Trident A55 128 GB Hafıza 6 GB Ram 6.52 inç 48 MP Çift Hatlı IPS LCD Ekran Android Akıllı Cep Telefonu Mavi
Ürün Tipi
Akıllı
İşletim Sistemi
Android
Model
A55
Dahili Hafıza
128 GB
RAM Kapasitesi
6 GB
Kamera Seçeneği
Kameralı
Ekran Boyutu
6.52 inç
Ekran Teknolojisi
IPS LCD
Çıkış Yılı
2023
Renk
Mavi
6.499,00 TL
Benzer Ürünler

Hiking A43 128 GB Hafıza 6 GB Ram 6.52 inç 48 MP Çift Hatlı IPS LCD Ekran Android Akıllı Cep Telefonu Mavi
6.331,58 TL

Hiking A47 128 GB Hafıza 6 GB Ram 6.52 inç 48 MP Çift Hatlı IPS LCD Ekran Android Akıllı Cep Telefonu Siyah
8.819,02 TL

Hiking A47 128 GB Hafıza 6 GB Ram 6.52 inç 48 MP Çift Hatlı IPS LCD Ekran Android Akıllı Cep Telefonu Altın
8.819,02 TL
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
nesiltech
Trident A55 128GB Hafıza 6gb Ram 6,52" Mavi Cep Telefonu
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
6.499,00 TL
Trident A55 128 GB Hafıza 6 GB Ram Cep Telefonu Mavi Özellikleri
| Ürün Tipi | Akıllı |
| İşletim Sistemi | Android |
| Model | A55 |
| Dahili Hafıza | 128 GB |
| RAM Kapasitesi | 6 GB |
| Kamera Seçeneği | Kameralı |
| Ekran Boyutu | 6.52 inç |
| Ekran Teknolojisi | IPS LCD |
| Çıkış Yılı | 2023 |
| Renk | Mavi |
| Pil Gücü | 4500 mAh |
| Çekirdek Sayısı | 8 Çekirdekli |
| Ekran Çözünürlüğü Standardı | HD+ |
| Bluetooth Versiyonu | 5.0 |
| CPU | Cortex A75 |
| Ekran Yenileme Hızı | 60 Hz |
| İşlemci Markası | Unisoc |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 12 (S) |
| Seri | Trident A |
| USB Versiyonu | USB 2.0 |
| Sim | Nano-SIM (4FF) |
| Kamera Şekli | Yuvarlak |
| Bluetooth | |
| Arka Kamera Sayısı | 3 Kameralı |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 48 MP |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 8 MP |
| 3G | |
| 4.5G | |
| 4G | |
| 5G | |
| Çentikli Ekran | |
| Çerçevesiz | |
| Çift Hatlı | |
| Dokunmatik | |
| Hafıza Kartlı | |
| Hızlı Şarj | |
| Kablosuz Şarj | |
| Kalemli | |
| Kapaklı | |
| Katlanabilir | |
| NFC | |
| Optik Görüntü Sabitleyici | |
| Parmak İzi Okuyucu | |
| Su Geçirmez |
Trident A55 128 GB Hafıza 6 GB Ram Cep Telefonu Mavi Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Trident A55 128 GB Hafıza 6 GB Ram Cep Telefonu Mavi' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Trident A55 128 GB Hafıza 6 GB Ram 6.52 inç 48 MP Çift Hatlı IPS LCD Ekran Android Akıllı Cep Telefonu Mavi | Vivo Y17S 128 GB Hafıza 6 GB Ram Cep Telefonu Orman Yeşili | Tecno Spark 7 Pro (Kf8) 128 Gb Hafıza 4 Gb Ram 6.6 İnç 48 MP Ips Lcd Ekran Android Akıllı Cep Telefonu Mavi | Vivo Y18 128 GB Hafıza 4 GB Ram 6.56 inç 50 MP Çift Hatlı IPS LCD Ekran Android Akıllı Cep Telefonu Kahverengi | |
| 6.499,00 TL | 8.072,51 TL | 7.999,00 TL | 7.998,00 TL | |
| Ürün Tipi | Akıllı | Akıllı | Akıllı | Akıllı |
| İşletim Sistemi | Android | Android | Android | Android |
| Model | A55 | Y17S | Spark 7 Pro | Y18 |
| Dahili Hafıza | 128 GB | 128 GB | 128 GB | 128 GB |
| RAM Kapasitesi | 6 GB | 6 GB | 4 GB | 4 GB |
| Kamera Seçeneği | Kameralı | Kameralı | Kameralı | Kameralı |
| Ekran Boyutu | 6.52 inç | 6.56 inç | 6.6 inç | 6.56 inç |
| Ekran Teknolojisi | IPS LCD | IPS LCD | IPS LCD | IPS LCD |
| Çıkış Yılı | 2023 | 2023 | 2021 | 2024 |
| Renk | Mavi | Orman Yeşili | Mavi | Kahverengi |
| Pil Gücü | 4500 mAh | 5000 mAh | 5000 mAh | 5000 mAh |
| Çekirdek Sayısı | 8 Çekirdekli | 8 Çekirdekli | 8 Çekirdekli | 8 Çekirdekli |
| Ekran Çözünürlüğü Standardı | HD+ | HD+ | HD+ | HD+ |
| Bluetooth Versiyonu | 5.0 | 5.0 | 5.0 | 5.0 |
| CPU | Cortex A75 | Cortex A75 | Cortex A75 | Cortex A75 |
| Ekran Çözünürlüğü | — | 720 x 1612 px | 720 x 1600 px | 720 x 1612 px |
| Ekran Parlaklık Değeri | — | 840 nits | — | — |
| Ekran Yenileme Hızı | 60 Hz | 60 Hz | 90 Hz | 90 Hz |
| İşlemci Hızı | — | 2.0 Ghz | 2.0 Ghz | 2.0 Ghz |
| İşlemci Markası | Unisoc | MediaTek | MediaTek | MediaTek |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 12 (S) | Android 13 (T) | Android 11 (R) | Android 14 (U) |
| Seri | Trident A | Vivo Y | Tecno Spark | Vivo Y |
| USB Giriş Tipi | — | USB Type C | Micro USB | — |
| USB Versiyonu | USB 2.0 | USB 2.0 | USB 2.0 | USB 2.0 |
| Video FPS Değeri | — | 30 fps | 30 fps | 30 fps |
| Video Kayıt Çözünürlüğü | — | 1080p (FULL HD) | 1440p (Quad HD) 2K | 1080p (FULL HD) |
| Sim | Nano-SIM (4FF) | Nano-SIM (4FF) | Nano-SIM (4FF) | Nano-SIM (4FF) |
| Kamera Şekli | Yuvarlak | Yuvarlak | Yuvarlak | Yuvarlak |
| Bluetooth | ||||
| Ön Kamera Video Çözünürlüğü | — | 1080p (FULL HD) | 1440p (Quad HD) 2K | 1080p (FULL HD) |
| Toza Dayanıklılık | — | — | ||
| Kasa Materyali | — | Plastik | Plastik | Plastik |
| Kulaklık Bağlantı Tipi | — | 3.5 mm | 3.5 mm | 3.5 mm |
| Arka Kamera Sayısı | 3 Kameralı | Çift Kameralı | Çift Kameralı | Çift Kameralı |
| Suya Geçirmezlik Seviyesi | — | IPX4 | — | IPX4 |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 48 MP | 50 MP | 48 MP | 50 MP |
| Ön Kamera Video FPS Değeri | — | 30 fps | 30 fps | — |
| İkinci Arka Kamera Çözünürlüğü | — | 2 MP | 2 MP | 0.08 MP |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 8 MP | 8 MP | 8 MP | 8 MP |
Cep Telefonu Benzer Kategoriler
Cep Telefonu Ürünleri
Trident Ürünleri
Trident Cep Telefonu Ürünleri

5.999,00 TL

5.960,00 TL































