Aeg KS12-1 1200 W 5000 devir/dk 190 mm Açılı Kesim Kablolu Elektrikli Daire Testere
Motor Tipi
Elektrikli
Kullanım
Kablolu
Maksimum Boşta Devir Sayısı
5000 devir/dk
45° Kesme Derinliği
47 mm
90° Kesme Derinliği
62 mm
Güç (Watt)
1200 W
Açılı Kesim
Ağırlık
3.7 kg
Akü Seçeneği
Aküsüz
Aydınlatma
Benzer Ürünler
Aeg Daire TestereAkülü Daire TestereAttlas Daire TestereBosch Akülü Daire TestereRtrmax Daire TestereCatpower Daire TestereEinhell Daire TestereŞarjlı Daire TestereMac Allister Daire TestereBlack Decker Daire TestereHyundai Daire TestereEinhell Şarjlı Daire TestereBosch Daire TestereStanley Daire TestereVonroc Daire TestereAçılı Daire TestereMakita Daire TestereDewalt Şarjlı Daire TestereDewalt Daire TestereBosch Şarjlı Daire Testere
Aeg KS12-1 1200 W 5000 devir/dk 190 mm Açılı Kesim Kablolu Elektrikli Daire Testere Özellikleri
| Motor Tipi | Elektrikli |
| Kullanım | Kablolu |
| Maksimum Boşta Devir Sayısı | 5000 devir/dk |
| 45° Kesme Derinliği | 47 mm |
| 90° Kesme Derinliği | 62 mm |
| Güç (Watt) | 1200 W |
| Açılı Kesim | |
| Ağırlık | 3.7 kg |
| Akü Seçeneği | Aküsüz |
| Aydınlatma | |
| Bıçak Koruma Bariyeri | |
| Kablo Uzunluğu | 4 m |
| Taşıma Çantası | |
| Testere Çapı | 190 mm |
| Testere Göbek Çapı | 30 mm |
| Toz Üfleme |
Aeg KS12-1 1200 W 5000 devir/dk 190 mm Açılı Kesim Kablolu Elektrikli Daire Testere Yorumları
Ürüne Puan Ver
EinhellCbtxglobalCATPOWERHallowHitachiMakitaAnadolu StrongStilmaxKeyangBoschCrownBlack+DeckerScheppachRbtStaxxMetaboPerformance PowerKlproStanleyMaktec





























