Bosch WDU28561TR 10 kg 1400 Devir E Enerji Sınıfı Beyaz Solo Çamaşır Makinesi
Kullanım Tipi
Solo
Yıkama Kapasitesi
10 kg
Enerji Sınıfı
E
Sıkma Devri
1400 devir
Renk
Beyaz
Program Sayısı
14 Programlı
Derinlik
62 cm
Genişlik
59.8 cm
Kontrol Paneli
Dijital
Kurutma Kapasitesi
6 kg
65.800,00 TL
2 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
2 FİYAT
FEB Home Beyaz Eşya
Bosch WDU28561TR 1400 Devir 6 kg Çamaşır Makinesi
3 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
65.800,00 TL
Kütahya Shop
Bosch WDU28561TR 1400 Devir 10 kg Yıkama / 6 kg Kurutmalı Çamaşır Makinesi
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
70.255,13 TL
Bosch WDU28561TR 10 kg 1400 Devir E Enerji Sınıfı Beyaz Solo Çamaşır Makinesi Özellikleri
| Kullanım Tipi | Solo |
| Yıkama Kapasitesi | 10 kg |
| Enerji Sınıfı | E |
| Sıkma Devri | 1400 devir |
| Renk | Beyaz |
| Program Sayısı | 14 Programlı |
| Derinlik | 62 cm |
| Genişlik | 59.8 cm |
| Kontrol Paneli | Dijital |
| Kurutma Kapasitesi | 6 kg |
| Sıkma Ses Seviyesi | 70 dB |
| Yıkama Ses Seviyesi | 45 dB |
| Yıllık Su Tüketimi | 9240 lt |
| Yükseklik | 84.8 cm |
| Buharlı | Hayır |
| Çocuk Kilidi | |
| Dokunmatik | |
| ECO Mod | |
| Hassas Program | |
| Hızlı Yıkama | |
| Kırışıklık Önleme | |
| Kısa Program | |
| Kurutmalı | |
| Leke Programı | |
| Mini | |
| Ön Yıkama | |
| Sesli Uyarı | |
| Wifi | |
| Zaman Erteleme |
Bosch WDU28561TR 10 kg 1400 Devir E Enerji Sınıfı Beyaz Solo Çamaşır Makinesi Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Bosch WDU28561TR 10 kg 1400 Devir E Enerji Sınıfı Beyaz Solo Çamaşır Makinesi' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Bosch WDU28561TR 10 kg 1400 Devir E Enerji Sınıfı Beyaz Solo Çamaşır Makinesi | Bosch WAX32MHXTR 10 kg 1600 Devir B Enerji Sınıfı İnox Solo Çamaşır Makinesi | Bosch WGB254ASTR 10 kg 1400 devir A Enerji Sınıfı Gri Çamaşır Makinesi | BOSCH WGB254A1TR Serie 8 Çamaşır Makinesi 10 kg maks. 1400 dev./dak. - Beyaz | |
| 65.800,00 TL | 57.716,00 TL | 66.646,00 TL | 69.348,10 TL | |
| Kullanım Tipi | Solo | Solo | Solo | — |
| Yıkama Kapasitesi | 10 kg | 10 kg | 10 kg | — |
| Enerji Sınıfı | E | B | A | — |
| Sıkma Devri | 1400 devir | 1600 devir | 1400 devir | — |
| Renk | Beyaz | İnox | Gri | — |
| Program Sayısı | 14 Programlı | 14 Programlı | — | — |
| Derinlik | 62 cm | 59 cm | — | — |
| Genişlik | 59.8 cm | 59.8 cm | — | — |
| Kontrol Paneli | Dijital | Dijital | — | — |
| Sıkma Ses Seviyesi | 70 dB | 74 dB | — | — |
| Yıkama Ses Seviyesi | 45 dB | 49 dB | — | — |
| Yıllık Su Tüketimi | 9240 lt | 10340 lt | — | — |
| Yükseklik | 84.8 cm | 84.8 cm | — | — |
Çamaşır Makinesi Benzer Kategoriler
Çamaşır Makinesi Ürünleri

67.105,66 TL

65.800,00 TL
































