Xiaomi Redmi Note 13 256 GB Hafıza 8 GB Ram Android Akıllı Cep Telefonu Siyah
Ürün Tipi
Akıllı
İşletim Sistemi
Android
Model
Redmi Note 13
Dahili Hafıza
256 GB
RAM Kapasitesi
8 GB
Kamera Seçeneği
Kameralı
Ekran Boyutu
6.67 inç
Ekran Teknolojisi
AMOLED
Çıkış Yılı
2024
Renk
Siyah
Renk
Dahili Hafıza
256 GB
11.860,00 TL
5 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
5 FİYAT
profesyonel
Xiaomi Redmi Note 13 8 GB 256 GB (Xiaomi Türkiye Garantili) siyah
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
11.860,00 TL
Prime Market
Xiaomi Redmi Note 13 8 GB RAM 256 GB Siyah (Xiaomi Türkiye Garantili)
Ücretsiz Kargo
12.349,00 TL
teknolojikapinda33
Xiaomi Redmi Note 13 8 GB 256 GB (Xiaomi Türkiye Garantili) siyah
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
13.449,00 TL
idefix
Xiaomi Redmi Note 13 8/256 Gb Midnight Black (Xiaomi Trkiye Garantili)
Ücretsiz Kargo
14.399,04 TL
cepdestek7-24
Xiaomi Redmi Note 13 8 GB 256 GB (Xiaomi Türkiye Garantili) siyah
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
16.109,02 TL
Xiaomi Redmi Note 13 256 GB Hafıza 8 GB Ram Android Akıllı Cep Telefonu Siyah Özellikleri
| Ürün Tipi | Akıllı |
| İşletim Sistemi | Android |
| Model | Redmi Note 13 |
| Dahili Hafıza | 256 GB |
| RAM Kapasitesi | 8 GB |
| Kamera Seçeneği | Kameralı |
| Ekran Boyutu | 6.67 inç |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Çıkış Yılı | 2024 |
| Renk | Siyah |
| Pil Gücü | 5000 mAh |
| Çekirdek Sayısı | 8 Çekirdekli |
| Ekran Çözünürlüğü Standardı | FHD+ |
| Bluetooth Versiyonu | 5.1 |
| CPU | Cortex A73 |
| Ekran Çözünürlüğü | 1080 x 2400 px |
| Ekran Parlaklık Değeri | 1800 nits |
| Ekran Yenileme Hızı | 120 Hz |
| İşlemci Hızı | 2.8 Ghz |
| İşlemci Markası | Qualcomm |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 13 (T) |
| Seri | Xiaomi Redmi Note 13 |
| USB Versiyonu | USB 2.0 |
| Video FPS Değeri | 30 fps |
| Video Kayıt Çözünürlüğü | 1080p (FULL HD) |
| Sim | Nano-SIM (4FF) |
| Kamera Şekli | Yuvarlak |
| Bluetooth | |
| Ön Kamera Video Çözünürlüğü | 1080p (FULL HD) |
| Toza Dayanıklılık | |
| Kasa Materyali | Plastik |
| Kulaklık Bağlantı Tipi | 3.5 mm |
| Arka Kamera Sayısı | 3 Kameralı |
| Üçüncü Arka Kamera Çözünürlüğü | 2 MP |
| Suya Geçirmezlik Seviyesi | IPX4 |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 108 MP |
| Ön Kamera Video FPS Değeri | 30 fps |
| İkinci Arka Kamera Çözünürlüğü | 8 MP |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 16 MP |
| 3G | |
| 4.5G | |
| 4G | |
| 5G | |
| Çentikli Ekran | |
| Çerçevesiz | |
| Çift Hatlı | |
| Darbeye Dayanıklı | |
| Dokunmatik | |
| Hafıza Kartlı | |
| Hızlı Şarj | |
| Kablosuz Şarj | |
| Kalemli | |
| Kapaklı | |
| Katlanabilir | |
| Kavisli Ekran | |
| NFC | |
| Optik Görüntü Sabitleyici | |
| Parmak İzi Okuyucu | |
| Su Geçirmez | |
| Yüz Tanıma |
Xiaomi Redmi Note 13 256 GB Hafıza 8 GB Ram Android Akıllı Cep Telefonu Siyah Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Xiaomi Redmi Note 13 256 GB Hafıza 8 GB Ram Android Akıllı Cep Telefonu Siyah' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Xiaomi Redmi Note 13 256 GB Hafıza 8 GB Ram Android Akıllı Cep Telefonu Siyah | Redmi Note 12 Pro 5g 12 GB Ram 256GB Cep Telefonu ( Türkiye Garantili) - Beyaz | Xiaomi 13 256 Gb Hafıza 12 Gb Ram 6.36 İnç 50 MP Çift Hatlı Amoled Ekran Android Akıllı Cep Telefonu Siyah | Xiaomi Redmi Note 12 Pro+ 5G 256 GB Hafıza 8 GB Ram 6.67 inç 200 MP Çift Hatlı Amoled Ekran Android Akıllı Cep Telefonu Beyaz | |
| 11.860,00 TL | 15.999,00 TL | 15.999,00 TL | 15.999,00 TL | |
| Ürün Tipi | Akıllı | — | Akıllı | Akıllı |
| İşletim Sistemi | Android | — | Android | Android |
| Model | Redmi Note 13 | — | 13 | Redmi Note 12 Pro+ 5G |
| Dahili Hafıza | 256 GB | — | 256 GB | 256 GB |
| RAM Kapasitesi | 8 GB | — | 12 GB | 8 GB |
| Kamera Seçeneği | Kameralı | — | Kameralı | Kameralı |
| Ekran Boyutu | 6.67 inç | — | 6.36 inç | 6.67 inç |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED | — | AMOLED | AMOLED |
| Çıkış Yılı | 2024 | — | 2022 | 2022 |
| Renk | Siyah | — | Siyah | Beyaz |
| Pil Gücü | 5000 mAh | — | 4500 mAh | 5000 mAh |
| Çekirdek Sayısı | 8 Çekirdekli | — | 8 Çekirdekli | 8 Çekirdekli |
| Ekran Çözünürlüğü Standardı | FHD+ | — | FHD+ | FHD+ |
| Bluetooth Versiyonu | 5.1 | — | 5.3 | 5.2 |
| CPU | Cortex A73 | — | — | Cortex A78 |
| Ekran Çözünürlüğü | 1080 x 2400 px | — | 1080 x 2400 px | 1080 x 2400 px |
| Ekran Parlaklık Değeri | 1800 nits | — | — | 900 nits |
| Ekran Yenileme Hızı | 120 Hz | — | 120 Hz | 120 Hz |
| İşlemci Hızı | 2.8 Ghz | — | 3.2 Ghz | 2.6 Ghz |
| İşlemci Markası | Qualcomm | — | Qualcomm | MediaTek |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 13 (T) | — | Android 13 (T) | Android 12 (S) |
| Seri | Xiaomi Redmi Note 13 | — | Xiaomi 13 | Xiaomi Redmi Note 12 |
| USB Giriş Tipi | — | — | — | USB Type C |
| USB Versiyonu | USB 2.0 | — | USB 2.0 | USB 2.0 |
| Video FPS Değeri | 30 fps | — | 24 fps | 30 fps |
| Video Kayıt Çözünürlüğü | 1080p (FULL HD) | — | 4320p (Ultra HD) 8K | 2160p (Ultra HD) 4K |
| Sim | Nano-SIM (4FF) | — | Nano-SIM (4FF) | Nano-SIM (4FF) |
| Kamera Şekli | Yuvarlak | — | Kare | Yuvarlak |
| Bluetooth | — | |||
| Ön Kamera Video Çözünürlüğü | 1080p (FULL HD) | — | 1080p (FULL HD) | 1080p (FULL HD) |
| Toza Dayanıklılık | — | |||
| Kasa Materyali | Plastik | — | Alüminyum | Plastik |
| Kulaklık Bağlantı Tipi | 3.5 mm | — | — | 3.5 mm |
| Arka Kamera Sayısı | 3 Kameralı | — | 3 Kameralı | 3 Kameralı |
| Üçüncü Arka Kamera Çözünürlüğü | 2 MP | — | 10 MP | 2 MP |
| Suya Geçirmezlik Seviyesi | IPX4 | — | IPX8 | IPX3 |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 108 MP | — | 50 MP | 200 MP |
| Ön Kamera Video FPS Değeri | 30 fps | — | 30 fps | 60 fps |
| İkinci Arka Kamera Çözünürlüğü | 8 MP | — | 12 MP | 8 MP |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 16 MP | — | 32 MP | 16 MP |
Cep Telefonu Benzer Kategoriler
Cep Telefonu Ürünleri
Xiaomi Ürünleri

16.999,00 TL

16.999,00 TL









































