Casper Via E30 Plus 128 Gb Hafıza 4 Gb Ram 16 MP Ekran Android Akıllı Cep Telefonu Siyah
- Casper Via E30 Plus siyah telefon, 60 Hz ekran yenilemesiyle kullanım sırasında hız kazandırır. Yüz tanıma özelliği sayesinde daha pratik kullanıma imkan verir.
- Casper Via E30 Plus, MediaTek Helio G35 işlemci ile grafik yoğun uygulamalarda üstün performans sunar. Hyper Engine oyun teknolojisi ile oyunlarda avantaj sağlayabilir.
- Casper Via E30 Plus 128 GB depolama alanı, fotoğraf, video ve dosyalarınızı telefonunuzda tutmanız için yeterlilik gösterir.
- Parmak izi okuyucu telefonlar arasındaki ürün, ekran kilidi açmayı hızlandırır ve verilerinizi güvende tutmanıza imkan tanır.
- 4.5G telefon, daha geniş internet ağı ve kapsama alanı özelliği taşır. Bu sayede kesintisiz ve akıcı internet deneyimi sağlayabilir.
- 5000 mAh pil gücüne sahip olan Casper Android telefon uzun ömürlü kullanım imkanı sağlar.
- Casper 3 kameralı telefon, 13 MP ana, 2 MP makro, 2 MP derinlik ve ek olarak 8 MP ön kamerası ile profesyonel düzeyde çekim yapmanızı mümkün kılar.
- Casper Via E30 Plus 128 GB 4 GB RAM belleği ile birden fazla uygulamayı aynı anda çalıştırabilir, hafif uygulamalar ve oyunlarda yeterli performans sergileyebilir.
TÜMÜNÜ GÖSTER
Benzer Ürünler

Casper Via E30 Plus 128 Gb Hafıza 4 Gb Ram 16 MP Ekran Android Akıllı Cep Telefonu Beyaz
8.999,00 TL

Casper Via E30 Plus 128 Gb Hafıza 4 Gb Ram 16 MP Ekran Android Akıllı Cep Telefonu Mavi
8.819,91 TL

Casper Via E30 64 Gb Hafıza 4 Gb Ram 6.52 İnç 16 MP Ips Lcd Ekran Android Akıllı Cep Telefonu Siyah
9.999,00 TL
Casper TelefonCasper Via A Cep TelefonuCasper Via S Cep TelefonuCasper M30 Plus Cep TelefonuCasper Via E30 Cep TelefonuCasper Via F30 Cep TelefonuCasper Via M30 Cep TelefonuCasper Via M35 Cep TelefonuCasper Via X30 Cep TelefonuCasper Via X30 Plus Cep TelefonuSiyah Apple Cep TelefonuApple TelefonXiaomi TelefonReeder Telefon64 GB TelefonVivo TelefonLg TelefonOppo TelefonTcl TelefonAlcatel Telefon
Casper Via E30 Plus 128 Gb Hafıza 4 Gb Ram 16 MP Ekran Android Akıllı Cep Telefonu Siyah Özellikleri
| Ürün Tipi | Akıllı |
| İşletim Sistemi | Android |
| Model | Via E30 Plus |
| Dahili Hafıza | 128 GB |
| RAM Kapasitesi | 4 GB |
| Kamera Seçeneği | Kameralı |
| Ekran Boyutu | 6.52 inç |
| Ekran Teknolojisi | IPS LCD |
| Çıkış Yılı | 2022 |
| Renk | Siyah |
| Pil Gücü | 5000 mAh |
| Çekirdek Sayısı | 8 Çekirdekli |
| Ekran Çözünürlüğü Standardı | HD+ |
| Bluetooth Versiyonu | 2.0 |
| CPU | 4X 2.3 Ghz Arm Cortex-A53 |
| Ekran Çözünürlüğü | 720 x 1600 px |
| Ekran Parlaklık Değeri | 450 nits |
| Ekran Yenileme Hızı | 60 Hz |
| İşlemci Hızı | 2.3 Ghz |
| İşlemci Markası | MediaTek |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 11 (R) |
| Seri | Casper Via E |
| USB Giriş Tipi | USB Type C |
| USB Versiyonu | USB 2.0 |
| Video FPS Değeri | 30 fps |
| Video Kayıt Çözünürlüğü | 1080p (FULL HD) |
| Sim | Nano-SIM (4FF) |
| Kamera Şekli | Yuvarlak |
| Bluetooth | |
| Kasa Materyali | Alüminyum |
| Kulaklık Bağlantı Tipi | 3.5 mm |
| Arka Kamera Sayısı | 3 Kameralı |
| Üçüncü Arka Kamera Çözünürlüğü | 2 MP |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 16 MP |
| İkinci Arka Kamera Çözünürlüğü | 5 MP |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 8 MP |
| 3G | |
| 4.5G | |
| 4G | |
| 5G | |
| Çentikli Ekran | |
| Çerçevesiz | |
| Çift Hatlı | |
| Darbeye Dayanıklı | |
| Dokunmatik | |
| Hafıza Kartlı | |
| Hızlı Şarj | |
| Kablosuz Şarj | |
| Kalemli | |
| Kapaklı | |
| Katlanabilir | |
| Kavisli Ekran | |
| NFC | |
| Optik Görüntü Sabitleyici | |
| Parmak İzi Okuyucu | |
| Su Geçirmez | |
| Yüz Tanıma |
Casper Via E30 Plus 128 Gb Hafıza 4 Gb Ram 16 MP Ekran Android Akıllı Cep Telefonu Siyah Yorumları
Ürüne Puan Ver
SamsungXiaomiHuaweiHonorVivoOppoRealmeAppleInfinixTecnoPocoGoogleOneplusZteMotorolaGeneral MobileMeizuAsusOmixItel
Cep Telefonu Benzer Kategoriler
Cep Telefonu Ürünleri

192.999,00 TL

142.499,00 TL

142.240,03 TL
Casper Ürünleri

333.333,00 TL

300.000,00 TL

300.000,00 TL
Casper Cep Telefonu Ürünleri

9.999,00 TL

9.999,00 TL
İlgili Diğer Ürünler

811.461,49 TL

490.004,63 TL

389.764,00 TL

















