Oppo Reno13 Pro 512 GB Hafıza 12 GB Ram 6.83 inç 50 MP Çift Hatlı AMOLED Ekran Android Akıllı Cep Telefonu Siyah
Ürün Tipi
Akıllı
İşletim Sistemi
Android
Model
Reno13 Pro
Dahili Hafıza
512 GB
RAM Kapasitesi
12 GB
Kamera Seçeneği
Kameralı
Ekran Boyutu
6.83 inç
Ekran Teknolojisi
AMOLED
Çıkış Yılı
2024
Renk
Siyah
109.017,70 TL
Benzer Ürünler

Oppo Reno13 Pro 512 GB Hafıza 12 GB Ram 6.83 inç 50 MP Çift Hatlı AMOLED Ekran Android Akıllı Cep Telefonu Mor
39.402,00 TL

Xiaomi 13 Pro 512 Gb Hafıza 12 Gb Ram 6.73 İnç 50 MP Çift Hatlı Amoled Ekran Android Akıllı Cep Telefonu Siyah
55.000,00 TL

Poco X7 Pro 512 GB Hafıza 12 GB Ram 6.67 inç 50 MP Çift Hatlı AMOLED Ekran Android Akıllı Cep Telefon Siyah
25.571,54 TL
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
bybilisim
Oppo Reno13 Pro 5G 12GB/512GB Grafit Akıllı Telefon - 512 GB
4 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
109.017,70 TL
Oppo Reno13 Pro 512 GB Hafıza 12 GB Ram Cep Telefonu Siyah Özellikleri
| Ürün Tipi | Akıllı |
| İşletim Sistemi | Android |
| Model | Reno13 Pro |
| Dahili Hafıza | 512 GB |
| RAM Kapasitesi | 12 GB |
| Kamera Seçeneği | Kameralı |
| Ekran Boyutu | 6.83 inç |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Çıkış Yılı | 2024 |
| Renk | Siyah |
| Pil Gücü | 5800 mAh |
| Ekran Çözünürlüğü Standardı | FHD+ |
| Bluetooth Versiyonu | 5.4 |
| CPU | 1X 3.35 GHz ARM Cortex-A715 |
| Ekran Çözünürlüğü | 1272 x 2800 px |
| Ekran Parlaklık Değeri | 1200 nits |
| Ekran Yenileme Hızı | 120 Hz |
| İşlemci Hızı | 3.35 GHz |
| İşlemci Markası | MediaTek |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 15 |
| Seri | Oppo Reno |
| USB Giriş Tipi | USB Type C |
| USB Versiyonu | USB 2.0 |
| Video FPS Değeri | 60 fps |
| Video Kayıt Çözünürlüğü | 2160p (Ultra HD) 4K |
| Sim | Nano-SIM (4FF) |
| Kamera Şekli | Yuvarlak |
| Bluetooth | |
| Ön Kamera Video Çözünürlüğü | 2160p (Ultra HD) 4K |
| Toza Dayanıklılık | |
| Kasa Materyali | Cam |
| Kulaklık Bağlantı Tipi | USB Type C |
| Arka Kamera Sayısı | 3 Kameralı |
| Üçüncü Arka Kamera Çözünürlüğü | 50 MP |
| Suya Geçirmezlik Seviyesi | IPX8 |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 50 MP |
| Ön Kamera Video FPS Değeri | 60 fps |
| İkinci Arka Kamera Çözünürlüğü | 8 MP |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 50 MP |
| 3G | |
| 4.5G | |
| 4G | |
| 5G | |
| Çentikli Ekran | |
| Çerçevesiz | |
| Çift Hatlı | |
| Dokunmatik | |
| Hafıza Kartlı | |
| Hızlı Şarj | |
| Kablosuz Şarj | |
| Kalemli | |
| Kapaklı | |
| Katlanabilir | |
| Kavisli Ekran | |
| NFC | |
| Optik Görüntü Sabitleyici | |
| Parmak İzi Okuyucu | |
| Su Geçirmez | |
| Yüz Tanıma |
Oppo Reno13 Pro 512 GB Hafıza 12 GB Ram Cep Telefonu Siyah Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Oppo Reno13 Pro 512 GB Hafıza 12 GB Ram Cep Telefonu Siyah' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Oppo Reno13 Pro 512 GB Hafıza 12 GB Ram 6.83 inç 50 MP Çift Hatlı AMOLED Ekran Android Akıllı Cep Telefonu Siyah | Xiaomi 15 Ultra 512 GB Hafıza 16 GB Ram 6.73 inç 50 MP Çift Hatlı AMOLED Ekran Android Akıllı Cep Telefonu Siyah | Apple iPhone 15 Pro 1 Tb Hafıza 6.1 İnç 48 MP Çift Hatlı Oled Ekran Ios 17 Akıllı Cep Telefonu Natürel Titanyum | Apple iPhone 15 Pro Max 512 Gb Hafıza 6.7 İnç 48 MP Çift Hatlı Oled Ekran Ios 17 Akıllı Cep Telefonu Beyaz Titanyum | |
| 109.017,70 TL | 120.499,00 TL | 119.000,00 TL | 123.900,00 TL | |
| Ürün Tipi | Akıllı | Akıllı | Akıllı | Akıllı |
| İşletim Sistemi | Android | Android | iOS | iOS |
| Model | Reno13 Pro | 15 Ultra | iPhone 15 Pro | iPhone 15 Pro Max |
| Dahili Hafıza | 512 GB | 512 GB | 1 TB | 512 GB |
| RAM Kapasitesi | 12 GB | 16 GB | 8 GB | 8 GB |
| Kamera Seçeneği | Kameralı | Kameralı | Kameralı | Kameralı |
| Ekran Boyutu | 6.83 inç | 6.73 inç | 6.1 inç | 6.7 inç |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED | AMOLED | OLED | OLED |
| Çıkış Yılı | 2024 | 2025 | 2023 | 2023 |
| Renk | Siyah | Siyah | Natürel Titanyum | Beyaz Titanyum |
| Pil Gücü | 5800 mAh | 5500 mAh | 3274 mAh | 4441 mAh |
| Çekirdek Sayısı | — | 8 Çekirdekli | 6 Çekirdekli | 6 Çekirdekli |
| Ekran Çözünürlüğü Standardı | FHD+ | QHD+ | FHD+ | FHD+ |
| Bluetooth Versiyonu | 5.4 | 5.4 | 5.3 | 5.3 |
| CPU | 1X 3.35 GHz ARM Cortex-A715 | 2X 4.32 GHz | A17 Pro | A17 Pro |
| Ekran Çözünürlüğü | 1272 x 2800 px | — | 1179 x 2556 px | 1290 x 2796 px |
| Ekran Parlaklık Değeri | 1200 nits | — | 2000 nits | 2000 nits |
| Ekran Yenileme Hızı | 120 Hz | 120 Hz | 120 Hz | 120 Hz |
| İşlemci Hızı | 3.35 GHz | 4.32 GHz | 3.46 Ghz | 3.46 Ghz |
| İşlemci Markası | MediaTek | Qualcomm | Apple | Apple |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 15 | Android 15 | iOS 17 | iOS 17 |
| Seri | Oppo Reno | Xiaomi 15 | Apple İphone 15 | Apple İphone 15 |
| USB Giriş Tipi | USB Type C | USB Type C | USB Type C | USB Type C |
| USB Versiyonu | USB 2.0 | USB 3.2 | USB 3.2 | USB 3.2 |
| Video FPS Değeri | 60 fps | 30 fps | 60 fps | 60 fps |
| Video Kayıt Çözünürlüğü | 2160p (Ultra HD) 4K | 4320p (Ultra HD) 8K | 2160p (Ultra HD) 4K | 2160p (Ultra HD) 4K |
| Sim | Nano-SIM (4FF) | Nano-SIM (4FF) | E Sim - Nano Sim (4FF) | E Sim - Nano Sim (4FF) |
| Kamera Şekli | Yuvarlak | Yuvarlak | Yuvarlak | Yuvarlak |
| Bluetooth | ||||
| Ön Kamera Video Çözünürlüğü | 2160p (Ultra HD) 4K | 2160p (Ultra HD) 4K | 2160p (Ultra HD) 4K | 2160p (Ultra HD) 4K |
| Toza Dayanıklılık | ||||
| Kasa Materyali | Cam | — | Titanyum | Titanyum |
| Kulaklık Bağlantı Tipi | USB Type C | USB Type C | USB Type C | USB Type C |
| Dördüncü Arka Kamera Çözünürlüğü | — | 200 MP | — | — |
| Arka Kamera Sayısı | 3 Kameralı | 4 Kameralı | 3 Kameralı | 3 Kameralı |
| Üçüncü Arka Kamera Çözünürlüğü | 50 MP | 50 MP | 12 MP | 12 MP |
| Suya Geçirmezlik Seviyesi | IPX8 | IPX8 | IPX8 | IPX8 |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 50 MP | 50 MP | 48 MP | 48 MP |
| Ön Kamera Video FPS Değeri | 60 fps | 30 fps | 60 fps | 60 fps |
| İkinci Arka Kamera Çözünürlüğü | 8 MP | 50 MP | 12 MP | 12 MP |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 50 MP | 32 MP | 12 MP | 12 MP |
| Model Kodu | — | — | MTVF3TU/A | MU7D3TU/A |
| Yapay Zeka | — | — |
Cep Telefonu Benzer Kategoriler
Cep Telefonu Ürünleri

149.999,00 TL

140.999,00 TL

140.999,00 TL






















