Beko BK 851 YK 8 kg 1400 Devir D Enerji Sınıfı Buharlı Beyaz Kurutmalı Solo Çamaşır Makinesi
Kullanım Tipi
Solo
Yıkama Kapasitesi
8 kg
Enerji Sınıfı
D
Sıkma Devri
1400 devir
Renk
Beyaz
Program Sayısı
15 Programlı
Derinlik
59 cm
Genişlik
60 cm
Kontrol Paneli
Dijital
Kurutma Kapasitesi
5 kg
Benzer Ürünler

Beko BK 851 YKI 8 kg 1400 Devir D Enerji Sınıfı Buharlı İnox Kurutmalı Solo Çamaşır Makinesi
47.000,00 TL

Beko CM 960 YK 9 kg 1400 Devir D Enerji Sınıfı Buharlı Beyaz Kurutmalı Solo Çamaşır Makinesi
36.999,00 TL

Beko CM 850 YK 8 kg 1400 devir D Enerji Sınıfı Buharlı Beyaz Kurutmalı Çamaşır Makinesi
36.314,10 TL
Beko BK 851 YK 8 kg 1400 Devir D Enerji Sınıfı Buharlı Beyaz Kurutmalı Solo Çamaşır Makinesi Özellikleri
| Kullanım Tipi | Solo |
| Yıkama Kapasitesi | 8 kg |
| Enerji Sınıfı | D |
| Sıkma Devri | 1400 devir |
| Renk | Beyaz |
| Program Sayısı | 15 Programlı |
| Derinlik | 59 cm |
| Genişlik | 60 cm |
| Kontrol Paneli | Dijital |
| Kurutma Kapasitesi | 5 kg |
| Sıkma Ses Seviyesi | 76 dB |
| Yıkama Ses Seviyesi | 57 dB |
| Yıllık Su Tüketimi | 11660 lt |
| Yükseklik | 84 cm |
| Buharlı | Evet |
| Çocuk Kilidi | |
| Dokunmatik | |
| ECO Mod | |
| Hassas Program | |
| Hızlı Yıkama | |
| Kırışıklık Önleme | |
| Kısa Program | |
| Kurutmalı | |
| Leke Programı | |
| Mini | |
| Ön Yıkama | |
| Sesli Uyarı | |
| Wifi | |
| Zaman Erteleme |
Beko BK 851 YK 8 kg 1400 Devir D Enerji Sınıfı Buharlı Beyaz Kurutmalı Solo Çamaşır Makinesi Yorumları
Ürüne Puan Ver



























