otomatik 3 Mevsim Çift Tenteli Kamp Çadırı Yeşil Yorumları
Ürüne Puan Ver
Cbtx GlobalWoeeyfreeshoppingNaturehikeUludağ ÇadırTunçEasy CampWorryfreeHannahHuskyTenthouseHigh PeakArgeusLoapRemixonEvoliteOutwellShufaBestwayFerrinoCbtx
'Igloo 2 Kişilik Otomatik 3 Mevsim Çift Tenteli Kamp Çadırı Yeşil' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Igloo 2 Kişilik Otomatik 3 Mevsim Çift Tenteli Kamp Çadırı Yeşil | Sealife 6 Kişilik Turuncu Kamp Çadırı Manuel Kurulum Yaz Mevsimi İçin Dayanıklı | Nikadu Kamp Çadırı Kolay Kurulum 6 Kişilik 220X250X150 Çk6 | Nurcamp Geniş Aile ve Arkadaş Grupları Için 6 Kişilik Manuel Kurulum Çadırı - Ferah ve Konforlu! - Renkli | |
| 1.676,65 TL | 1.925,00 TL | 1.925,00 TL | 1.925,00 TL |





























