Poco C40 32 Gb Hafıza 3 Gb Ram 6.71 İnç 13 MP Ips Lcd Ekran Android Akıllı Cep Telefonu Siyah
- 6000 mAh bataryası bulunan Poco C40, uzun bir ekran kullanım süresine sahiptir.
- Android telefon, pratik ve akıcı arayüz deneyimi vadeder.
- Xiaomi Poco C40, USB Type-C bağlantı noktası ile hızlı şarjı destekler.
- Artırılablir belleği ile dikkat çeken Poco C40 32 GB depolama kapasitesinin yanı sıra hafıza kartı desteği sunar.
- Bluetooth telefon, hızlı kablosuz bağlantı sağlar.
- Hafıza kartlı telefon, 2.0 Ghz işlemci hızı sayesinde uygulamalar arası hızlı geçiş imkanı tanır.
- 1080p çözünürlüğe sahip 6.71 inç telefonlar arasında yer alan cihaz, 1geniş ekran deneyimi yaşatır.
- 3 GB RAM telefon, HD+ ekran çözünürlüğü standardı ile net bir görüntü kalitesine sahiptir.
- IPS LCD ekran telefon, 720x1650 px çözünürlüğündeki ekranı ile detayları daha net gösterir.
- Parmak izi okuyuculu telefon, 8 çekirdekli işlemcisi ile aynı anda birden fazla uygulamayı çalıştırabilir.
- Çentikli ekran telefon, 60 Hz ekran yenileme hızı ile akıcı bir kullanım ortaya çıkarır.
- Poco C40 siyah renginin yanı sıra 2.0 Ghz Arm Cortex-A55 CPU sistemi ile uyumlu çalışarak uygulamalar arası hızlı bir geçiş sunar.
- Poco C40 4G bağlantı desteği ile saniyede 100 MBPS'ye varan internet hızlarına erişebilirsiniz.
TÜMÜNÜ GÖSTER
Benzer Ürünler

Poco C40 32 Gb Hafıza 3 Gb Ram 6.71 İnç 13 MP Ips Lcd Ekran Android Akıllı Cep Telefonu Sarı
8.999,00 TL

Poco C40 64 Gb Hafıza 4 Gb Ram 6.71 İnç 13 MP Ips Lcd Ekran Android Akıllı Cep Telefonu Siyah
6.850,31 TL

Poco C40 64 Gb Hafıza 4 Gb Ram 6.71 İnç 13 MP Ips Lcd Ekran Android Akıllı Cep Telefonu Yeşil
6.715,20 TL
Poco TelefonPoco M Cep TelefonuPoco C Cep TelefonuPoco F Cep TelefonuPoco X Cep TelefonuPoco X7 Cep TelefonuPoco C75 Cep TelefonuPoco F2 Pro Cep TelefonuPoco F4 Cep TelefonuPoco X5 Cep TelefonuPoco X6 Pro Cep TelefonuPoco C40 Cep TelefonuPoco F3 Cep TelefonuPoco F4 Gt Cep TelefonuPoco F5 Cep TelefonuPoco F5 Pro Cep TelefonuPoco M3 Cep TelefonuPoco M3 Pro Cep TelefonuPoco M4 Pro Cep TelefonuPoco M6 Pro Cep Telefonu
Poco C40 32 Gb Hafıza 3 Gb Ram 6.71 İnç 13 MP Ips Lcd Ekran Android Akıllı Cep Telefonu Siyah Özellikleri
| Ürün Tipi | Akıllı |
| İşletim Sistemi | Android |
| Model | C40 |
| Dahili Hafıza | 32 GB |
| RAM Kapasitesi | 3 GB |
| Kamera Seçeneği | Kameralı |
| Ekran Boyutu | 6.71 inç |
| Ekran Teknolojisi | IPS LCD |
| Çıkış Yılı | 2022 |
| Renk | Siyah |
| Pil Gücü | 6000 mAh |
| Çekirdek Sayısı | 8 Çekirdekli |
| Ekran Çözünürlüğü Standardı | HD+ |
| Bluetooth Versiyonu | 5.0 |
| CPU | 4X 2.0 Ghz Arm Cortex-A55 |
| Ekran Çözünürlüğü | 720 x 1650 px |
| Ekran Yenileme Hızı | 60 Hz |
| İşlemci Hızı | 2.0 Ghz |
| İşlemci Markası | JLQ |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 11 (R) |
| Seri | Poco C |
| USB Giriş Tipi | USB Type C |
| USB Versiyonu | USB 2.0 |
| Video FPS Değeri | 30 fps |
| Video Kayıt Çözünürlüğü | 1080p (FULL HD) |
| Sim | Nano-SIM (4FF) |
| Kamera Şekli | Yuvarlak |
| Bluetooth | |
| Ön Kamera Video Çözünürlüğü | 1080p (FULL HD) |
| Toza Dayanıklılık | |
| Kasa Materyali | Plastik |
| Kulaklık Bağlantı Tipi | 3.5 mm |
| Arka Kamera Sayısı | Çift Kameralı |
| Suya Geçirmezlik Seviyesi | IPX2 |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 13 MP |
| Ön Kamera Video FPS Değeri | 30 fps |
| İkinci Arka Kamera Çözünürlüğü | 2 MP |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 5 MP |
| 3G | |
| 4.5G | |
| 4G | |
| 5G | |
| Çentikli Ekran | |
| Çerçevesiz | |
| Çift Hatlı | |
| Darbeye Dayanıklı | |
| Dokunmatik | |
| Hafıza Kartlı | |
| Hızlı Şarj | |
| Kablosuz Şarj | |
| Kalemli | |
| Kapaklı | |
| Katlanabilir | |
| Kavisli Ekran | |
| NFC | |
| Optik Görüntü Sabitleyici | |
| Parmak İzi Okuyucu | |
| Su Geçirmez | |
| Yüz Tanıma |
Poco C40 32 Gb Hafıza 3 Gb Ram 6.71 İnç 13 MP Ips Lcd Ekran Android Akıllı Cep Telefonu Siyah Yorumları
Ürüne Puan Ver
SamsungHuaweiXiaomiVivoHonorOppoRealmeTecnoMotorolaOneplusAppleGeneral MobileMeizuInfinixTclLgSonyHikingGoogleItel
Cep Telefonu Benzer Kategoriler
Cep Telefonu Ürünleri

199.999,00 TL

142.499,00 TL

142.240,03 TL



























