Silverline 3457 Soho Pembe Ankastre Duvar Tipi Davlumbaz
Baca Seçeneği
Bacalı
Ürün Tipi
Duvar Tipi
Yüzey Tipi
Cam
Renk
Pembe
Ürün Şekli
Eğimli
Emiş Gücü
700 m³
Enerji Sınıfı
A
Güç
216 W
Kademe Sayısı
3 Kademe
Genişlik
60 cm
9.250,00 TL
Silverline DavlumbazVestel DavlumbazKumtel DavlumbazSiemens DavlumbazArçelik DavlumbazSimfer DavlumbazDominox DavlumbazLuxell DavlumbazBeko DavlumbazProfilo DavlumbazAltus DavlumbazRegal DavlumbazSamsung DavlumbazFerre DavlumbazEsty DavlumbazAlveus DavlumbazElenberg DavlumbazTeka DavlumbazHoover DavlumbazTermikel Davlumbaz
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
ArsemShop
Silverline 3457 Soho 80 Cm Vizon Davlumbaz
Ücretsiz Kargo
9.250,00 TL
Silverline 3457 Soho Pembe Ankastre Duvar Tipi Davlumbaz Özellikleri
| Baca Seçeneği | Bacalı |
| Ürün Tipi | Duvar Tipi |
| Yüzey Tipi | Cam |
| Renk | Pembe |
| Ürün Şekli | Eğimli |
| Emiş Gücü | 700 m³ |
| Enerji Sınıfı | A |
| Güç | 216 W |
| Kademe Sayısı | 3 Kademe |
| Genişlik | 60 cm |
| Derinlik | 46 cm |
| Yükseklik | 75 cm |
| Ankastre | |
| Aydınlatma Sayısı | 2 |
| Aydınlatmalı | |
| Çift Motorlu | |
| Filtreli | |
| Karbon Filtreli | |
| Sürgülü | |
| Tasarım | Modern |
| Wifi | |
| Yıkanabilir Filtre |
Silverline 3457 Soho Pembe Ankastre Duvar Tipi Davlumbaz Yorumları
Ürüne Puan Ver
SiemensBoschFrankeArçelikVestelProfiloSimferVinolaBekoTermikelFerreTekaRegalKumtelUkinoxAltusLuxellSamsungEstyEminçelik
'Silverline 3457 Soho Pembe Ankastre Duvar Tipi Davlumbaz' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Silverline 3457 Soho Pembe Ankastre Duvar Tipi Davlumbaz | Silverline Luno 3420 Davlumbaz Siyah 90CM Dokunmatik+Kumandalı | Silverline Luno 3420 Davlumbaz Beyaz 90CM Dokunmatik+Kumandalı | Silverline 216 W 667 m3/h 60 cm Karbon Filtreli Bacalı Davlumbaz Siyah | |
| 9.250,00 TL | 11.424,00 TL | 11.424,00 TL | 11.569,00 TL | |
| Baca Seçeneği | Bacalı | — | — | Bacalı |
| Ürün Tipi | Duvar Tipi | — | — | Duvar Tipi |
| Renk | Pembe | — | — | Siyah |
| Ürün Şekli | Eğimli | — | — | Eğimli |
| Güç | 216 W | — | — | 216 W |
| Genişlik | 60 cm | — | — | 60 cm |


































