Crown CT15189 710 W 3000 devir/dk Aküsüz Elektrikli Kablolu Dekupaj Testere
Motor Tipi
Elektrikli
Akü Seçeneği
Aküsüz
Kullanım
Kablolu
Güç (Watt)
710 W
Maksimum Boşta Devir Sayısı
3000 devir/dk
Minimum Boşta Devir Sayısı
700 devir/dk
Ahşap Kesim Kapasitesi
85 mm
Metal Kesim Kapasitesi
10 mm
Açılı Kesim
Ağırlık
2.9 kg
2.183,99 TL
3 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
3 FİYAT
MAY HIRDAVAT
CROWN DEKUPAJ TESTERE 550W CT15212
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
2.183,99 TL
Enta Ticaret
Crown Dekupaj Testere 550 W CT15212 Dekupaj Testere Ucu ve Profesyonel Dekupaj Testere Makinası
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
3.099,00 TL
Elektrik Mağaza
CROWN DEKUPAJ TESTERE 710W CT15189
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
3.848,94 TL
Crown CT15189 710 W 3000 devir/dk Aküsüz Elektrikli Kablolu Dekupaj Testere Özellikleri
| Motor Tipi | Elektrikli |
| Akü Seçeneği | Aküsüz |
| Kullanım | Kablolu |
| Güç (Watt) | 710 W |
| Maksimum Boşta Devir Sayısı | 3000 devir/dk |
| Minimum Boşta Devir Sayısı | 700 devir/dk |
| Ahşap Kesim Kapasitesi | 85 mm |
| Metal Kesim Kapasitesi | 10 mm |
| Açılı Kesim | |
| Ağırlık | 2.9 kg |
| Aydınlatma | |
| Havalı | Hayır |
| Lazerli | Hayır |
| Pandül Ayarı | |
| Taşıma Çantası | |
| Toz Üfleme |
Crown CT15189 710 W 3000 devir/dk Aküsüz Elektrikli Kablolu Dekupaj Testere Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Crown CT15189 710 W 3000 devir/dk Aküsüz Elektrikli Kablolu Dekupaj Testere' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Crown CT15189 710 W 3000 devir/dk Aküsüz Elektrikli Kablolu Dekupaj Testere | Felisatti FS-JSF65/550E 550 W 3000 devir/dk Aküsüz Elektrikli Kablolu Dekupaj Testere | Lowell Home Ieg Profesyonel Şarjlı Dekupaj Testere Sunta Kesme Dekopaj Kademeli Hız Ayar 2 Fren Sistemi 12V | Proter Pd 750 E Şanzımanlı Dekupaj Testere 750W | |
| 2.183,99 TL | 4.001,77 TL | 3.958,00 TL | 3.999,00 TL | |
| Motor Tipi | Elektrikli | Elektrikli | — | — |
| Akü Seçeneği | Aküsüz | Aküsüz | — | — |
| Kullanım | Kablolu | Kablolu | — | — |
| Güç (Watt) | 710 W | 550 W | — | — |
| Maksimum Boşta Devir Sayısı | 3000 devir/dk | 3000 devir/dk | — | — |
| Minimum Boşta Devir Sayısı | 700 devir/dk | 200 devir/dk | — | — |
| Ahşap Kesim Kapasitesi | 85 mm | 65 mm | — | — |






























