Steiner 3800 W 8800 devir/dk 185 mm Kablolu Elektrikli Daire Testere
Motor Tipi
Elektrikli
Kullanım
Kablolu
Maksimum Boşta Devir Sayısı
8800 devir/dk
45° Kesme Derinliği
45 mm
90° Kesme Derinliği
66 mm
Dişli Sayısı
24
Güç (Watt)
3800 W
Açılı Kesim
Ağırlık
4.3 kg
Akü Seçeneği
Aküsüz
2.199,00 TL
2 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
2 FİYAT
Steiner1
Steiner Alman 3800 Watt Lazerli Bakir Sargili Metal Şanzuman Sunta Kesme Daire Testere Makinesi 185 mm
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
2.199,00 TL
Steiner1
Steiner Alman 3800 Watt Lazerli Bakir Sargili Metal Şanzuman Sunta Kesme Daire Testere Makinesi 185 mm - ST0518R215400227
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
2.199,00 TL
Steiner 3800 W 8800 devir/dk 185 mm Kablolu Elektrikli Daire Testere Özellikleri
| Motor Tipi | Elektrikli |
| Kullanım | Kablolu |
| Maksimum Boşta Devir Sayısı | 8800 devir/dk |
| 45° Kesme Derinliği | 45 mm |
| 90° Kesme Derinliği | 66 mm |
| Dişli Sayısı | 24 |
| Güç (Watt) | 3800 W |
| Açılı Kesim | |
| Ağırlık | 4.3 kg |
| Akü Seçeneği | Aküsüz |
| Aydınlatma | |
| Bıçak Koruma Bariyeri | |
| Taşıma Çantası | |
| Testere Çapı | 185 mm |
| Testere Göbek Çapı | 30 mm |
| Toz Üfleme |
Steiner 3800 W 8800 devir/dk 185 mm Kablolu Elektrikli Daire Testere Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Steiner 3800 W 8800 devir/dk 185 mm Kablolu Elektrikli Daire Testere' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Steiner 3800 W 8800 devir/dk 185 mm Kablolu Elektrikli Daire Testere | GSP 125X0.8X22 Hss Daire Testere | Power Black Elektrikli Sunta Kesme Makinası Profesyonel Daire Testere Mavi | Master Bi-Metal Panç Delik Açma Testeresi 111 mm | |
| 2.199,00 TL | 2.599,00 TL | 2.599,00 TL | 2.621,26 TL |



































