Vido WD011230185 1500 W 5000 devir/dk 185 mm Kablolu Elektrikli Daire Testere
Motor Tipi
Elektrikli
Kullanım
Kablolu
Maksimum Boşta Devir Sayısı
5000 devir/dk
45° Kesme Derinliği
44 mm
90° Kesme Derinliği
65 mm
Dişli Sayısı
24
Güç (Watt)
1500 W
Açılı Kesim
Ağırlık
4.5 kg
Akü Seçeneği
Aküsüz
Vido 1500W Daire Testere
4.499,00 TL
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
Vido 1500W Daire Testere
inamhırdavat
Vido 1500W Daire Testere
Ücretsiz Kargo
4.499,00 TL
Vido WD011230185 1500 W 5000 devir/dk 185 mm Kablolu Elektrikli Daire Testere Özellikleri
Motor TipiElektrikli
KullanımKablolu
Maksimum Boşta Devir Sayısı5000 devir/dk
45° Kesme Derinliği44 mm
90° Kesme Derinliği65 mm
Dişli Sayısı24
Güç (Watt)1500 W
Açılı Kesim
Ağırlık4.5 kg
Akü SeçeneğiAküsüz
Aydınlatma
Bıçak Koruma Bariyeri
Taşıma Çantası
Testere Çapı185 mm
Testere Göbek Çapı20 mm
Toz Üfleme
Vido WD011230185 1500 W 5000 devir/dk 185 mm Kablolu Elektrikli Daire Testere Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Vido WD011230185 1500 W 5000 devir/dk 185 mm Kablolu Elektrikli Daire Testere' ile benzer ürünleri karşılaştırın
Felisatti Fs-Scf190/1600S 1600 W 190 mm Kablolu Elektrikli Daire TestereSpecco 2200 W 4200 devir/dk 235 mm Kablolu Elektrikli Daire TestereIngco CS18568 1600W 5000 devir/dk 185 mm Açılı Kesim Kablolu Elektrikli Daire Testere
4.499,00 TL5.447,35 TL5.600,00 TL5.600,00 TL
Motor TipiElektrikliElektrikliElektrikliElektrikli
KullanımKabloluKabloluKabloluKablolu
Maksimum Boşta Devir Sayısı5000 devir/dk4200 devir/dk5000 devir/dk
45° Kesme Derinliği44 mm42 mm
90° Kesme Derinliği65 mm63 mm
Güç (Watt)1500 W1600 W2200 W1600W
Daire Testere Ürünleri
Flex 353.280 Daire Testere Ray 80 mm Cs 60 Wet Flex
752479 335X30MM 84 Diş Alüminyum Daire Testere Hitachi
Einhell TE-CS 18/165 Li-Solo 18 V 4200 devir/dk 165 mm Açılı Kesim Kablosuz Şarjlı Daire Testere
Rodex RDX384 1600 W 5000 devir/dk 190 mm Kablolu Elektrikli Daire Testere