Makita JV101DWAE 2850 devir/dk Akülü Şarjlı Kablosuz Dekupaj Testere
Motor Tipi
Şarjlı
Akü Seçeneği
Akülü
Kullanım
Kablosuz
Ahşap Kesim Kapasitesi
65 mm
Metal Kesim Kapasitesi
2 mm
Açılı Kesim
Ağırlık
1.8 kg
Aydınlatma
Derinlik Hareketi
18 mm
Havalı
Hayır
18.026,54 TL
Makita Dekupaj TesterePiranha Dekupaj TestereBosch Dekupaj TestereEinhell Dekupaj TestereŞarjlı Dekupaj TestereDewalt Dekupaj TestereLazerli Dekupaj TestereRtrmax Dekupaj TestereAkülü Dekupaj TestereRyobi Dekupaj TestereAttlas Dekupaj TestereElektrikli Dekupaj TestereBlack Decker Dekupaj TestereMac Allister Dekupaj TestereSGS Dekupaj Testere
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
tannalburiye
Makıta JV101DWAE Akulu Dekupaj Testere
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
18.026,54 TL
Makita JV101DWAE 2850 devir/dk Akülü Şarjlı Kablosuz Dekupaj Testere Özellikleri
| Motor Tipi | Şarjlı |
| Akü Seçeneği | Akülü |
| Kullanım | Kablosuz |
| Ahşap Kesim Kapasitesi | 65 mm |
| Metal Kesim Kapasitesi | 2 mm |
| Açılı Kesim | |
| Ağırlık | 1.8 kg |
| Aydınlatma | |
| Derinlik Hareketi | 18 mm |
| Havalı | Hayır |
| Lazerli | Hayır |
| Pandül Ayarı | |
| Taşıma Çantası | |
| Toz Üfleme |
Makita JV101DWAE 2850 devir/dk Akülü Şarjlı Kablosuz Dekupaj Testere Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Makita JV101DWAE 2850 devir/dk Akülü Şarjlı Kablosuz Dekupaj Testere' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Makita JV101DWAE 2850 devir/dk Akülü Şarjlı Kablosuz Dekupaj Testere | Makita Jv101Dwae 12 V / 2.0 Ah Lityum Akülü Dekupaj Testere | Makıta JV102DWAJ Akülü Dekupaj Testere | Ryobi RSW1240G Tezgahlı Dekupaj Testere (5133002860) | |
| 18.026,54 TL | 20.000,00 TL | 21.400,00 TL | 20.000,00 TL |
































