Stilmax 2600 W 4500 devir/dk 185 mm Açılı Kesim Kablolu Elektrikli Daire Testere
Motor Tipi
Elektrikli
Kullanım
Kablolu
Maksimum Boşta Devir Sayısı
4500 devir/dk
Dişli Sayısı
18
Güç (Watt)
2600 W
Açılı Kesim
Ağırlık
4.5 kg
Akü Seçeneği
Aküsüz
Aydınlatma
Bıçak Koruma Bariyeri
2.090,00 TL
3 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
3 FİYAT
STAXX TURKEY
Stilmax Lazerli Daire Sunta Kesme Daire Testere Makinesi 2600 W 45' Açılı Kesim Eldivenli
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
2.090,00 TL
staxxturkey
Stilmax Jl7010 2600 W Lazersiz Daire Sunta Kesme Daire Testere Makinesi
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
2.299,50 TL
staxxturkey
Stilmax STM-LDT-26W 2600 W Lazerli Daire Sunta Kesme Daire Testere
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
2.690,00 TL
Stilmax 2600 W 4500 devir/dk 185 mm Açılı Kesim Kablolu Elektrikli Daire Testere Özellikleri
| Motor Tipi | Elektrikli |
| Kullanım | Kablolu |
| Maksimum Boşta Devir Sayısı | 4500 devir/dk |
| Dişli Sayısı | 18 |
| Güç (Watt) | 2600 W |
| Açılı Kesim | |
| Ağırlık | 4.5 kg |
| Akü Seçeneği | Aküsüz |
| Aydınlatma | |
| Bıçak Koruma Bariyeri | |
| Taşıma Çantası | |
| Testere Çapı | 185 mm |
| Testere Göbek Çapı | 20 mm |
| Toz Üfleme |
Stilmax 2600 W 4500 devir/dk 185 mm Açılı Kesim Kablolu Elektrikli Daire Testere Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Stilmax 2600 W 4500 devir/dk 185 mm Açılı Kesim Kablolu Elektrikli Daire Testere' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Stilmax 2600 W 4500 devir/dk 185 mm Açılı Kesim Kablolu Elektrikli Daire Testere | Dragro Alman Pro 4200 W 9000 devir/dk 185 mm Kablolu Elektrikli Daire Testere | Specco SP-9010 1600 W 5300 devir/dk 185 mm Açılı Kesim Kablolu Aküsüz Elektrikli Daire Testere | BN-5 Daire Testere Motoru | |
| 2.090,00 TL | 2.699,00 TL | 2.599,00 TL | 2.440,00 TL | |
| Motor Tipi | Elektrikli | Elektrikli | Elektrikli | — |
| Kullanım | Kablolu | Kablolu | Kablolu | — |
| Maksimum Boşta Devir Sayısı | 4500 devir/dk | 9000 devir/dk | 5300 devir/dk | — |
| 45° Kesme Derinliği | — | 45 mm | — | — |
| 90° Kesme Derinliği | — | 66 mm | — | — |
| Dişli Sayısı | 18 | 24 | — | — |
| Güç (Watt) | 2600 W | 4200 W | 1600 W | — |


































