Flex Sms 190 18 V 5500 devir/dk 190 mm Açılı Kesim Kablosuz Akülü Şarjlı Daire Testere
Motor Tipi
Şarjlı
Kullanım
Kablosuz
Maksimum Boşta Devir Sayısı
5500 devir/dk
Güç (Watt)
18 V
Açılı Kesim
Ağırlık
12.9 kg
Akü Seçeneği
Akülü
Aydınlatma
Bıçak Koruma Bariyeri
Taşıma Çantası
Benzer Ürünler

Einhell Te-Cs 18/190 18 V 3800 devir/dk 190 mm Açılı Kesim Kablosuz Akülü Şarjlı Daire Testere
9.995,00 TL

Flex CS-62 18 V 5000 devir/dk 165 mm Açılı Kesim Kablosuz Akülü Şarjlı Daire Testere
38.000,00 TL

Aeg BKS 18 BL 18 V 3800 devir/dk 190 mm Açılı Kesim Kablosuz Akülü Şarjlı Daire Testere
10.950,00 TL
Akülü Daire TestereAttlas Daire TestereBosch Akülü Daire TestereRtrmax Daire TestereCatpower Daire TestereEinhell Daire TestereŞarjlı Daire TestereMac Allister Daire TestereBlack Decker Daire TestereHyundai Daire TestereEinhell Şarjlı Daire TestereBosch Daire TestereStanley Daire TestereVonroc Daire TestereAçılı Daire TestereAeg Daire TestereMakita Daire TestereDewalt Şarjlı Daire TestereDewalt Daire TestereBosch Şarjlı Daire Testere
Flex Sms 190 18 V 5500 devir/dk 190 mm Açılı Kesim Kablosuz Akülü Şarjlı Daire Testere Özellikleri
| Motor Tipi | Şarjlı |
| Kullanım | Kablosuz |
| Maksimum Boşta Devir Sayısı | 5500 devir/dk |
| Güç (Watt) | 18 V |
| Açılı Kesim | |
| Ağırlık | 12.9 kg |
| Akü Seçeneği | Akülü |
| Aydınlatma | |
| Bıçak Koruma Bariyeri | |
| Taşıma Çantası | |
| Testere Çapı | 190 mm |
| Testere Göbek Çapı | 30 mm |
| Toz Üfleme |
Flex Sms 190 18 V 5500 devir/dk 190 mm Açılı Kesim Kablosuz Akülü Şarjlı Daire Testere Yorumları
Ürüne Puan Ver
EinhellCbtxglobalCATPOWERHallowHitachiAegMakitaAnadolu StrongStilmaxKeyangBoschCrownBlack+DeckerScheppachRbtStaxxMetaboPerformance PowerKlproStanley




























