CAT DX57 750 W 3000 devir/dk Aküsüz Elektrikli Kablolu Dekupaj Testere
Motor Tipi
Elektrikli
Akü Seçeneği
Aküsüz
Kullanım
Kablolu
Güç (Watt)
750 W
Maksimum Boşta Devir Sayısı
3000 devir/dk
Minimum Boşta Devir Sayısı
800 devir/dk
Ahşap Kesim Kapasitesi
100 mm
Metal Kesim Kapasitesi
10 mm
Açılı Kesim
Aydınlatma
5.241,10 TL
2 FİYAT ARASINDA EN UCUZPiranha Dekupaj TestereBosch Dekupaj TestereEinhell Dekupaj TestereŞarjlı Dekupaj TestereDewalt Dekupaj TestereLazerli Dekupaj TestereRtrmax Dekupaj TestereAkülü Dekupaj TestereRyobi Dekupaj TestereAttlas Dekupaj TestereElektrikli Dekupaj TestereMakita Dekupaj TestereBlack Decker Dekupaj TestereMac Allister Dekupaj TestereSGS Dekupaj Testere
Mağaza Fiyatları
2 FİYAT
Hepsiburada
Cat DX57 750WATT Profesyonel Devir Ayarlı Dekupaj Testere
Ücretsiz Kargo
5.241,10 TL
3 Çınar
CAT DX57 750Watt Profesyonel Devir Ayarlı Dekupaj Testere
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
5.760,00 TL
CAT DX57 750 W 3000 devir/dk Aküsüz Elektrikli Kablolu Dekupaj Testere Özellikleri
| Motor Tipi | Elektrikli |
| Akü Seçeneği | Aküsüz |
| Kullanım | Kablolu |
| Güç (Watt) | 750 W |
| Maksimum Boşta Devir Sayısı | 3000 devir/dk |
| Minimum Boşta Devir Sayısı | 800 devir/dk |
| Ahşap Kesim Kapasitesi | 100 mm |
| Metal Kesim Kapasitesi | 10 mm |
| Açılı Kesim | |
| Aydınlatma | |
| Havalı | Hayır |
| Lazerli | Hayır |
| Pandül Ayarı | |
| Taşıma Çantası | |
| Toz Üfleme |
CAT DX57 750 W 3000 devir/dk Aküsüz Elektrikli Kablolu Dekupaj Testere Yorumları
Ürüne Puan Ver
'CAT DX57 750 W 3000 devir/dk Aküsüz Elektrikli Kablolu Dekupaj Testere' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
CAT DX57 750 W 3000 devir/dk Aküsüz Elektrikli Kablolu Dekupaj Testere | Cmc 3935 950 W Aküsüz Kablolu Dekupaj Testere | SUNTECH SG-0822 Havalı Dekupaj Testere | Tan Börth Professional Akülü Dekupaj Testere | |
| 5.241,10 TL | 5.500,00 TL | 5.500,00 TL | 5.500,00 TL | |
| Akü Seçeneği | Aküsüz | Aküsüz | — | — |
| Kullanım | Kablolu | Kablolu | — | — |
| Güç (Watt) | 750 W | 950 W | — | — |































