Ingco JS80028 800 W 3000 devir/dk Aküsüz Elektrikli Kablolu Dekupaj Testere
Motor Tipi
Elektrikli
Akü Seçeneği
Aküsüz
Kullanım
Kablolu
Güç (Watt)
800 W
Maksimum Boşta Devir Sayısı
3000 devir/dk
Minimum Boşta Devir Sayısı
800 devir/dk
Ahşap Kesim Kapasitesi
100 mm
Metal Kesim Kapasitesi
10 mm
Açılı Kesim
Aydınlatma
2.161,06 TL
3 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
3 FİYAT
kunduzshop
Ingco JS80028 Dekupaj Testere
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
2.161,06 TL
KunduzShop
İngco JS80028 Dekupaj Testere 800 W
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
2.249,00 TL
kazimogluhirdavat
Ingco JS80028 Dekupaj Testere
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
3.083,20 TL
Ingco JS80028 800 W 3000 devir/dk Aküsüz Elektrikli Kablolu Dekupaj Testere Özellikleri
| Motor Tipi | Elektrikli |
| Akü Seçeneği | Aküsüz |
| Kullanım | Kablolu |
| Güç (Watt) | 800 W |
| Maksimum Boşta Devir Sayısı | 3000 devir/dk |
| Minimum Boşta Devir Sayısı | 800 devir/dk |
| Ahşap Kesim Kapasitesi | 100 mm |
| Metal Kesim Kapasitesi | 10 mm |
| Açılı Kesim | |
| Aydınlatma | |
| Havalı | Hayır |
| Lazerli | Hayır |
| Pandül Ayarı | |
| Taşıma Çantası | |
| Toz Üfleme |
Ingco JS80028 800 W 3000 devir/dk Aküsüz Elektrikli Kablolu Dekupaj Testere Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Ingco JS80028 800 W 3000 devir/dk Aküsüz Elektrikli Kablolu Dekupaj Testere' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Ingco JS80028 800 W 3000 devir/dk Aküsüz Elektrikli Kablolu Dekupaj Testere | Einhell Dekupaj Testere Tc-Js 60/1, Yeni | Einhell Tc-Js 60/1, Dekupaj Testere | Sedef Sd 660 Dekupaj Testere | |
| 2.161,06 TL | 3.022,44 TL | 3.022,44 TL | 3.029,54 TL |






























