Bosch PST 900 PEL 620 W 3100 devir/dk Aküsüz Elektrikli Kablolu Dekupaj Testere
Motor Tipi
Elektrikli
Akü Seçeneği
Aküsüz
Kullanım
Kablolu
Güç (Watt)
620 W
Minimum Boşta Devir Sayısı
500 devir/dk
Ahşap Kesim Kapasitesi
90 mm
Metal Kesim Kapasitesi
8 mm
Açılı Kesim
Ağırlık
2.2 kg
Aydınlatma
4.531,12 TL
8 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
8 FİYAT
turkanonline
Bosch PST 900 PEL Expert Dekupaj Testere - 06033A0200
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
4.531,12 TL
Hausport
Bosch PST900 Pel Dekupaj Testere 620W
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
4.654,05 TL
hausportn11
Bosch PST 900 PEL Expert Dekupaj Testere - 06033A0200
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
4.771,36 TL
prohirdavat
Bosch PST 900 PEL Expert Dekupaj Testere - 06033A0200
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
5.439,28 TL
ProHırdavat
Bosch PST900 Pel Dekupaj Testere 620W
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
5.909,40 TL
parabol-bd
Bosch PST 900 PEL Expert Dekupaj Testere - 06033A0200
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
5.992,38 TL
nalburcuk
Bosch PST 900 PEL Expert Dekupaj Testere - 06033A0200
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
7.201,43 TL
Bosch PST 900 PEL 620 W 3100 devir/dk Aküsüz Elektrikli Kablolu Dekupaj Testere Özellikleri
| Motor Tipi | Elektrikli |
| Akü Seçeneği | Aküsüz |
| Kullanım | Kablolu |
| Güç (Watt) | 620 W |
| Minimum Boşta Devir Sayısı | 500 devir/dk |
| Ahşap Kesim Kapasitesi | 90 mm |
| Metal Kesim Kapasitesi | 8 mm |
| Açılı Kesim | |
| Ağırlık | 2.2 kg |
| Aydınlatma | |
| Havalı | Hayır |
| Lazerli | Hayır |
| Pandül Ayarı | |
| Taşıma Çantası | |
| Toz Üfleme |
Bosch PST 900 PEL 620 W 3100 devir/dk Aküsüz Elektrikli Kablolu Dekupaj Testere Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Bosch PST 900 PEL 620 W 3100 devir/dk Aküsüz Elektrikli Kablolu Dekupaj Testere' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Bosch PST 900 PEL 620 W 3100 devir/dk Aküsüz Elektrikli Kablolu Dekupaj Testere | Bosch 530W Kompakt Dekupaj Testere PST800PEL ile Hassas ve Pratik Kesimler | Bosch Advanced Saw 18V-140 Solo Dekupaj Testere 0603013000 + Bosch 18V 4AH Akü + Şarj Aleti 1600A031T6 | Proxxon 27088 DS 230/E 85 W 2500 devir/dk Aküsüz Elektrikli Kablolu Dekupaj Testere | |
| 4.531,12 TL | 11.775,00 TL | 12.800,00 TL | 11.790,00 TL | |
| Motor Tipi | Elektrikli | — | — | Elektrikli |
| Akü Seçeneği | Aküsüz | — | — | Aküsüz |
| Kullanım | Kablolu | — | — | Kablolu |
| Güç (Watt) | 620 W | — | — | 85 W |
| Maksimum Boşta Devir Sayısı | — | — | — | 2500 devir/dk |
| Ahşap Kesim Kapasitesi | 90 mm | — | — | 40 mm |
| Metal Kesim Kapasitesi | 8 mm | — | — | 2 mm |


































