Ulefone Note 9P 64 Gb Hafıza 4 Gb Ram 6.52 İnç 16 MP Ips Lcd Ekran Android Akıllı Cep Telefonu Mavi
Ürün Tipi
Akıllı
İşletim Sistemi
Android
Model
Note 9P
Dahili Hafıza
64 GB
RAM Kapasitesi
4 GB
Kamera Seçeneği
Kameralı
Ekran Boyutu
6.52 inç
Ekran Teknolojisi
IPS LCD
Çıkış Yılı
2020
Renk
Mavi
4.799,00 TL
Benzer Ürünler

Ulefone Note 9P 64 Gb Hafıza 4 Gb Ram 6.52 İnç 16 MP Ips Lcd Ekran Android Akıllı Cep Telefonu Yeşil
4.799,00 TL

Ulefone Note 9P 64 Gb Hafıza 4 Gb Ram 6.52 İnç 16 MP Ips Lcd Ekran Android Akıllı Cep Telefonu Siyah
4.690,00 TL

Casper Via E30 64 Gb Hafıza 4 Gb Ram 6.52 İnç 16 MP Ips Lcd Ekran Android Akıllı Cep Telefonu Mavi
9.999,00 TL
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
Ada iletisim mersin
Ulefone Note 9p 64 GB (Ulefone Türkiye Garantili) Mavi
Ücretsiz Kargo
4.799,00 TL
Ulefone Note 9P 64 Gb Hafıza 4 Gb Ram 6.52 İnç 16 MP Ips Lcd Ekran Android Akıllı Cep Telefonu Mavi Özellikleri
| Ürün Tipi | Akıllı |
| İşletim Sistemi | Android |
| Model | Note 9P |
| Dahili Hafıza | 64 GB |
| RAM Kapasitesi | 4 GB |
| Kamera Seçeneği | Kameralı |
| Ekran Boyutu | 6.52 inç |
| Ekran Teknolojisi | IPS LCD |
| Çıkış Yılı | 2020 |
| Renk | Mavi |
| Pil Gücü | 4500 mAh |
| Çekirdek Sayısı | 8 Çekirdekli |
| Ekran Çözünürlüğü Standardı | HD+ |
| Bluetooth Versiyonu | 5.0 |
| CPU | Cortex A53 |
| Ekran Çözünürlüğü | 720 x 1600 px |
| Ekran Yenileme Hızı | 60 Hz |
| İşlemci Hızı | 1.8 Ghz |
| İşlemci Markası | MediaTek |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 10 (Q) |
| Seri | Trident A |
| USB Versiyonu | USB 2.0 |
| Video FPS Değeri | 30 fps |
| Video Kayıt Çözünürlüğü | 1080p (FULL HD) |
| Sim | Nano-SIM (4FF) |
| Kamera Şekli | Yuvarlak |
| Bluetooth | |
| Kasa Materyali | Plastik |
| Kulaklık Bağlantı Tipi | 3.5 mm |
| Arka Kamera Sayısı | 3 Kameralı |
| Üçüncü Arka Kamera Çözünürlüğü | 2 MP |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 16 MP |
| İkinci Arka Kamera Çözünürlüğü | 5 MP |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 8 MP |
| 3G | |
| 4.5G | |
| 4G | |
| 5G | |
| Çentikli Ekran | |
| Çerçevesiz | |
| Çift Hatlı | |
| Darbeye Dayanıklı | |
| Dokunmatik | |
| Hafıza Kartlı | |
| Hızlı Şarj | |
| Kablosuz Şarj | |
| Kalemli | |
| Kapaklı | |
| Katlanabilir | |
| Kavisli Ekran | |
| NFC | |
| Optik Görüntü Sabitleyici | |
| Parmak İzi Okuyucu | |
| Su Geçirmez | |
| Yüz Tanıma |
Ulefone Note 9P 64 Gb Hafıza 4 Gb Ram 6.52 İnç 16 MP Ips Lcd Ekran Android Akıllı Cep Telefonu Mavi Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Ulefone Note 9P 64 Gb Hafıza 4 Gb Ram 6.52 İnç 16 MP Ips Lcd Ekran Android Akıllı Cep Telefonu Mavi' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Ulefone Note 9P 64 Gb Hafıza 4 Gb Ram 6.52 İnç 16 MP Ips Lcd Ekran Android Akıllı Cep Telefonu Mavi | Tcl 30 Se 128 Gb Hafıza 4 Gb Ram 6.52 İnç 50 MP Ips Lcd Ekran Android Akıllı Cep Telefonu Açık Mavi | Trident A25 128 Gb Hafıza 6 Gb Ram 6.53 İnç 48 MP Ips Lcd Ekran Android Akıllı Cep Telefonu Mavi | Reeder S19 Max Pro 128 Gb Hafıza 4 Gb Ram 6.7 İnç 48 MP Ips Lcd Ekran Android Akıllı Cep Telefonu Siyah | |
| 4.799,00 TL | 5.950,00 TL | 5.960,00 TL | 5.989,00 TL | |
| Ürün Tipi | Akıllı | Akıllı | Akıllı | Akıllı |
| İşletim Sistemi | Android | Android | Android | Android |
| Model | Note 9P | 30 Se | A25 | S19 Max Pro |
| Dahili Hafıza | 64 GB | 128 GB | 128 GB | 128 GB |
| RAM Kapasitesi | 4 GB | 4 GB | 6 GB | 4 GB |
| Kamera Seçeneği | Kameralı | Kameralı | Kameralı | Kameralı |
| Ekran Boyutu | 6.52 inç | 6.52 inç | 6.53 inç | 6.7 inç |
| Ekran Teknolojisi | IPS LCD | IPS LCD | IPS LCD | IPS LCD |
| Çıkış Yılı | 2020 | 2022 | 2021 | 2022 |
| Renk | Mavi | Açık Mavi | Mavi | Siyah |
| Pil Gücü | 4500 mAh | 5000 mAh | 4500 mAh | 5000 mAh |
| Çekirdek Sayısı | 8 Çekirdekli | 8 Çekirdekli | 8 Çekirdekli | 8 Çekirdekli |
| Ekran Çözünürlüğü Standardı | HD+ | HD+ | FHD+ | HD+ |
| Bluetooth Versiyonu | 5.0 | 5.0 | 5.0 | 5.0 |
| CPU | Cortex A53 | 4X 2.0 Ghz Arm Cortex-A53 | Cortex A73 | 4X 2.0 Ghz Arm Cortex-A53 |
| Ekran Çözünürlüğü | 720 x 1600 px | 720 x 1600 px | 1080 x 2340 px | 720 x 1600 px |
| Ekran Parlaklık Değeri | — | 450 nits | — | — |
| Ekran Yenileme Hızı | 60 Hz | 60 Hz | 60 Hz | 60 Hz |
| İşlemci Hızı | 1.8 Ghz | 2.0 Ghz | 2.0 Ghz | 2.0 Ghz |
| İşlemci Markası | MediaTek | MediaTek | MediaTek | Unisoc |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 10 (Q) | Android 12 (S) | Android 11 (R) | Android 11 (R) |
| Seri | Trident A | TCL 30 | Trident A | Reeder S19 |
| USB Giriş Tipi | — | USB Type C | — | USB Type C |
| USB Versiyonu | USB 2.0 | USB 2.0 | USB 2.0 | USB 2.0 |
| Video FPS Değeri | 30 fps | 30 fps | 30 fps | — |
| Video Kayıt Çözünürlüğü | 1080p (FULL HD) | 1080p (FULL HD) | 1080p (FULL HD) | — |
| Sim | Nano-SIM (4FF) | Nano-SIM (4FF) | Nano-SIM (4FF) | Nano-SIM (4FF) |
| Kamera Şekli | Yuvarlak | Yuvarlak | Kare | Yuvarlak |
| Bluetooth | ||||
| Ön Kamera Video Çözünürlüğü | — | 1080p (FULL HD) | 720p (HD) | — |
| Kasa Materyali | Plastik | Plastik | Plastik | Plastik |
| Kulaklık Bağlantı Tipi | 3.5 mm | 3.5 mm | — | 3.5 mm |
| Dördüncü Arka Kamera Çözünürlüğü | — | — | 5 MP | — |
| Arka Kamera Sayısı | 3 Kameralı | 3 Kameralı | 4 Kameralı | 3 Kameralı |
| Üçüncü Arka Kamera Çözünürlüğü | 2 MP | 2 MP | 2 MP | 2 MP |
| Suya Geçirmezlik Seviyesi | — | — | — | |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 16 MP | 50 MP | 48 MP | 48 MP |
| Ön Kamera Video FPS Değeri | — | 30 fps | 30 fps | — |
| İkinci Arka Kamera Çözünürlüğü | 5 MP | 2 MP | 8 MP | 8 MP |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 8 MP | 8 MP | 25 MP | 5 MP |
Cep Telefonu Benzer Kategoriler
Cep Telefonu Ürünleri
Ulefone Cep Telefonu Ürünleri
İlgili Diğer Ürünler

6.898,00 TL

6.898,00 TL

6.878,84 TL






















