Naturehike Ranch 4 Kişilik 4 Mevsim Kamp Çadırı Bej
Ürün Tipi
Kamp
Kişi Kapasitesi
4 Kişilik
Mevsim
4 Mevsim
Renk
Bej
Genişlik
346 cm
Derinlik
240 cm
Yükseklik
400 cm
Su Geçirmezlik Değeri
3000 mm
Çift Tenteli
Hayır
Odalı
Hayır
29.500,00 TL
3 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
3 FİYAT
Ergan Outdoor
Naturehike Ranch 4 Kişilik Piramit Lüks Kamp Çadırı - Bej
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
29.500,00 TL
Teknosa
Naturehike Moğol Glamping 4 Kişilik Piramid Kamp Çadırı
Ücretsiz Kargo
29.500,00 TL
Innovator doga sporları ve kamp malzemeleri
NATUREHİKE Ranch 4 Kişilik Piramit Lüks Kamp Çadırı
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
29.500,00 TL
Naturehike Ranch 4 Kişilik 4 Mevsim Kamp Çadırı Bej Özellikleri
| Ürün Tipi | Kamp |
| Kişi Kapasitesi | 4 Kişilik |
| Mevsim | 4 Mevsim |
| Renk | Bej |
| Genişlik | 346 cm |
| Derinlik | 240 cm |
| Yükseklik | 400 cm |
| Su Geçirmezlik Değeri | 3000 mm |
| Çift Tenteli | Hayır |
| Odalı | Hayır |
| Otomatik | Hayır |
| Soba Delikli | Hayır |
Naturehike Ranch 4 Kişilik 4 Mevsim Kamp Çadırı Bej Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Naturehike Ranch 4 Kişilik 4 Mevsim Kamp Çadırı Bej' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Naturehike Ranch 4 Kişilik 4 Mevsim Kamp Çadırı Bej | Shufa Yarım Küre 4 Kişilik 4 Mevsim Su Geçirmez Kamp Çadırı | Easy Camp 5 Kişilik 4 Mevsim Dağcı Çadırı | SHUFA Galaksi Serisi Otomatik Şişme Kamp Çadırı 13.68 m² 380x360x220 cm Yeşil Renk Şeffaf Pencereli ve Kapılı Büyük Aile Çadırı | |
| 29.500,00 TL | 34.499,00 TL | 34.199,00 TL | 33.999,00 TL | |
| Ürün Tipi | Kamp | Kamp | Dağcı | — |
| Kişi Kapasitesi | 4 Kişilik | 4 Kişilik | 5 Kişilik | — |
| Mevsim | 4 Mevsim | 4 Mevsim | 4 Mevsim | — |






























