Tecno Spark 20 Pro 256 GB Hafıza 8 GB Ram Android Akıllı Cep Telefonu Sarı
Ürün Tipi
Akıllı
İşletim Sistemi
Android
Model
Spark 20 Pro
Dahili Hafıza
256 GB
RAM Kapasitesi
8 GB
Kamera Seçeneği
Kameralı
Ekran Boyutu
6.78 inç
Ekran Teknolojisi
IPS LCD
Çıkış Yılı
2023
Renk
Sarı
15.179,02 TL
3 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
3 FİYAT
cepdestek7-24
TECNO Spark 20 Pro 8 GB 256 GB (TECNO Türkiye Garantili) sari
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
15.179,02 TL
Turkcell
Tecno Spark 20 Pro 256Gb 8Gb Ram Altn Sars
Ücretsiz Kargo
19.999,00 TL
Turkcell
Tecno Spark 20 Pro 256Gb 8Gb Ram Altn Sars
Ücretsiz Kargo
19.999,00 TL
Tecno Spark 20 Pro 256 GB Hafıza 8 GB Ram Android Akıllı Cep Telefonu Sarı Özellikleri
| Ürün Tipi | Akıllı |
| İşletim Sistemi | Android |
| Model | Spark 20 Pro |
| Dahili Hafıza | 256 GB |
| RAM Kapasitesi | 8 GB |
| Kamera Seçeneği | Kameralı |
| Ekran Boyutu | 6.78 inç |
| Ekran Teknolojisi | IPS LCD |
| Çıkış Yılı | 2023 |
| Renk | Sarı |
| Pil Gücü | 5000 mAh |
| Çekirdek Sayısı | 8 Çekirdekli |
| Ekran Çözünürlüğü Standardı | FHD+ |
| Bluetooth Versiyonu | 5.2 |
| CPU | Cortex A76 |
| Ekran Çözünürlüğü | 1080 x 2460 px |
| Ekran Yenileme Hızı | 120 Hz |
| İşlemci Hızı | 2.2 Ghz |
| İşlemci Markası | MediaTek |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 13 (T) |
| Seri | Tecno Spark |
| USB Giriş Tipi | USB Type C |
| USB Versiyonu | USB 2.0 |
| Video FPS Değeri | 30 fps |
| Video Kayıt Çözünürlüğü | 1440p (Quad HD) 2K |
| Sim | Nano-SIM (4FF) |
| Kamera Şekli | Yuvarlak |
| Bluetooth | |
| Ön Kamera Video Çözünürlüğü | 1440p (Quad HD) 2K |
| Toza Dayanıklılık | |
| Kulaklık Bağlantı Tipi | 3.5 mm |
| Arka Kamera Sayısı | 3 Kameralı |
| Suya Geçirmezlik Seviyesi | IPX3 |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 108 MP |
| Ön Kamera Video FPS Değeri | 30 fps |
| İkinci Arka Kamera Çözünürlüğü | 2 MP |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 32 MP |
| 3G | |
| 4.5G | |
| 4G | |
| 5G | |
| Çentikli Ekran | |
| Çerçevesiz | |
| Çift Hatlı | |
| Darbeye Dayanıklı | |
| Dokunmatik | |
| Hafıza Kartlı | |
| Hızlı Şarj | |
| Kablosuz Şarj | |
| Kalemli | |
| Kapaklı | |
| Katlanabilir | |
| Kavisli Ekran | |
| NFC | |
| Optik Görüntü Sabitleyici | |
| Parmak İzi Okuyucu | |
| Su Geçirmez | |
| Yüz Tanıma |
Tecno Spark 20 Pro 256 GB Hafıza 8 GB Ram Android Akıllı Cep Telefonu Sarı Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Tecno Spark 20 Pro 256 GB Hafıza 8 GB Ram Android Akıllı Cep Telefonu Sarı' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Tecno Spark 20 Pro 256 GB Hafıza 8 GB Ram Android Akıllı Cep Telefonu Sarı | Vivo V50 Lite 5G 256 GB Hafıza 8 GB Ram 6.77 inç 50 MP Çift Hatlı AMOLED Ekran Android Akıllı Cep Telefonu Mor | Xiaomi 12 Lite 256 Gb Hafıza 8 Gb Ram 6.55 İnç 108 MP Çift Hatlı Amoled Ekran Android Akıllı Cep Telefonu Pembe | Huawei Nova 12 SE 256 GB Hafıza 8 GB Ram 6.67 inç 108 MP Çift Hatlı OLED Ekran Android Akıllı Cep Telefonu Siyah | |
| 15.179,02 TL | 19.999,00 TL | 19.999,00 TL | 20.100,00 TL | |
| Ürün Tipi | Akıllı | Akıllı | Akıllı | Akıllı |
| İşletim Sistemi | Android | Android | Android | Android |
| Model | Spark 20 Pro | V50 Lite 5G | 12 Lite | Nova 12 SE |
| Dahili Hafıza | 256 GB | 256 GB | 256 GB | 256 GB |
| RAM Kapasitesi | 8 GB | 8 GB | 8 GB | 8 GB |
| Kamera Seçeneği | Kameralı | Kameralı | Kameralı | Kameralı |
| Ekran Boyutu | 6.78 inç | 6.77 inç | 6.55 inç | 6.67 inç |
| Ekran Teknolojisi | IPS LCD | AMOLED | AMOLED | OLED |
| Çıkış Yılı | 2023 | 2025 | 2022 | 2024 |
| Renk | Sarı | Mor | Pembe | Siyah |
| Pil Gücü | 5000 mAh | 6500 mAh | 4300 mAh | 4500 mAh |
| Çekirdek Sayısı | 8 Çekirdekli | 8 Çekirdek | 8 Çekirdekli | 8 Çekirdekli |
| Ekran Çözünürlüğü Standardı | FHD+ | FHD+ | FHD+ | FHD+ |
| Bluetooth Versiyonu | 5.2 | — | 5.2 | 5.0 |
| CPU | Cortex A76 | 2X 2.4 Ghz Arm Cortex-A76 | Cortex A78 | Cortex A73 |
| Ekran Çözünürlüğü | 1080 x 2460 px | 1080 x 2392 px | 1080 x 2400 px | 1080 x 2400 px |
| Ekran Parlaklık Değeri | — | 1800 cd/m² | — | — |
| Ekran Yenileme Hızı | 120 Hz | 120 Hz | 120 Hz | 90 Hz |
| İşlemci Hızı | 2.2 Ghz | 2.4 Ghz | 2.4 Ghz | 2.4 Ghz |
| İşlemci Markası | MediaTek | MediaTek | Qualcomm | Qualcomm |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 13 (T) | Android 15 | Android 12 (S) | Android 12 (S) |
| Seri | Tecno Spark | Vivo V | Xiaomi 12 | Huawei Nova 12 |
| USB Giriş Tipi | USB Type C | USB Type C | — | — |
| USB Versiyonu | USB 2.0 | USB 2.0 | USB 2.0 | USB 2.0 |
| Video FPS Değeri | 30 fps | 30 fps | 30 fps | 30 fps |
| Video Kayıt Çözünürlüğü | 1440p (Quad HD) 2K | 1080p (FULL HD) | 2160p (Ultra HD) 4K | 1080p (FULL HD) |
| Sim | Nano-SIM (4FF) | Nano-SIM (4FF) | Nano-SIM (4FF) | Nano-SIM (4FF) |
| Kamera Şekli | Yuvarlak | Yuvarlak | Yuvarlak | Yuvarlak |
| Bluetooth | ||||
| Ön Kamera Video Çözünürlüğü | 1440p (Quad HD) 2K | 1080p (FULL HD) | 1080p (FULL HD) | 1080p (FULL HD) |
| Toza Dayanıklılık | — | |||
| Kasa Materyali | — | Plastik Cam Görünümlü | Plastik Metalik Görünümlü | — |
| Kulaklık Bağlantı Tipi | 3.5 mm | USB Type C | — | — |
| Arka Kamera Sayısı | 3 Kameralı | Çift Kameralı | 3 Kameralı | 3 Kameralı |
| Üçüncü Arka Kamera Çözünürlüğü | — | — | 2 MP | 2 MP |
| Suya Geçirmezlik Seviyesi | IPX3 | IPX5 | — | — |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 108 MP | 50 MP | 108 MP | 108 MP |
| Ön Kamera Video FPS Değeri | 30 fps | 30 fps | 60 fps | 30 fps |
| İkinci Arka Kamera Çözünürlüğü | 2 MP | 8 MP | 8 MP | 8 MP |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 32 MP | 32 MP | 32 MP | 32 MP |
| Model Kodu | — | — | — | BNE-LX1 |
Cep Telefonu Benzer Kategoriler
Cep Telefonu Ürünleri

20.100,00 TL

20.065,00 TL

19.999,00 TL






























