Samsung Galaxy A34 256 GB Hafıza 8 GB Ram Cep Telefonu Gümüş
Ürün Tipi
Akıllı
İşletim Sistemi
Android
Model
Galaxy A34
Dahili Hafıza
256 GB
RAM Kapasitesi
8 GB
Kamera Seçeneği
Kameralı
Ekran Boyutu
6.6 inç
Ekran Teknolojisi
Super AMOLED
Çıkış Yılı
2023
Renk
Gümüş
24.000,00 TL
4 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
4 FİYAT
idefix
Samsung Galaxy A34 256 GB Cep Telefonu Gümüş SM-A346EZSETUR
Ücretsiz Kargo
24.000,00 TL
Teknosa
Samsung Galaxy A34 256gb Sılver Akıllı Telefon
Ücretsiz Kargo
24.000,00 TL
idefix
Samsung Galaxy A34 256 GB Cep Telefonu Gümüş SM-A346EZSETUR
Ücretsiz Kargo
24.606,54 TL
Vintage Online
Samsung Galaxy A34 256 GB 8 GB Ram (Samsung Türkiye Garantili) Gümüş
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
27.000,00 TL
Samsung Galaxy A34 256 GB Hafıza 8 GB Ram Cep Telefonu Gümüş Özellikleri
| Ürün Tipi | Akıllı |
| İşletim Sistemi | Android |
| Model | Galaxy A34 |
| Dahili Hafıza | 256 GB |
| RAM Kapasitesi | 8 GB |
| Kamera Seçeneği | Kameralı |
| Ekran Boyutu | 6.6 inç |
| Ekran Teknolojisi | Super AMOLED |
| Çıkış Yılı | 2023 |
| Renk | Gümüş |
| Pil Gücü | 5000 mAh |
| Çekirdek Sayısı | 8 Çekirdekli |
| Ekran Çözünürlüğü Standardı | FHD+ |
| Bluetooth Versiyonu | 5.3 |
| CPU | 2X 2.6 Ghz Arm Cortex-A78 |
| Ekran Çözünürlüğü | 1080 x 2340 px |
| Ekran Parlaklık Değeri | 1000 nits |
| Ekran Yenileme Hızı | 120 Hz |
| İşlemci Hızı | 2.6 Ghz |
| İşlemci Markası | MediaTek |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 13 (T) |
| Seri | Samsung Galaxy A |
| USB Giriş Tipi | USB Type C |
| USB Versiyonu | USB 2.0 |
| Video FPS Değeri | 30 fps |
| Video Kayıt Çözünürlüğü | 2160p (Ultra HD) 4K |
| Sim | Nano-SIM (4FF) |
| Kamera Şekli | Yuvarlak |
| Bluetooth | |
| Ön Kamera Video Çözünürlüğü | 2160p (Ultra HD) 4K |
| Toza Dayanıklılık | |
| Kasa Materyali | Plastik |
| Kulaklık Bağlantı Tipi | USB Type C |
| Arka Kamera Sayısı | 3 Kameralı |
| Üçüncü Arka Kamera Çözünürlüğü | 5 MP |
| Suya Geçirmezlik Seviyesi | IPX7 |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 48 MP |
| Ön Kamera Video FPS Değeri | 30 fps |
| İkinci Arka Kamera Çözünürlüğü | 8 MP |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 13 MP |
| 3G | |
| 4.5G | |
| 4G | |
| 5G | |
| Çerçevesiz | |
| Çift Hatlı | |
| Darbeye Dayanıklı | |
| Dokunmatik | |
| Hafıza Kartlı | |
| Hızlı Şarj | |
| Kablosuz Şarj | |
| Kalemli | |
| Kapaklı | |
| Katlanabilir | |
| Kavisli Ekran | |
| NFC | |
| Optik Görüntü Sabitleyici | |
| Parmak İzi Okuyucu | |
| Su Geçirmez | |
| Yüz Tanıma |
Samsung Galaxy A34 256 GB Hafıza 8 GB Ram Cep Telefonu Gümüş Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Samsung Galaxy A34 256 GB Hafıza 8 GB Ram Cep Telefonu Gümüş' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Samsung Galaxy A34 256 GB Hafıza 8 GB Ram Cep Telefonu Gümüş | Samsung Galaxy S21 FE 5G (2. Nesil) 8 GB 128 GB (Samsung Türkiye Garantili) beyaz | Samsung Galaxy S21 Fe 5G 128 Gb Hafıza 8 Gb Ram 6.4 İnç 12 MP Çift Hatlı Dynamic Amoled Ekran Android Akıllı Cep Telefonu Mor | Samsung Galaxy S21 5G 128 Gb Hafıza 8 Gb Ram 6.2 İnç 12 MP Çift Hatlı Dynamic Amoled Ekran Android Akıllı Cep Telefonu Beyaz | |
| 24.000,00 TL | 25.500,00 TL | 25.678,00 TL | 25.999,00 TL | |
| Ürün Tipi | Akıllı | — | Akıllı | Akıllı |
| İşletim Sistemi | Android | — | Android | Android |
| Model | Galaxy A34 | — | Galaxy S21 Fe 5G | Galaxy S21 5G |
| Dahili Hafıza | 256 GB | — | 128 GB | 128 GB |
| RAM Kapasitesi | 8 GB | — | 8 GB | 8 GB |
| Kamera Seçeneği | Kameralı | — | Kameralı | Kameralı |
| Ekran Boyutu | 6.6 inç | — | 6.4 inç | 6.2 inç |
| Ekran Teknolojisi | Super AMOLED | — | Dynamic AMOLED | Dynamic AMOLED |
| Çıkış Yılı | 2023 | — | 2022 | 2021 |
| Renk | Gümüş | — | Mor | Beyaz |
| Pil Gücü | 5000 mAh | — | 4500 mAh | 4000 mAh |
| Çekirdek Sayısı | 8 Çekirdekli | — | 8 Çekirdekli | 8 Çekirdekli |
| Ekran Çözünürlüğü Standardı | FHD+ | — | FHD+ | FHD+ |
| Bluetooth Versiyonu | 5.3 | — | 5.0 | 5.0 |
| CPU | 2X 2.6 Ghz Arm Cortex-A78 | — | 1X 2.9 Ghz Arm Cortex-x1 | 1X 2.9 Ghz Arm Cortex-x1 |
| Ekran Çözünürlüğü | 1080 x 2340 px | — | 1080 x 2340 px | 1080 x 2400 px |
| Ekran Parlaklık Değeri | 1000 nits | — | — | 1300 nits |
| Ekran Yenileme Hızı | 120 Hz | — | 120 Hz | 120 Hz |
| İşlemci Hızı | 2.6 Ghz | — | 2.9 Ghz | 2.9 Ghz |
| İşlemci Markası | MediaTek | — | Samsung Exynos | Samsung Exynos |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 13 (T) | — | Android 12 (S) | Android 11 (R) |
| Seri | Samsung Galaxy A | — | Samsung Galaxy S21 | Samsung Galaxy S21 |
| USB Giriş Tipi | USB Type C | — | USB Type C | USB Type C |
| USB Versiyonu | USB 2.0 | — | USB 3.0 | USB 3.0 |
| Video FPS Değeri | 30 fps | — | 60 fps | 24 fps |
| Video Kayıt Çözünürlüğü | 2160p (Ultra HD) 4K | — | 2160p (Ultra HD) 4K | 4320p (Ultra HD) 8K |
| Sim | Nano-SIM (4FF) | — | Nano-SIM (4FF) | Nano-SIM (4FF) |
| Kamera Şekli | Yuvarlak | — | Yuvarlak | Yuvarlak |
| Bluetooth | — | |||
| Ön Kamera Video Çözünürlüğü | 2160p (Ultra HD) 4K | — | 2160p (Ultra HD) 4K | 2160p (Ultra HD) 4K |
| Toza Dayanıklılık | — | |||
| Kasa Materyali | Plastik | — | Polimer | Plastik |
| Kulaklık Bağlantı Tipi | USB Type C | — | USB Type C | USB Type C |
| Arka Kamera Sayısı | 3 Kameralı | — | 3 Kameralı | 3 Kameralı |
| Üçüncü Arka Kamera Çözünürlüğü | 5 MP | — | 8 MP | 64 MP |
| Suya Geçirmezlik Seviyesi | IPX7 | — | IPX8 | IPX8 |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 48 MP | — | 12 MP | 12 MP |
| Ön Kamera Video FPS Değeri | 30 fps | — | 60 fps | 60 fps |
| İkinci Arka Kamera Çözünürlüğü | 8 MP | — | 12 MP | 12 MP |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 13 MP | — | 32 MP | 10 MP |
Cep Telefonu Benzer Kategoriler
Cep Telefonu Ürünleri

26.500,00 TL

26.500,00 TL
Samsung Ürünleri
Samsung Cep Telefonu Ürünleri

28.000,95 TL

26.999,00 TL

26.999,00 TL




























