Where Tomorrow Kompakt 2 Kişilik 4 Mevsim Kamp Çadırı Gri
Ürün Tipi
Kamp
Kişi Kapasitesi
2 Kişilik
Mevsim
4 Mevsim
Renk
Gri
Genişlik
245 cm
Derinlik
95 - 40 cm
Yükseklik
120 - 160 - 100 cm
Su Geçirmezlik Değeri
1500 mm
Çift Tenteli
Evet
Odalı
Hayır
4.030,46 TL
6 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
6 FİYAT
Defactofit
Where Tomorrow Kompakt Otomatik Çadır-GRİ
4.030,46 TL
idefix
Where Tomorrow Kompakt Otomatik adr-GR
Ücretsiz Kargo
4.779,80 TL
idefix
Where Tomorrow Kompakt Otomatik adr-GR
Ücretsiz Kargo
4.910,70 TL
idefix
Where Tomorrow Kompakt Otomatik adr-GR
Ücretsiz Kargo
4.910,70 TL
Amazon.com.tr
Lumaland WHERE TOMMOROW Kompakt Otomatik Çadır
Ücretsiz Kargo
4.950,31 TL
Teknosa
Where Tomorrow Kompakt Gri Otomatik Çadır
Ücretsiz Kargo
6.138,38 TL
Where Tomorrow Kompakt 2 Kişilik 4 Mevsim Kamp Çadırı Gri Özellikleri
| Ürün Tipi | Kamp |
| Kişi Kapasitesi | 2 Kişilik |
| Mevsim | 4 Mevsim |
| Renk | Gri |
| Genişlik | 245 cm |
| Derinlik | 95 - 40 cm |
| Yükseklik | 120 - 160 - 100 cm |
| Su Geçirmezlik Değeri | 1500 mm |
| Çift Tenteli | Evet |
| Odalı | Hayır |
| Otomatik | Evet |
| Soba Delikli | Hayır |
Where Tomorrow Kompakt 2 Kişilik 4 Mevsim Kamp Çadırı Gri Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Where Tomorrow Kompakt 2 Kişilik 4 Mevsim Kamp Çadırı Gri' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Where Tomorrow Kompakt 2 Kişilik 4 Mevsim Kamp Çadırı Gri | Argeus Skydome 5 Kişilik 3 Mevsim Kamp Çadırı Altın | Orcamp Nord Dorm 4 Kişilik Kamp Çadırı Gri | May Smart Sleep 3 Kamp Çadırı | |
| 4.030,46 TL | 6.225,60 TL | 6.138,00 TL | 6.000,00 TL | |
| Ürün Tipi | Kamp | Kamp | Kamp | — |
| Kişi Kapasitesi | 2 Kişilik | 5 Kişilik | 4 Kişilik | — |
| Mevsim | 4 Mevsim | 3 Mevsim | — | — |
| Şekil | — | Dome | — | — |
| Renk | Gri | Altın | Gri | — |
| Genişlik | 245 cm | 270 cm | — | — |
| Derinlik | 95 - 40 cm | 180 cm | — | — |
| Yükseklik | 120 - 160 - 100 cm | 270 cm | — | — |
| Su Geçirmezlik Değeri | 1500 mm | 2000 - 3000 mm | — | — |






























