Reeder S19 Max 32 Gb Hafıza 2 Gb Ram 6.51 İnç 13 MP Ips Lcd Ekran Android Akıllı Cep Telefonu Mavi
5.250,00 TL
3 FİYAT ARASINDA EN UCUZ- Reeder S19 Max, Spreadtrum SC7731G işlemci özelliği sunar. Bu işlemci hafif oyunlar ve günlük işlemlerde kaliteli performans ortaya çıkarır.
- Reeder S19 Max Android telefon, 3950 mAh gücündeki bataryası ile uzun ömürlü kullanım sağlar.
- Reeder S19 Max 32 GB kapasitesi ile temel depolama alanı ihtiyacınızı karşılayabilir.
- Şık tasarımı ile öne çıkan mavi telefon, 10W hızlı şarj desteği sayesinde oldukça kullanışlı bir tercih haline gelir.
- Bluetooth telefon özelliği sayesinde araç kiti ya da kulaklıkla bağlanarak eller serbest görüşme yapma kolaylığı sunar.
- Hafıza kartlı telefon, depolama alanı ihtiyacı durumunda microSD kart ile 128 GB'a kadar genişletmenize imkan verir.
- 6.51 inç telefonlar sınıfındaki cihaz, geniş görüntüleme alanı ile film ve oyunlarda sürükleyici ekran deneyimi yaşatabilir.
- Çerçevesiz telefon, daha fazla kullanım alanı ve metin okuma gibi işlemlerde konfor sağlar. 13 Mp Ana kamerası ile temel fotoğrafçılık kullanımınız için idealdir.
- Ips Lcd ekran telefon, geniş görüş açısı ile canlı renkleri ortaya çıkarır.
- Çentikli ekran telefonlar sınıfında yer alan S19 Max, kullanılabilir ekran alanını artırır ve daha estetik görünüm vadeder.
- Reeder S19 Max mavi renk seçeneği modern görünümün yanı sıra parmak izi sensörü ve yüz tanıma özelliği ile güvenliği üst düzeyde tutar.
- Reeder S19 Max 2 GB RAM belleği temel işlemler ve günlük kullanımda sorunsuz performans sergiler.
Benzer Ürünler

Reeder S19 Max 32 Gb Hafıza 2 Gb Ram 6.51 İnç 13 MP Ips Lcd Ekran Android Akıllı Cep Telefonu Yeşil
5.989,00 TL

Reeder S19 Max 32 Gb Hafıza 2 Gb Ram 6.51 İnç 13 MP Ips Lcd Ekran Android Akıllı Cep Telefonu Beyaz
5.989,00 TL

Reeder S19 Max 32 Gb Hafıza 2 Gb Ram 6.51 İnç 13 MP Ips Lcd Ekran Android Akıllı Cep Telefonu Siyah
5.984,00 TL
Mağaza Fiyatları
3 FİYAT
Teknosa
Reeder S19 Max 32 GB 2 GB RAM Lacivert Cep Telefonu (Reeder Türkiye Garantili)
Ücretsiz Kargo
5.250,00 TL
BigTech34
Reeder S19 Max 32 GB 2 GB Ram (Reeder Türkiye Garantili) Mavi
Ücretsiz Kargo
5.484,00 TL
OptimumBar
Reeder S19 Max 32 GB 2 GB Ram (Reeder Türkiye Garantili) Koyu Mavi
Ücretsiz Kargo
5.500,00 TL
Reeder S19 Max 32 Gb Hafıza 2 Gb Ram 6.51 İnç 13 MP Ips Lcd Ekran Android Akıllı Cep Telefonu Mavi Özellikleri
| Ürün Tipi | Akıllı |
| İşletim Sistemi | Android |
| Model | S19 Max |
| Dahili Hafıza | 32 GB |
| RAM Kapasitesi | 2 GB |
| Kamera Seçeneği | Kameralı |
| Ekran Boyutu | 6.51 inç |
| Ekran Teknolojisi | IPS LCD |
| Çıkış Yılı | 2022 |
| Renk | Mavi |
| Pil Gücü | 3950 mAh |
| Çekirdek Sayısı | 8 Çekirdekli |
| Ekran Çözünürlüğü Standardı | HD+ |
| Bluetooth Versiyonu | 5.0 |
| CPU | 4X 2.0 Ghz Arm Cortex-A53 |
| Ekran Çözünürlüğü | 720 x 1600 px |
| Ekran Yenileme Hızı | 60 Hz |
| İşlemci Hızı | 2.0 Ghz |
| İşlemci Markası | MediaTek |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 11 (R) |
| Seri | Reeder S19 |
| USB Giriş Tipi | USB Type C |
| USB Versiyonu | USB 2.0 |
| Video FPS Değeri | 30 fps |
| Video Kayıt Çözünürlüğü | 1080p (FULL HD) |
| Sim | Nano-SIM (4FF) |
| Kamera Şekli | Yuvarlak |
| Bluetooth | |
| Kasa Materyali | Plastik |
| Kulaklık Bağlantı Tipi | 3.5 mm |
| Arka Kamera Sayısı | Tek Kameralı |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 13 MP |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 5 MP |
| 3G | |
| 4.5G | |
| 4G | |
| 5G | |
| Çentikli Ekran | |
| Çerçevesiz | |
| Çift Hatlı | |
| Darbeye Dayanıklı | |
| Dokunmatik | |
| Hafıza Kartlı | |
| Hızlı Şarj | |
| Kablosuz Şarj | |
| Kalemli | |
| Kapaklı | |
| Katlanabilir | |
| Kavisli Ekran | |
| NFC | |
| Parmak İzi Okuyucu | |
| Su Geçirmez | |
| Yüz Tanıma |
Reeder S19 Max 32 Gb Hafıza 2 Gb Ram 6.51 İnç 13 MP Ips Lcd Ekran Android Akıllı Cep Telefonu Mavi Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Reeder S19 Max 32 Gb Hafıza 2 Gb Ram 6.51 İnç 13 MP Ips Lcd Ekran Android Akıllı Cep Telefonu Mavi' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Reeder S19 Max 32 Gb Hafıza 2 Gb Ram 6.51 İnç 13 MP Ips Lcd Ekran Android Akıllı Cep Telefonu Mavi | Reeder P13 Blue 2021 32 Gb Hafıza 2 Gb Ram 6.26 İnç 8 MP Ips Lcd Ekran Android Akıllı Cep Telefonu Beyaz | Reeder P13 Blue Max Pro Lite 64 Gb Hafıza 4 Gb Ram 6.51 İnç 13 MP Ips Lcd Ekran Android Akıllı Cep Telefonu Beyaz | Reeder S19 Max 128 GB Hafıza 2 GB Ram 6.51 inç 13 MP IPS LCD Ekran Android Akıllı Cep Telefonu Mavi | |
| 5.250,00 TL | 4.699,00 TL | 4.999,00 TL | 5.140,00 TL | |
| Ürün Tipi | Akıllı | Akıllı | Akıllı | Akıllı |
| İşletim Sistemi | Android | Android | Android | Android |
| Model | S19 Max | P13 Blue 2021 | P13 Blue Max Pro Lite | S19 Max |
| Dahili Hafıza | 32 GB | 32 GB | 64 GB | 128 GB |
| RAM Kapasitesi | 2 GB | 2 GB | 4 GB | 2 GB |
| Kamera Seçeneği | Kameralı | Kameralı | Kameralı | — |
| Ekran Boyutu | 6.51 inç | 6.26 inç | 6.51 inç | 6.51 inç |
| Ekran Teknolojisi | IPS LCD | IPS LCD | IPS LCD | IPS LCD |
| Çıkış Yılı | 2022 | 2021 | 2022 | — |
| Renk | Mavi | Beyaz | Beyaz | Beyaz |
| Pil Gücü | 3950 mAh | 3800 mAh | 3950 mAh | — |
| Çekirdek Sayısı | 8 Çekirdekli | 4 Çekirdekli | 4 Çekirdekli | — |
| Ekran Çözünürlüğü Standardı | HD+ | HD+ | SD | — |
| Bluetooth Versiyonu | 5.0 | 4.2 | — | — |
| CPU | 4X 2.0 Ghz Arm Cortex-A53 | 4X 1.4 Ghz Arm Cortex-A53 | 1X 2.0 Ghz Cortex-A75 | — |
| Ekran Çözünürlüğü | 720 x 1600 px | 720 x 1520 px | 540 x 1200 px | — |
| Ekran Yenileme Hızı | 60 Hz | 60 Hz | 60 Hz | — |
| İşlemci Hızı | 2.0 Ghz | 1.4 Ghz | 2.0 Ghz | — |
| İşlemci Markası | MediaTek | Spreadtrum | Unisoc | — |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 11 (R) | Android 11 (R) | Android 10 (Q) | — |
| Seri | Reeder S19 | Reeder P13 | Reeder P13 | — |
| USB Giriş Tipi | USB Type C | Micro USB | USB Type C | — |
| USB Versiyonu | USB 2.0 | USB 2.0 | USB 2.0 | — |
| Sim | Nano-SIM (4FF) | Nano-SIM (4FF) | Nano-SIM (4FF) | — |
| Kamera Şekli | Yuvarlak | Yuvarlak | Yuvarlak | — |
| Bluetooth | — | |||
| Kasa Materyali | Plastik | Plastik | Plastik | — |
| Kulaklık Bağlantı Tipi | 3.5 mm | 3.5 mm | 3.5 mm | — |
| Dördüncü Arka Kamera Çözünürlüğü | — | — | 0.3 MP | — |
| Arka Kamera Sayısı | Tek Kameralı | 3 Kameralı | 3 Kameralı | — |
| Üçüncü Arka Kamera Çözünürlüğü | — | 0.3 MP | 2 MP | — |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 13 MP | 8 MP | 13 MP | 13 MP |
| İkinci Arka Kamera Çözünürlüğü | — | 0.3 MP | 2 MP | — |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 5 MP | 5 MP | 5 MP | — |
Cep Telefonu Benzer Kategoriler
Cep Telefonu Ürünleri

4.999,00 TL

4.799,00 TL
Reeder Ürünleri
Reeder Cep Telefonu Ürünleri

5.140,00 TL

4.798,16 TL

4.727,02 TL
İlgili Diğer Ürünler

5.518,49 TL

5.518,49 TL



























