Makita 4329 450 W 3100 devir/dk Aküsüz Elektrikli Kablolu Dekupaj Testere
Motor Tipi
Elektrikli
Akü Seçeneği
Aküsüz
Kullanım
Kablolu
Güç (Watt)
450 W
Minimum Boşta Devir Sayısı
500 devir/dk
Ahşap Kesim Kapasitesi
65 mm
Metal Kesim Kapasitesi
6 mm
Açılı Kesim
Ağırlık
1.9 kg
Aydınlatma
6.351,14 TL
Makita Dekupaj TesterePiranha Dekupaj TestereBosch Dekupaj TestereEinhell Dekupaj TestereŞarjlı Dekupaj TestereDewalt Dekupaj TestereLazerli Dekupaj TestereRtrmax Dekupaj TestereAkülü Dekupaj TestereRyobi Dekupaj TestereAttlas Dekupaj TestereElektrikli Dekupaj TestereBlack Decker Dekupaj TestereMac Allister Dekupaj TestereSGS Dekupaj Testere
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
hirdavatendustri
Makita 4329 Dekupaj Testeresi 450W 65Mm (Devir Ayarlı)
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
6.351,14 TL
Makita 4329 450 W 3100 devir/dk Aküsüz Elektrikli Kablolu Dekupaj Testere Özellikleri
| Motor Tipi | Elektrikli |
| Akü Seçeneği | Aküsüz |
| Kullanım | Kablolu |
| Güç (Watt) | 450 W |
| Minimum Boşta Devir Sayısı | 500 devir/dk |
| Ahşap Kesim Kapasitesi | 65 mm |
| Metal Kesim Kapasitesi | 6 mm |
| Açılı Kesim | |
| Ağırlık | 1.9 kg |
| Aydınlatma | |
| Derinlik Hareketi | 18 mm |
| Havalı | Hayır |
| Kablo Uzunluğu | 2 m |
| Lazerli | Hayır |
| Pandül Ayarı | |
| Taşıma Çantası | |
| Toz Üfleme |
Makita 4329 450 W 3100 devir/dk Aküsüz Elektrikli Kablolu Dekupaj Testere Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Makita 4329 450 W 3100 devir/dk Aküsüz Elektrikli Kablolu Dekupaj Testere' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Makita 4329 450 W 3100 devir/dk Aküsüz Elektrikli Kablolu Dekupaj Testere | Prox28530 Proxxon Sts-E Dekupaj Testere | Storemax And Pst 700 Elektrikli Dekupaj Testeresi, 500 Watt, Taşıma Çantalı, Renk: Yeşil / Siyah, Dakikada 3000 Devir, Hava Üfleme Fonksiyonu | Storemax 12V Şarlı Dekupaj Testere Makinesi | |
| 6.351,14 TL | 7.090,00 TL | 7.314,94 TL | 7.620,32 TL |

































