Xiaomi Redmi 12 128 GB Hafıza 8 GB Ram Cep Telefonu Mavi
Ürün Tipi
Akıllı
İşletim Sistemi
Android
Model
Redmi 12
Dahili Hafıza
128 GB
RAM Kapasitesi
8 GB
Kamera Seçeneği
Kameralı
Ekran Boyutu
6.79 inç
Ekran Teknolojisi
IPS LCD
Çıkış Yılı
2023
Renk
Mavi
8.877,04 TL
6 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
6 FİYAT
idefix
Xiaomi Redmi 12 128 8 GB Ram (Xiaomi Türkiye Garantili) Mavi
Ücretsiz Kargo
8.877,04 TL
Teknosa
Xiaomi Redmi 12 8gb/128 GB 6.67'' Sky Blue Akıllı Telefon
Ücretsiz Kargo
9.199,00 TL
Prime Market
Xiaomi Redmi 12 128 GB 8 GB RAM Mavi Cep Telefonu (Xiaomi Türkiye Garantili)
Ücretsiz Kargo
9.699,00 TL
Pttavm
Xiaomi Redmi 12 128 Gb 8 Gb Ram Mavi (Xiaomi Türkiye Garantili)
Ücretsiz Kargo
9.899,00 TL
nitech bilişim
Xiaomi Redmi 12 128 GB 8 GB Ram (Xiaomi Türkiye Garantili) Mavi
Ücretsiz Kargo
9.999,00 TL
idefix
Xiaomi Redmi 12 128 8 GB Ram (Xiaomi Türkiye Garantili) Mavi
Ücretsiz Kargo
13.440,00 TL
Xiaomi Redmi 12 128 GB Hafıza 8 GB Ram Cep Telefonu Mavi Özellikleri
| Ürün Tipi | Akıllı |
| İşletim Sistemi | Android |
| Model | Redmi 12 |
| Dahili Hafıza | 128 GB |
| RAM Kapasitesi | 8 GB |
| Kamera Seçeneği | Kameralı |
| Ekran Boyutu | 6.79 inç |
| Ekran Teknolojisi | IPS LCD |
| Çıkış Yılı | 2023 |
| Renk | Mavi |
| Pil Gücü | 5000 mAh |
| Çekirdek Sayısı | 8 Çekirdekli |
| Ekran Çözünürlüğü Standardı | FHD+ |
| Bluetooth Versiyonu | 5.3 |
| CPU | Cortex A75 |
| Ekran Yenileme Hızı | 90 Hz |
| İşlemci Markası | MediaTek |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 13 (T) |
| Seri | Xiaomi Redmi 12 |
| USB Versiyonu | USB 2.0 |
| Video FPS Değeri | 30 fps |
| Video Kayıt Çözünürlüğü | 1080p (FULL HD) |
| Sim | Nano-SIM (4FF) |
| Kamera Şekli | Yuvarlak |
| Bluetooth | |
| Ön Kamera Video Çözünürlüğü | 1080p (FULL HD) |
| Toza Dayanıklılık | |
| Kasa Materyali | Cam |
| Kulaklık Bağlantı Tipi | 3.5 mm |
| Arka Kamera Sayısı | 3 Kameralı |
| Üçüncü Arka Kamera Çözünürlüğü | 2 MP |
| Suya Geçirmezlik Seviyesi | IPX3 |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 50 MP |
| İkinci Arka Kamera Çözünürlüğü | 8 MP |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 8 MP |
| 3G | |
| 4.5G | |
| 4G | |
| 5G | |
| Çerçevesiz | |
| Çift Hatlı | |
| Dokunmatik | |
| Hafıza Kartlı | |
| Hızlı Şarj | |
| Kablosuz Şarj | |
| Kapaklı | |
| Katlanabilir | |
| NFC | |
| Optik Görüntü Sabitleyici | |
| Parmak İzi Okuyucu | |
| Su Geçirmez | |
| Yüz Tanıma |
Xiaomi Redmi 12 128 GB Hafıza 8 GB Ram Cep Telefonu Mavi Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Xiaomi Redmi 12 128 GB Hafıza 8 GB Ram Cep Telefonu Mavi' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Xiaomi Redmi 12 128 GB Hafıza 8 GB Ram Cep Telefonu Mavi | Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G Mavi 12GB 256GB İthalatçı Garantili | Xiaomi Redmi Note 10 Pro 256 GB Hafıza 8 GB Ram Cep Telefonu Gri | Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G 256 GB Hafıza 8 GB Ram 6.67 inç 50 MP Çift Hatlı OLED Ekran Android Akıllı Cep Telefonu Mor | |
| 8.877,04 TL | 13.461,75 TL | 13.579,03 TL | 13.725,00 TL | |
| Ürün Tipi | Akıllı | — | Akıllı | Akıllı |
| İşletim Sistemi | Android | — | Android | Android |
| Model | Redmi 12 | — | Redmi Note 10 Pro | Redmi Note 12 Pro 5G |
| Dahili Hafıza | 128 GB | — | 256 GB | 256 GB |
| RAM Kapasitesi | 8 GB | — | 8 GB | 8 GB |
| Kamera Seçeneği | Kameralı | — | Kameralı | Kameralı |
| Ekran Boyutu | 6.79 inç | — | 6.67 inç | 6.67 inç |
| Ekran Teknolojisi | IPS LCD | — | AMOLED | OLED |
| Çıkış Yılı | 2023 | — | 2021 | 2022 |
| Renk | Mavi | — | Gri | Mor |
| Pil Gücü | 5000 mAh | — | 5020 mAh | 5000 mAh |
| Çekirdek Sayısı | 8 Çekirdekli | — | 8 Çekirdekli | 8 Çekirdekli |
| Ekran Çözünürlüğü Standardı | FHD+ | — | FHD+ | HDR10+ |
| Bluetooth Versiyonu | 5.3 | — | 5.1 | 5.2 |
| CPU | Cortex A75 | — | Cortex A76 | Cortex A78 |
| Ekran Çözünürlüğü | — | — | — | 1080 x 2400 px |
| Ekran Parlaklık Değeri | — | — | — | 900 nits |
| Ekran Yenileme Hızı | 90 Hz | — | 120 Hz | 120 Hz |
| İşlemci Hızı | — | — | — | 2.6 Ghz |
| İşlemci Markası | MediaTek | — | Qualcomm | MediaTek |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 13 (T) | — | Android 11 (R) | Android 12 |
| Seri | Xiaomi Redmi 12 | — | Xiaomi Redmi Note 10 | Xiaomi Redmi Note 12 |
| USB Giriş Tipi | — | — | — | USB Type C |
| USB Versiyonu | USB 2.0 | — | USB 2.0 | USB 2.0 |
| Video FPS Değeri | 30 fps | — | 30 fps | 30 fps |
| Video Kayıt Çözünürlüğü | 1080p (FULL HD) | — | 2160p (Ultra HD) 4K | 2160p (Ultra HD) 4K |
| Sim | Nano-SIM (4FF) | — | Nano-SIM (4FF) | Nano-SIM (4FF) |
| Kamera Şekli | Yuvarlak | — | Kare | Yuvarlak |
| Bluetooth | — | |||
| Ön Kamera Video Çözünürlüğü | 1080p (FULL HD) | — | 1080p (FULL HD) | 1080p (FULL HD) |
| Toza Dayanıklılık | — | |||
| Kasa Materyali | Cam | — | Cam | Plastik |
| Kulaklık Bağlantı Tipi | 3.5 mm | — | 3.5 mm | 3.5 mm |
| Dördüncü Arka Kamera Çözünürlüğü | — | — | 2 MP | — |
| Arka Kamera Sayısı | 3 Kameralı | — | 4 Kameralı | 3 Kameralı |
| Üçüncü Arka Kamera Çözünürlüğü | 2 MP | — | 5 MP | 2 MP |
| Suya Geçirmezlik Seviyesi | IPX3 | — | IPX3 | IP53 |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 50 MP | — | 108 MP | 50 MP |
| Ön Kamera Video FPS Değeri | — | — | — | 60 fps |
| İkinci Arka Kamera Çözünürlüğü | 8 MP | — | 8 MP | 8 MP |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 8 MP | — | 16 MP | 16 MP |
Cep Telefonu Benzer Kategoriler
Cep Telefonu Ürünleri

13.775,00 TL

13.497,00 TL
Xiaomi Ürünleri
Xiaomi Cep Telefonu Ürünleri

14.999,00 TL

14.999,00 TL


































