Omix X400 (128 Gb / 4 Gb) 128 Gb Hafıza 4 Gb Ram 6.53 İnç 50 MP Ips Lcd Ekran Android Akıllı Cep Telefonu Gri
6.722,00 TL
9 FİYAT ARASINDA EN UCUZ- Omix X400, 5000 mAh bataryası sayesinde uzun bir ekran süresine sahipken aynı zamanda hızlı şarj özelliği ile de bataryayı daha verimli kullanabilmeyi amaçlar.
- Android telefon modelleri arasındaki cihaz, Android 11'in gelişmiş teknolojilerine sahiptir.
- Omix X400 128 GB depolama alanının yanı sıra hafıza kartı desteği ile daha yüksek depolama alanlarına ulaşabilir.
- Bluetooth telefon özelliğine sahiptir ve 5.0 Bluetooth versiyonu sayesinde birçok cihaz ile kablosuz bağlantı kurabilir.
- 6.53 inç telefonlar arasındaki cihaz, 720x1600 piksel ekran çözünürlüğü sayesinde net ve detaylı görüntüler elde eder.
- Hafıza kartlı telefon; 60 Hz ekran yenileme hızı sayesinde akıcı bir performansa sahiptir.
- Toza dayanıklı telefon olduğu için birçok zorlu hava koşullarında kullanımı uygundur.
- Omix X400 128 GB 4 GB RAM, 2X 1.8 Ghz Arm Cortex-A75 CPU sistemi ile aynı anda birçok işlevi yerine getirebilen bir cihaz olarak öne çıkar.
- Gri telefon modeli zarafeti ile dikkat çekerken USB Type C girişi sayesinde hızlı şarjı destekler.
- IPS LCD ekran telefon teknolojisi ile canlı ve net görüntüler sunar. Verimli çalışan ekran HD+ çözünürlüğe sahiptir ve batarya ile uyumlu çalışarak uzun süreli dayanıklılık sağlar.
- Parmak izi okuyuculu telefon; 8 çekirdekli işlemcisi ile farklı alanlarda aynı anda işlem yapabilmeyi mümkün kılar.
- Omix X400 gri rengi ile modern ve şık bir görünüm sunar. 1080p FULL HD video kayıt çözünürlüğü de tercih sebebidir.
Benzer Ürünler

Omix X400 (128 Gb / 4 Gb) 128 Gb Hafıza 4 Gb Ram 6.53 İnç 50 MP Ips Lcd Ekran Android Akıllı Cep Telefonu Beyaz
6.674,00 TL

Omix X400 (128 Gb / 4 Gb) 128 Gb Hafıza 4 Gb Ram 6.53 İnç 50 MP Ips Lcd Ekran Android Akıllı Cep Telefonu Mavi
6.613,00 TL

Omix X400 (128 Gb / 6 Gb) 128 Gb Hafıza 6 Gb Ram 6.53 İnç 50 MP Ips Lcd Ekran Android Akıllı Cep Telefonu Beyaz
6.541,00 TL
Mağaza Fiyatları
9 FİYAT
CepHane Teknoloji
omix X400 4+4GB Ram 128GB Gri + Mixpod Pro Hediyeli (Omix Türkiye Garantili )
Ücretsiz Kargo
6.722,00 TL
CepHane Teknoloji
Omix X400 Gri 128 GB 4 GB Ram Akıllı Telefon (Omix Türkiye Garantili)
Ücretsiz Kargo
6.767,06 TL
idefix
Omix X400 128GB 4GB Ram Cep Telefonu Siyah
Ücretsiz Kargo
6.886,03 TL
idefix
Omix X400 128GB 4GB Ram Cep Telefonu Siyah
Ücretsiz Kargo
7.080,03 TL
CepHane Teknoloji
OMIX X400 4+4 128GB BT GRİ
Ücretsiz Kargo
7.099,00 TL
Ülkü Teknoloji
OMIX X400 4+4 128GB BT GRİ
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
7.100,00 TL
İÇKALE İLETİŞİM
Omix X400 Gri 128 GB 4 GB Ram Akıllı Telefon (Omix Türkiye Garantili)
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
7.219,05 TL
Omix X400 (128 Gb / 4 Gb) 128 Gb Hafıza 4 Gb Ram 6.53 İnç 50 MP Ips Lcd Ekran Android Akıllı Cep Telefonu Gri Özellikleri
| Ürün Tipi | Akıllı |
| İşletim Sistemi | Android |
| Model | X400 |
| Dahili Hafıza | 128 GB |
| RAM Kapasitesi | 4 GB |
| Kamera Seçeneği | Kameralı |
| Ekran Boyutu | 6.53 inç |
| Ekran Teknolojisi | IPS LCD |
| Çıkış Yılı | 2022 |
| Renk | Gri |
| Pil Gücü | 5000 mAh |
| Çekirdek Sayısı | 8 Çekirdekli |
| Ekran Çözünürlüğü Standardı | HD+ |
| Bluetooth Versiyonu | 5.0 |
| CPU | 2X 1.8 Ghz Arm Cortex-A75 |
| Ekran Çözünürlüğü | 720 x 1600 px |
| Ekran Parlaklık Değeri | 400 nits |
| Ekran Yenileme Hızı | 60 Hz |
| İşlemci Hızı | 1.8 Ghz |
| İşlemci Markası | Unisoc |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 11 (R) |
| Seri | Omix X |
| USB Giriş Tipi | USB Type C |
| USB Versiyonu | USB 2.0 |
| Video FPS Değeri | 30 fps |
| Video Kayıt Çözünürlüğü | 1080p (FULL HD) |
| Sim | Nano-SIM (4FF) |
| Kamera Şekli | Yuvarlak |
| Bluetooth | |
| Ön Kamera Video Çözünürlüğü | 1080p (FULL HD) |
| Toza Dayanıklılık | |
| Kasa Materyali | Plastik |
| Kulaklık Bağlantı Tipi | USB Type C |
| Arka Kamera Sayısı | 3 Kameralı |
| Üçüncü Arka Kamera Çözünürlüğü | 2 MP |
| Suya Geçirmezlik Seviyesi | IPX3 |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 50 MP |
| Ön Kamera Video FPS Değeri | 30 fps |
| İkinci Arka Kamera Çözünürlüğü | 2 MP |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 16 MP |
| 3G | |
| 4.5G | |
| 4G | |
| 5G | |
| Çentikli Ekran | |
| Çerçevesiz | |
| Çift Hatlı | |
| Darbeye Dayanıklı | |
| Dokunmatik | |
| Hafıza Kartlı | |
| Hızlı Şarj | |
| Kablosuz Şarj | |
| Kalemli | |
| Kapaklı | |
| Katlanabilir | |
| Kavisli Ekran | |
| NFC | |
| Optik Görüntü Sabitleyici | |
| Parmak İzi Okuyucu | |
| Su Geçirmez | |
| Yüz Tanıma |
Omix X400 (128 Gb / 4 Gb) 128 Gb Hafıza 4 Gb Ram 6.53 İnç 50 MP Ips Lcd Ekran Android Akıllı Cep Telefonu Gri Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Omix X400 (128 Gb / 4 Gb) 128 Gb Hafıza 4 Gb Ram 6.53 İnç 50 MP Ips Lcd Ekran Android Akıllı Cep Telefonu Gri' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Omix X400 (128 Gb / 4 Gb) 128 Gb Hafıza 4 Gb Ram 6.53 İnç 50 MP Ips Lcd Ekran Android Akıllı Cep Telefonu Gri | General Mobile Gm 22 32 GB Hafıza 3 GB Ram 6.52 inç 13 MP IPS LCD Ekran Android Akıllı Cep Telefonu Altın | Xiaomi Redmi 10 2022 128 Gb Hafıza 4 Gb Ram 6.5 İnç 50 MP Çift Hatlı Ips Lcd Ekran Android Akıllı Cep Telefonu Gri | Tecno Spark 7 Pro (Kf8) 128 Gb Hafıza 4 Gb Ram 6.6 İnç 48 MP Ips Lcd Ekran Android Akıllı Cep Telefonu Mavi | |
| 6.722,00 TL | 7.999,00 TL | 8.299,00 TL | 7.999,00 TL | |
| Ürün Tipi | Akıllı | Akıllı | Akıllı | Akıllı |
| İşletim Sistemi | Android | Android | Android | Android |
| Model | X400 | GM 22 | Redmi 10 2022 | Spark 7 Pro |
| Dahili Hafıza | 128 GB | 32 GB | 128 GB | 128 GB |
| RAM Kapasitesi | 4 GB | 3 GB | 4 GB | 4 GB |
| Kamera Seçeneği | Kameralı | Kameralı | Kameralı | Kameralı |
| Ekran Boyutu | 6.53 inç | 6.52 inç | 6.5 inç | 6.6 inç |
| Ekran Teknolojisi | IPS LCD | IPS LCD | IPS LCD | IPS LCD |
| Çıkış Yılı | 2022 | 2022 | 2021 | 2021 |
| Renk | Gri | Altın | Gri | Mavi |
| Pil Gücü | 5000 mAh | 5000 mAh | 5000 mAh | 5000 mAh |
| Çekirdek Sayısı | 8 Çekirdekli | 8 Çekirdekli | 8 Çekirdekli | 8 Çekirdekli |
| Ekran Çözünürlüğü Standardı | HD+ | HD+ | FHD+ | HD+ |
| Bluetooth Versiyonu | 5.0 | 5.0 | 5.1 | 5.0 |
| CPU | 2X 1.8 Ghz Arm Cortex-A75 | 4X 2.3 Ghz Arm Cortex-A53 | Cortex A75 | Cortex A75 |
| Ekran Çözünürlüğü | 720 x 1600 px | 720 x 1600 px | 1080 x 2400 px | 720 x 1600 px |
| Ekran Parlaklık Değeri | 400 nits | — | 400 nits | — |
| Ekran Yenileme Hızı | 60 Hz | 60 Hz | 90 Hz | 90 Hz |
| İşlemci Hızı | 1.8 Ghz | 1.8 Ghz | 2.0 Ghz | 2.0 Ghz |
| İşlemci Markası | Unisoc | MediaTek | MediaTek | MediaTek |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 11 (R) | Android 11 (R) | Android 11 (R) | Android 11 (R) |
| Seri | Omix X | General Mobile GM | Xiaomi Redmi 10 | Tecno Spark |
| USB Giriş Tipi | USB Type C | USB Type C | — | Micro USB |
| USB Versiyonu | USB 2.0 | USB 2.0 | USB 2.0 | USB 2.0 |
| Video FPS Değeri | 30 fps | 30 fps | 30 fps | 30 fps |
| Video Kayıt Çözünürlüğü | 1080p (FULL HD) | 1080p (FULL HD) | 1080p (FULL HD) | 1440p (Quad HD) 2K |
| Sim | Nano-SIM (4FF) | Nano-SIM (4FF) | Nano-SIM (4FF) | Nano-SIM (4FF) |
| Kamera Şekli | Yuvarlak | Yuvarlak | Yuvarlak | Yuvarlak |
| Bluetooth | ||||
| Ön Kamera Video Çözünürlüğü | 1080p (FULL HD) | 1080p (FULL HD) | 1080p (FULL HD) | 1440p (Quad HD) 2K |
| Kasa Materyali | Plastik | Plastik | Plastik | Plastik |
| Kulaklık Bağlantı Tipi | USB Type C | 3.5 mm | 3.5 mm | 3.5 mm |
| Dördüncü Arka Kamera Çözünürlüğü | — | — | 2 MP | — |
| Arka Kamera Sayısı | 3 Kameralı | 3 Kameralı | 4 Kameralı | Çift Kameralı |
| Üçüncü Arka Kamera Çözünürlüğü | 2 MP | 0.3 MP | 2 MP | — |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 50 MP | 13 MP | 50 MP | 48 MP |
| Ön Kamera Video FPS Değeri | 30 fps | 30 fps | 30 fps | 30 fps |
| İkinci Arka Kamera Çözünürlüğü | 2 MP | 0.3 MP | 8 MP | 2 MP |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 16 MP | 8 MP | 8 MP | 8 MP |
Cep Telefonu Benzer Kategoriler
Cep Telefonu Ürünleri

8.199,00 TL

8.040,45 TL

7.999,00 TL
Omix Cep Telefonu Ürünleri

6.674,00 TL

6.613,00 TL

6.541,00 TL
























