Black+Decker JS10-TR 400 W 3000 devir/dk Aküsüz Elektrikli Kablolu Dekupaj Testere
Motor Tipi
Elektrikli
Akü Seçeneği
Aküsüz
Kullanım
Kablolu
Güç (Watt)
400 W
Maksimum Boşta Devir Sayısı
3000 devir/dk
Ahşap Kesim Kapasitesi
65 mm
Metal Kesim Kapasitesi
6 mm
Açılı Kesim
Ağırlık
1.8 kg
Aydınlatma
1.399,00 TL
3 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
3 FİYAT
LOYA MAKİNA
BLACK&DECKER DEKUPAJ TESTERE 400W JS10
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
1.399,00 TL
ŞenEvim Yapı Market
Max Extra Black&decker Dekupaj Testere 400W JS10
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
2.699,00 TL
Koçtaş
Black ve Decker Dekupaj Testere 550W KS801SE
Ücretsiz Kargo
3.199,00 TL
Black+Decker JS10-TR 400 W 3000 devir/dk Aküsüz Elektrikli Kablolu Dekupaj Testere Özellikleri
| Motor Tipi | Elektrikli |
| Akü Seçeneği | Aküsüz |
| Kullanım | Kablolu |
| Güç (Watt) | 400 W |
| Maksimum Boşta Devir Sayısı | 3000 devir/dk |
| Ahşap Kesim Kapasitesi | 65 mm |
| Metal Kesim Kapasitesi | 6 mm |
| Açılı Kesim | |
| Ağırlık | 1.8 kg |
| Aydınlatma | |
| Havalı | Hayır |
| Lazerli | Hayır |
| Pandül Ayarı | |
| Taşıma Çantası | |
| Toz Üfleme |
Black+Decker JS10-TR 400 W 3000 devir/dk Aküsüz Elektrikli Kablolu Dekupaj Testere Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Black+Decker JS10-TR 400 W 3000 devir/dk Aküsüz Elektrikli Kablolu Dekupaj Testere' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Black+Decker JS10-TR 400 W 3000 devir/dk Aküsüz Elektrikli Kablolu Dekupaj Testere | Rodex RDX3650 850 W Aküsüz Kablolu Dekupaj Testere | Şarjlı Dekupaj Mky | Ugr Metal Ahşap Flap Disk Zımpara 115 mm 60 Kum 100 Adet | |
| 1.399,00 TL | 3.350,00 TL | 3.200,00 TL | 3.226,22 TL | |
| Akü Seçeneği | Aküsüz | Aküsüz | — | — |
| Kullanım | Kablolu | Kablolu | — | — |
| Güç (Watt) | 400 W | 850 W | — | — |
































