Faber Faber Beat WH Matt F45 270 W 720 m3/h 43 cm Metal Bacasız Tavan Tipi Damlumbaz Beyaz
Baca Seçeneği
Bacasız
Ürün Tipi
Tavan Tipi
Yüzey Tipi
Metal
Renk
Beyaz
Ürün Şekli
Silindir
Emiş Gücü
720 m³
Enerji Sınıfı
A
Güç
270 W
Kademe Sayısı
3 Kademe
Genişlik
43 cm
31.909,00 TL
2 FİYAT ARASINDA EN UCUZVestel DavlumbazKumtel DavlumbazSiemens DavlumbazArçelik DavlumbazSimfer DavlumbazDominox DavlumbazLuxell DavlumbazBeko DavlumbazProfilo DavlumbazAltus DavlumbazRegal DavlumbazSamsung DavlumbazFerre DavlumbazSilverline DavlumbazEsty DavlumbazAlveus DavlumbazElenberg DavlumbazTeka DavlumbazHoover DavlumbazTermikel Davlumbaz
Mağaza Fiyatları
2 FİYAT
Teknosa
Faber Beat WH Matt F45 45 CM Beyaz Ada Tipi Ankastre Davlumbaz
Ücretsiz Kargo
31.909,00 TL
Koçtaş
Franke Faber Beat Wh Matt F45 Mat Beyaz Ada Davlumbaz
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
31.917,00 TL
Faber Faber Beat WH Matt F45 270 W 720 m3/h 43 cm Metal Bacasız Tavan Tipi Damlumbaz Beyaz Özellikleri
| Baca Seçeneği | Bacasız |
| Ürün Tipi | Tavan Tipi |
| Yüzey Tipi | Metal |
| Renk | Beyaz |
| Ürün Şekli | Silindir |
| Emiş Gücü | 720 m³ |
| Enerji Sınıfı | A |
| Güç | 270 W |
| Kademe Sayısı | 3 Kademe |
| Genişlik | 43 cm |
| Derinlik | 45 cm |
| Yükseklik | 90 cm |
| Ankastre | |
| Aydınlatma Sayısı | 2 |
| Aydınlatmalı | |
| Çift Motorlu | |
| Filtreli | |
| Karbon Filtreli | |
| Sürgülü | |
| Tasarım | Modern |
| Wifi | |
| Yıkanabilir Filtre |
Faber Faber Beat WH Matt F45 270 W 720 m3/h 43 cm Metal Bacasız Tavan Tipi Damlumbaz Beyaz Yorumları
Ürüne Puan Ver
BoschFrankeSiemensArçelikBekoVestelSimferFerreRegalProfiloSilverlineTermikelVinolaKumtelSamsungLuxellEminçelikAltusTekaEsty
'Faber Faber Beat WH Matt F45 270 W 720 m3/h 43 cm Metal Bacasız Tavan Tipi Damlumbaz Beyaz' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Faber Faber Beat WH Matt F45 270 W 720 m3/h 43 cm Metal Bacasız Tavan Tipi Damlumbaz Beyaz | Faber Beat BK Matt F45 270 W 720 m3/h Tavan Tipi Damlumbaz Siyah | Electrolux LFT766X 220 W 368 m3/h 600 mm Karbon Filtreli Bacalı Duvar Tipi Damlumbaz İnox | Siemens LC95BBC50T 90 cm Metal Yüzey Bacalı-Bacasız Duvar Tipi Davlumbaz Gri | |
| 31.909,00 TL | 29.027,50 TL | 29.999,00 TL | 29.629,03 TL | |
| Baca Seçeneği | Bacasız | Bacalı | Bacalı | Bacalı - Bacasız |
| Ürün Tipi | Tavan Tipi | Tavan Tipi | Duvar Tipi | Duvar Tipi |
| Yüzey Tipi | Metal | — | — | Metal |
| Renk | Beyaz | Siyah | İnox | Gri |
| Ürün Şekli | Silindir | — | T Tipi | T Tipi |
| Emiş Gücü | 720 m³ | 720 m³ | — | 593 m³ |
| Kontrol Tipi | — | — | — | Analog |
| Enerji Sınıfı | A | A | A | C |
| Güç | 270 W | 270 W | 220 W | — |
| Kademe Sayısı | 3 Kademe | 3 Kademe | 3 Kademe | 3 Kademe |
| Genişlik | 43 cm | — | 60 cm | 89.9 cm |
| Derinlik | 45 cm | 43 cm | 45.4 cm | 50 cm |
| Yükseklik | 90 cm | 130 cm | 67.8 cm | 55 cm |
Davlumbaz Benzer Kategoriler
Davlumbaz Ürünleri
Faber Ürünleri

33.107,00 TL

33.087,00 TL






























