Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G 256 GB Hafıza 8 GB Ram 6.67 inç 50 MP Çift Hatlı OLED Ekran Android Akıllı Cep Telefonu Mor
Ürün Tipi
Akıllı
İşletim Sistemi
Android
Model
Redmi Note 12 Pro 5G
Dahili Hafıza
256 GB
RAM Kapasitesi
8 GB
Kamera Seçeneği
Kameralı
Ekran Boyutu
6.67 inç
Ekran Teknolojisi
OLED
Çıkış Yılı
2022
Renk
Mor
13.725,00 TL
2 FİYAT ARASINDA EN UCUZBenzer Ürünler

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G 256 GB Hafıza 8 GB Ram 6.67 inç 50 MP Çift Hatlı OLED Ekran Android Akıllı Cep Telefonu Beyaz
13.725,00 TL

Xiaomi Redmi Note 14 5G 256 GB Hafıza 8 GB Ram 6.67 inç 50 MP Çift Hatlı OLED Ekran Android Akıllı Cep Telefonu Mavi
12.144,80 TL

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G 128 GB Hafıza 8 GB Ram 6.67 inç 50 MP Çift Hatlı OLED Ekran Android Akıllı Cep Telefonu Siyah
19.097,35 TL
Mağaza Fiyatları
2 FİYAT
ÖZKÖKLER GROUP
Redmi Note 12 Pro 5g 8 GB 256 GB (Türkiye Garantili) - Mor
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
13.725,00 TL
Pttavm
Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G 256 Gb Mor (İthalatçı Garantili)
Ücretsiz Kargo
13.800,00 TL
Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G 256 GB Hafıza 8 GB Ram 6.67 inç 50 MP Çift Hatlı OLED Ekran Android Akıllı Cep Telefonu Mor Özellikleri
| Ürün Tipi | Akıllı |
| İşletim Sistemi | Android |
| Model | Redmi Note 12 Pro 5G |
| Dahili Hafıza | 256 GB |
| RAM Kapasitesi | 8 GB |
| Kamera Seçeneği | Kameralı |
| Ekran Boyutu | 6.67 inç |
| Ekran Teknolojisi | OLED |
| Çıkış Yılı | 2022 |
| Renk | Mor |
| Pil Gücü | 5000 mAh |
| Çekirdek Sayısı | 8 Çekirdekli |
| Ekran Çözünürlüğü Standardı | HDR10+ |
| Bluetooth Versiyonu | 5.2 |
| CPU | Cortex A78 |
| Ekran Çözünürlüğü | 1080 x 2400 px |
| Ekran Parlaklık Değeri | 900 nits |
| Ekran Yenileme Hızı | 120 Hz |
| İşlemci Hızı | 2.6 Ghz |
| İşlemci Markası | MediaTek |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 12 |
| Seri | Xiaomi Redmi Note 12 |
| USB Giriş Tipi | USB Type C |
| USB Versiyonu | USB 2.0 |
| Video FPS Değeri | 30 fps |
| Video Kayıt Çözünürlüğü | 2160p (Ultra HD) 4K |
| Sim | Nano-SIM (4FF) |
| Kamera Şekli | Yuvarlak |
| Bluetooth | |
| Ön Kamera Video Çözünürlüğü | 1080p (FULL HD) |
| Toza Dayanıklılık | |
| Kasa Materyali | Plastik |
| Kulaklık Bağlantı Tipi | 3.5 mm |
| Arka Kamera Sayısı | 3 Kameralı |
| Üçüncü Arka Kamera Çözünürlüğü | 2 MP |
| Suya Geçirmezlik Seviyesi | IP53 |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 50 MP |
| Ön Kamera Video FPS Değeri | 60 fps |
| İkinci Arka Kamera Çözünürlüğü | 8 MP |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 16 MP |
| 3G | |
| 4.5G | |
| 4G | |
| 5G | |
| Çentikli Ekran | |
| Çerçevesiz | |
| Çift Hatlı | |
| Darbeye Dayanıklı | |
| Dokunmatik | |
| Hafıza Kartlı | |
| Hızlı Şarj | |
| Kablosuz Şarj | |
| Kalemli | |
| Kapaklı | |
| Katlanabilir | |
| Kavisli Ekran | |
| NFC | |
| Optik Görüntü Sabitleyici | |
| Parmak İzi Okuyucu | |
| Su Geçirmez | |
| Yüz Tanıma |
Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G 256 GB Hafıza 8 GB Ram 6.67 inç 50 MP Çift Hatlı OLED Ekran Android Akıllı Cep Telefonu Mor Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G 256 GB Hafıza 8 GB Ram 6.67 inç 50 MP Çift Hatlı OLED Ekran Android Akıllı Cep Telefonu Mor' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G 256 GB Hafıza 8 GB Ram 6.67 inç 50 MP Çift Hatlı OLED Ekran Android Akıllı Cep Telefonu Mor | Omix X5 128 GB Hafıza 6 GB Ram Cep Telefonu Mor | Omix X600 (4 Gb / 128 Gb) 128 Gb Hafıza 4 Gb Ram 6.78 İnç 50 MP Ips Lcd Ekran Android Akıllı Cep Telefonu Altın | Samsung Galaxy A50 64 Gb Hafıza 6 Gb Ram 6.4 İnç 25 MP Super Amoled Ekran Android Akıllı Cep Telefonu Mavi | |
| 13.725,00 TL | 13.500,00 TL | 13.383,70 TL | 13.500,95 TL | |
| Ürün Tipi | Akıllı | Akıllı | Akıllı | Akıllı |
| İşletim Sistemi | Android | Android | Android | Android |
| Model | Redmi Note 12 Pro 5G | X5 | X600 | Galaxy A50 |
| Dahili Hafıza | 256 GB | 128 GB | 128 GB | 64 GB |
| RAM Kapasitesi | 8 GB | 6 GB | 4 GB | 6 GB |
| Kamera Seçeneği | Kameralı | Kameralı | Kameralı | Kameralı |
| Ekran Boyutu | 6.67 inç | 6.56 inç | 6.78 inç | 6.4 inç |
| Ekran Teknolojisi | OLED | IPS LCD | IPS LCD | Super AMOLED |
| Çıkış Yılı | 2022 | 2023 | 2022 | 2019 |
| Renk | Mor | Mor | Altın | Mavi |
| Pil Gücü | 5000 mAh | 5000 mAh | 5000 mAh | 4000 mAh |
| Çekirdek Sayısı | 8 Çekirdekli | 8 Çekirdekli | 8 Çekirdekli | 8 Çekirdekli |
| Ekran Çözünürlüğü Standardı | HDR10+ | HD+ | FHD+ | FHD+ |
| Bluetooth Versiyonu | 5.2 | 5.0 | 5.1 | 5.0 |
| CPU | Cortex A78 | 4X 2.3 Ghz Arm Cortex-A53 | 2X 2.0 Ghz Arm Cortex-A75 | 4X 2.3 Ghz Arm Cortex-A73 |
| Ekran Çözünürlüğü | 1080 x 2400 px | 720 x 1612 px | 1080 x 2460 px | 1080 x 2340 px |
| Ekran Parlaklık Değeri | 900 nits | 550 nits | — | 450 nits |
| Ekran Yenileme Hızı | 120 Hz | 90 Hz | 90 Hz | 60 Hz |
| İşlemci Hızı | 2.6 Ghz | 2.3 Ghz | 2.0 Ghz | 2.3 Ghz |
| İşlemci Markası | MediaTek | MediaTek | MediaTek | Samsung Exynos |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 12 | Android 12 (S) | Android 11 (R) | Android 9.0 (Pie) |
| Seri | Xiaomi Redmi Note 12 | Omix X | Omix X | Samsung Galaxy A |
| USB Giriş Tipi | USB Type C | USB Type C | USB Type C | USB Type C |
| USB Versiyonu | USB 2.0 | USB 2.0 | USB 2.0 | USB 2.0 |
| Video FPS Değeri | 30 fps | 30 fps | 30 fps | 30 fps |
| Video Kayıt Çözünürlüğü | 2160p (Ultra HD) 4K | 1080p (FULL HD) | 1080p (FULL HD) | 1080p (FULL HD) |
| Sim | Nano-SIM (4FF) | Nano-SIM (4FF) | Nano-SIM (4FF) | Nano-SIM (4FF) |
| Kamera Şekli | Yuvarlak | Yuvarlak | Kare | Yuvarlak |
| Bluetooth | ||||
| Ön Kamera Video Çözünürlüğü | 1080p (FULL HD) | 1080p (FULL HD) | — | 1080p (FULL HD) |
| Toza Dayanıklılık | — | |||
| Kasa Materyali | Plastik | Plastik | Plastik | Plastik |
| Kulaklık Bağlantı Tipi | 3.5 mm | 3.5 mm | USB Type C | 3.5 mm |
| Dördüncü Arka Kamera Çözünürlüğü | — | — | 2 MP | — |
| Arka Kamera Sayısı | 3 Kameralı | Çift Kameralı | 4 Kameralı | 3 Kameralı |
| Üçüncü Arka Kamera Çözünürlüğü | 2 MP | — | 2 MP | 5 MP |
| Suya Geçirmezlik Seviyesi | IP53 | IPX3 | IPX3 | — |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 50 MP | 50 MP | 50 MP | 25 MP |
| Ön Kamera Video FPS Değeri | 60 fps | 30 fps | — | 30 fps |
| İkinci Arka Kamera Çözünürlüğü | 8 MP | 2 MP | 5 MP | 8 MP |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 16 MP | 8 MP | 8 MP | 25 MP |
Cep Telefonu Benzer Kategoriler
Cep Telefonu Ürünleri

13.200,00 TL

13.000,00 TL
Xiaomi Ürünleri
Xiaomi Cep Telefonu Ürünleri

13.999,00 TL

13.999,00 TL



























