Silverline 3420 Classy Siyah Ankastre Duvar Tipi Davlumbaz
Baca Seçeneği
Bacalı
Ürün Tipi
Duvar Tipi
Yüzey Tipi
Cam
Renk
Siyah
Ürün Şekli
Eğimli
Enerji Sınıfı
A
Güç
216 W
Kademe Sayısı
3 Kademe
Genişlik
90 cm
Derinlik
47.2 cm
7.514,10 TL
12 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
12 FİYAT
kimin
Silverline 3420 Classy 60 CM Duvar Tipi Davlumbaz siyah
3 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
7.514,10 TL
AnkastReyon
Silverline 3420 Davlumbaz, Classy, 60 Cm, Siyah
Ücretsiz Kargo
9.000,00 TL
mkagrup
Silverline 3420 Classy Duvar Tipi 90 CM Davlumbaz siyah
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
9.000,00 TL
ANKASTREESHOP
Silverline Siyah Cam 3420 Classy Duvar Tipi Davlumbaz 60 cm Eğimli Tasarım ile Modern Görünüm
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
9.215,00 TL
Galeri Beyaz
Siyah Silverline 3420 Classy 60 Cm Cam Dekoratif Davlumbaz Duvar Tipi Yüksek Emiş Gücü ile Sessiz Çalışma
Ücretsiz Kargo
9.239,00 TL
best mağaza
Silverline 3420 Classy 60 Cm Siyah Cam Davlumbaz
Ücretsiz Kargo
9.320,00 TL
Galeri Beyaz
Silverline 3420 Classy 60 Cm Siyah Cam Davlumbaz
Ücretsiz Kargo
9.399,00 TL
Silverline 3420 Classy Siyah Ankastre Duvar Tipi Davlumbaz Özellikleri
| Baca Seçeneği | Bacalı |
| Ürün Tipi | Duvar Tipi |
| Yüzey Tipi | Cam |
| Renk | Siyah |
| Ürün Şekli | Eğimli |
| Enerji Sınıfı | A |
| Güç | 216 W |
| Kademe Sayısı | 3 Kademe |
| Genişlik | 90 cm |
| Derinlik | 47.2 cm |
| Yükseklik | 75.2 cm |
| Ankastre | |
| Aydınlatma Sayısı | 2 |
| Aydınlatmalı | |
| Çift Motorlu | |
| Filtreli | |
| Karbon Filtreli | |
| Sürgülü | |
| Tasarım | Modern |
| Wifi | |
| Yıkanabilir Filtre |
Silverline 3420 Classy Siyah Ankastre Duvar Tipi Davlumbaz Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Silverline 3420 Classy Siyah Ankastre Duvar Tipi Davlumbaz' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Silverline 3420 Classy Siyah Ankastre Duvar Tipi Davlumbaz | Gl General GLD 1090ST Siyah Tavan Tipi Davlumbaz | Arçelik ADE 607-2 S 250 W 700 m³ 60 cm Cam Karbon Filtreli Bacasız Duvar Tipi Davlumbaz Siyah | Termikel Avezya Ada WW90 250 W 850 m³ Emiş Gücü Cam Karbon Filtreli Bacasız Ada Tipi Davlumbaz Beyaz | |
| 7.514,10 TL | 36.999,00 TL | 37.577,10 TL | 38.326,74 TL | |
| Baca Seçeneği | Bacalı | Bacalı | Bacasız | Bacasız |
| Ürün Tipi | Duvar Tipi | Tavan Tipi | Duvar Tipi | Ada Tipi |
| Yüzey Tipi | Cam | — | Cam | Cam |
| Renk | Siyah | Siyah | Siyah | Beyaz |
| Ürün Şekli | Eğimli | Eğimli | — | — |
| Emiş Gücü | — | — | 700 m³ | 850 m³ |
| Güç | 216 W | — | 250 W | 250 W |
| Genişlik | 90 cm | — | 60 cm | — |


































