Tenthouse Fun 4 Kişilik Kamp Çadırı Mavi
Ürün Tipi
Kamp
Kişi Kapasitesi
4 Kişilik
Oda Sayısı
2 Odalı
Renk
Mavi
Genişlik
225 cm
Derinlik
200 cm
Yükseklik
440 cm
Su Geçirmezlik Değeri
2000 mm
Çift Tenteli
Evet
Odalı
Evet
7.775,00 TL
2 FİYAT ARASINDA EN UCUZHusky ÇadırBestway ÇadırPinguin Çadır2 Kişilik Otomatik ÇadırHusky Çadır 4 Kişilik2 Kişilik ÇadırHannah ÇadırDome ÇadırMevsim ÇadırKırmızı Çadır6 Kişilik ÇadırFerrino Çadır3 Kişilik Otomatik ÇadırHusky 5 Mevsim Çadır3 Kişilik Çadır1 Kişilik ÇadırTek Kişilik Otomatik Çadır4 Kişilik ÇadırTünel Çadır4 Kişilik Otomatik Çadır
Mağaza Fiyatları
2 FİYAT
Balkanlar Av
Tenthouse Fun 4 Kişilik Yüksek Çadır [ 145+150+145 ]*225*200CM
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
7.775,00 TL
AtmosferOutdoor Camping Equipment
Tenthouse FUN4 4 KİŞİLİK KAMP ÇADIRI MAVİ
Ücretsiz Kargo
9.760,00 TL
Tenthouse Fun 4 Kişilik Kamp Çadırı Mavi Özellikleri
| Ürün Tipi | Kamp |
| Kişi Kapasitesi | 4 Kişilik |
| Oda Sayısı | 2 Odalı |
| Renk | Mavi |
| Genişlik | 225 cm |
| Derinlik | 200 cm |
| Yükseklik | 440 cm |
| Su Geçirmezlik Değeri | 2000 mm |
| Çift Tenteli | Evet |
| Odalı | Evet |
| Otomatik | Hayır |
| Soba Delikli | Hayır |
Tenthouse Fun 4 Kişilik Kamp Çadırı Mavi Yorumları
Ürüne Puan Ver
Cbtx GlobalWoeeyfreeshoppingTunçEasy CampWorryfreeHannahHuskyNaturehikeHigh PeakArgeusLoapRemixonEvoliteOutwellSonesFerrinoCbtxFree CampBestwayUludağ
'Tenthouse Fun 4 Kişilik Kamp Çadırı Mavi' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Tenthouse Fun 4 Kişilik Kamp Çadırı Mavi | Tenthouse Tunnel 5 Kişilik Kamp Çadırı Mavi | Tenthouse Joy 4 Kişilik Kamp Çadırı - Gri | Naturehike Sky X-Pro 3 Kişilik Kamp Çadırı Yeşil | |
| 7.775,00 TL | 9.444,00 TL | 9.540,00 TL | 9.749,00 TL | |
| Ürün Tipi | Kamp | Kamp | — | Kamp |
| Kişi Kapasitesi | 4 Kişilik | 5 Kişilik | — | 3 Kişilik |
| Renk | Mavi | Mavi | — | Yeşil |































