Tecno Camon 40 Premier 256 GB Hafıza 12 GB Ram 6.67 inç 50 MP Çift Hatlı AMOLED Ekran Android Akıllı Cep Telefonu Siyah
Ürün Tipi
Akıllı
İşletim Sistemi
Android
Model
Camon 40 Premier
Dahili Hafıza
256 GB
RAM Kapasitesi
12 GB
Kamera Seçeneği
Kameralı
Ekran Boyutu
6.67 inç
Ekran Teknolojisi
AMOLED
Çıkış Yılı
2025
Renk
Siyah
Renk
Siyah
Yeşil
Dahili Hafıza
256 GB
33.249,05 TL
2 FİYAT ARASINDA EN UCUZBenzer Ürünler

Tecno Camon 40 Premier 256 GB Hafıza 12 GB Ram 6.67 inç 50 MP Çift Hatlı AMOLED Ekran Android Akıllı Cep Telefonu Yeşil
33.249,05 TL

Nothing Phone 3 256 GB Hafıza 12 GB Ram 6.67 inç 50 MP Çift Hatlı AMOLED Ekran Android Akıllı Cep Telefonu Siyah
35.149,05 TL

Tecno Camon 30 256 GB Hafıza 12 GB Ram 6.78 inç 50 MP Çift Hatlı AMOLED Ekran Android Akıllı Cep Telefonu Kahverengi
12.349,05 TL
Mağaza Fiyatları
2 FİYAT
TECNO TURKİYE
TECNO Camon 40 Premier 5G 12/256 GB Siyah (TECNO Türkiye Garantili)
3 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
33.249,05 TL
TECNO TÜRKİYE
TECNO CAMON 40 Premier 5G 256 GB 12 GB Ram (Tecno Türkiye Garantili) Kozmik Siyah
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
34.999,00 TL
Tecno Camon 40 Premier 256 GB Hafıza Akıllı Cep Telefonu Siyah Özellikleri
| Ürün Tipi | Akıllı |
| İşletim Sistemi | Android |
| Model | Camon 40 Premier |
| Dahili Hafıza | 256 GB |
| RAM Kapasitesi | 12 GB |
| Kamera Seçeneği | Kameralı |
| Ekran Boyutu | 6.67 inç |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Çıkış Yılı | 2025 |
| Renk | Siyah |
| Pil Gücü | 5100 mAh |
| Çekirdek Sayısı | 8 Çekirdek |
| Ekran Çözünürlüğü Standardı | FHD+ |
| CPU | 1X 3.35 GHz ARM Cortex-A715 |
| Ekran Çözünürlüğü | 1260 x 2800 px |
| Ekran Yenileme Hızı | 144 Hz |
| İşlemci Hızı | 3.35 GHz |
| İşlemci Markası | MediaTek |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 15 |
| Seri | Camon 40 Premier |
| USB Giriş Tipi | USB Type C |
| USB Versiyonu | USB 2.0 |
| Video FPS Değeri | 30 fps |
| Video Kayıt Çözünürlüğü | 2160p (Ultra HD) 4K |
| Sim | Nano-SIM (4FF) |
| Kamera Şekli | Yuvarlak |
| Bluetooth | |
| Toza Dayanıklılık | |
| Kulaklık Bağlantı Tipi | USB Type C |
| Arka Kamera Sayısı | 3 Kameralı |
| Üçüncü Arka Kamera Çözünürlüğü | 50 MP |
| Suya Geçirmezlik Seviyesi | IPX9 |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 50 MP |
| İkinci Arka Kamera Çözünürlüğü | 50 MP |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 50 MP |
| 3G | |
| 4.5G | |
| 4G | |
| 5G | |
| Çentikli Ekran | |
| Çerçevesiz | |
| Çift Hatlı | |
| Darbeye Dayanıklı | |
| Dokunmatik | |
| Hafıza Kartlı | |
| Hızlı Şarj | |
| Kablosuz Şarj | |
| Kalemli | |
| Kapaklı | |
| Katlanabilir | |
| Kavisli Ekran | |
| NFC | |
| Optik Görüntü Sabitleyici | |
| Parmak İzi Okuyucu | |
| Su Geçirmez | |
| Yüz Tanıma |
Tecno Camon 40 Premier 256 GB Hafıza Akıllı Cep Telefonu Siyah Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Tecno Camon 40 Premier 256 GB Hafıza Akıllı Cep Telefonu Siyah' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Tecno Camon 40 Premier 256 GB Hafıza 12 GB Ram 6.67 inç 50 MP Çift Hatlı AMOLED Ekran Android Akıllı Cep Telefonu Siyah | Xiaomi Redmi Note 14 Pro 5G 512 GB Hafıza 12 GB Ram 6.67 inç 50 MP Çift Hatlı AMOLED Ekran Android Akıllı Cep Telefonu Mor | Samsung Galaxy A52S 5G 128 Gb Hafıza 8 Gb Ram 6.5 İnç 12 MP Çift Hatlı Super Amoled Ekran Android Akıllı Cep Telefonu Beyaz | Samsung Galaxy A51 128 Gb Hafıza 6 Gb Ram 6.5 İnç 48 MP Çift Hatlı Super Amoled Ekran Android Akıllı Cep Telefonu Siyah | |
| 33.249,05 TL | 32.999,00 TL | 33.494,04 TL | 32.299,91 TL | |
| Ürün Tipi | Akıllı | Akıllı | Akıllı | Akıllı |
| İşletim Sistemi | Android | Android | Android | Android |
| Model | Camon 40 Premier | Redmi Note 14 Pro 5G | Galaxy A52S 5G | Galaxy A51 |
| Dahili Hafıza | 256 GB | 512 GB | 128 GB | 128 GB |
| RAM Kapasitesi | 12 GB | 12 GB | 8 GB | 6 GB |
| Kamera Seçeneği | Kameralı | Kameralı | Kameralı | Kameralı |
| Ekran Boyutu | 6.67 inç | 6.67 inç | 6.5 inç | 6.5 inç |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED | AMOLED | Super AMOLED | Super AMOLED |
| Çıkış Yılı | 2025 | 2025 | 2021 | 2019 |
| Renk | Siyah | Mor | Beyaz | Siyah |
| Pil Gücü | 5100 mAh | 5500 mAh | 4500 mAh | 4000 mAh |
| Çekirdek Sayısı | 8 Çekirdek | 8 Çekirdekli | 8 Çekirdekli | 8 Çekirdekli |
| Ekran Çözünürlüğü Standardı | FHD+ | FHD+ | FHD+ | FHD+ |
| Bluetooth Versiyonu | — | 5.4 | 5.0 | 5.0 |
| CPU | 1X 3.35 GHz ARM Cortex-A715 | 4X 2.5 Ghz ARM Cortex-A78 | 1X 2.4 Ghz Arm Cortex-A78 (Kryo 670) | 4X 2.3 Ghz Arm Cortex-A73 |
| Ekran Çözünürlüğü | 1260 x 2800 px | 1220 x 2712 px | 1080 x 2400 px | 1080 x 2400 px |
| Ekran Parlaklık Değeri | — | 3000 nits | 800 nits | — |
| Ekran Yenileme Hızı | 144 Hz | 120 Hz | 120 Hz | 60 Hz |
| İşlemci Hızı | 3.35 GHz | 2.5 Ghz | 2.4 Ghz | 2.3 Ghz |
| İşlemci Markası | MediaTek | MediaTek | Samsung Exynos | Samsung Exynos |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 15 | Android 14 (U) | Android 11 (R) | Android 10 (Q) |
| Seri | Camon 40 Premier | Redmi Note 14 | Samsung Galaxy A | Samsung Galaxy A |
| USB Giriş Tipi | USB Type C | USB Type C | USB Type C | USB Type C |
| USB Versiyonu | USB 2.0 | USB 2.0 | USB 2.0 | USB 2.0 |
| Video FPS Değeri | 30 fps | 30 fps | 30 fps | 30 fps |
| Video Kayıt Çözünürlüğü | 2160p (Ultra HD) 4K | 2160p (Ultra HD) 4K | 2160p (Ultra HD) 4K | 2160p (Ultra HD) 4K |
| Sim | Nano-SIM (4FF) | Nano-SIM (4FF) | Nano-SIM (4FF) | Nano-SIM (4FF) |
| Kamera Şekli | Yuvarlak | Yuvarlak | Yuvarlak | Yuvarlak |
| Bluetooth | ||||
| Ön Kamera Video Çözünürlüğü | — | 1080p (FULL HD) | 2160p (Ultra HD) 4K | 2160p (Ultra HD) 4K |
| Toza Dayanıklılık | — | |||
| Kasa Materyali | — | — | Plastik | Plastik |
| Kulaklık Bağlantı Tipi | USB Type C | 3.5 mm | 3.5 mm | 3.5 mm |
| Dördüncü Arka Kamera Çözünürlüğü | — | — | 5 MP | 5 MP |
| Arka Kamera Sayısı | 3 Kameralı | 3 Kameralı | 4 Kameralı | 4 Kameralı |
| Üçüncü Arka Kamera Çözünürlüğü | 50 MP | 2 MP | 5 MP | 5 MP |
| Suya Geçirmezlik Seviyesi | IPX9 | IPX8 | IPX7 | — |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 50 MP | 50 MP | 12 MP | 48 MP |
| Ön Kamera Video FPS Değeri | — | 60 fps | 30 fps | 30 fps |
| İkinci Arka Kamera Çözünürlüğü | 50 MP | 8 MP | 12 MP | 12 MP |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 50 MP | 20 MP | 32 MP | 32 MP |
Cep Telefonu Benzer Kategoriler
Cep Telefonu Ürünleri

34.000,00 TL

33.999,00 TL
Tecno Cep Telefonu Ürünleri

33.249,05 TL

37.372,70 TL






















