Quickup 4 Kişilik Otomatik Yazlık Kamp Çadırı Mavi
Ürün Tipi
Kamp
Kişi Kapasitesi
4 Kişilik
Renk
Mavi
Genişlik
130 cm
Derinlik
135 cm
Yükseklik
240 cm
Su Geçirmezlik Değeri
450 mm
Çift Tenteli
Hayır
Kullanım Alanı
Plaj
Odalı
Hayır
3.795,08 TL
4 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
4 FİYAT
Defactofit
QuickUP Kapılı Otomatik Plaj Çadırı
3.795,08 TL
outdoordunyasi
Quickup Kapılı Otomatik Plaj Çadırı Mavi
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
3.970,60 TL
Aysimgroup
Quick Quickup Mavi Kapılı Otomatik Plaj Çadırı 2 Kişilik Yaz Mevsiminde Kullanım İçin
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
4.200,00 TL
andoutdoor
Quickup Kapılı Otomatik Plaj Çadırı Mavi
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
5.373,31 TL
Quickup 4 Kişilik Otomatik Yazlık Kamp Çadırı Mavi Özellikleri
| Ürün Tipi | Kamp |
| Kişi Kapasitesi | 4 Kişilik |
| Renk | Mavi |
| Genişlik | 130 cm |
| Derinlik | 135 cm |
| Yükseklik | 240 cm |
| Su Geçirmezlik Değeri | 450 mm |
| Çift Tenteli | Hayır |
| Kullanım Alanı | Plaj |
| Odalı | Hayır |
| Otomatik | Evet |
| Soba Delikli | Hayır |
| Yazlık | Evet |
Quickup 4 Kişilik Otomatik Yazlık Kamp Çadırı Mavi Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Quickup 4 Kişilik Otomatik Yazlık Kamp Çadırı Mavi' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Quickup 4 Kişilik Otomatik Yazlık Kamp Çadırı Mavi | Himarry Otomatik 4 Mevsim Su Geçirmez Kamp Çadırı | Marsilyan Havada Açılan Su Geçirmez Çadır 4 Kişilik - Renkli | Begin Power Mobihome 63200 Otomatik Çadır-Haki | |
| 3.795,08 TL | 5.443,20 TL | 5.413,46 TL | 5.429,90 TL | |
| Ürün Tipi | Kamp | Kamp | — | — |
| Mevsim | — | 4 Mevsim | — | — |




























