Steiner 4000 W 7600 devir/dk Aküsüz Elektrikli Kablolu Dekupaj Testere
Motor Tipi
Elektrikli
Akü Seçeneği
Aküsüz
Kullanım
Kablolu
Güç (Watt)
4000 W
Maksimum Boşta Devir Sayısı
7600 devir/dk
Ahşap Kesim Kapasitesi
80 mm
Metal Kesim Kapasitesi
10 mm
Açılı Kesim
Ağırlık
1.6 kg
Aydınlatma
1.099,00 TL
4 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
4 FİYAT
Steiner1
Steiner Alman 4000 W Sjs Metal Şanzuman 6 Kademe Devirli Bakır Sargili Dekupaj Testere Makinesi 5 Uç
Ücretsiz Kargo
1.099,00 TL
Steiner1
Steiner Alman 4600 W Lazerli Sjs Metal Şanzuman 6 Kademe Devirli Pandül Ayarlı Dekupaj Testere Makinesi 5 Uç Turuncu
Ücretsiz Kargo
1.449,00 TL
Steiner1
Steiner Alman 4600 W Lazerli Sjs Metal Şanzuman 6 Kademe Devirli Pandül Ayarlı Dekupaj Testere Makinesi Kırmızı + 5 Uç
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
1.449,00 TL
Steiner1
Steiner Alman 4600 W Lazerli Sjs Metal Şanzuman 6 Kademe Devirli Pandül Ayarlı Dekupaj Testere Makinesi Kırmızı + 15UÇ
Ücretsiz Kargo
1.549,00 TL
Steiner 4000 W 7600 devir/dk Aküsüz Elektrikli Kablolu Dekupaj Testere Özellikleri
| Motor Tipi | Elektrikli |
| Akü Seçeneği | Aküsüz |
| Kullanım | Kablolu |
| Güç (Watt) | 4000 W |
| Maksimum Boşta Devir Sayısı | 7600 devir/dk |
| Ahşap Kesim Kapasitesi | 80 mm |
| Metal Kesim Kapasitesi | 10 mm |
| Açılı Kesim | |
| Ağırlık | 1.6 kg |
| Aydınlatma | |
| Havalı | Hayır |
| Lazerli | Hayır |
| Pandül Ayarı | |
| Taşıma Çantası | |
| Toz Üfleme |
Steiner 4000 W 7600 devir/dk Aküsüz Elektrikli Kablolu Dekupaj Testere Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Steiner 4000 W 7600 devir/dk Aküsüz Elektrikli Kablolu Dekupaj Testere' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Steiner 4000 W 7600 devir/dk Aküsüz Elektrikli Kablolu Dekupaj Testere | BN-5 Öztürk Bn 5 Devir Ayarlı 600 W Dekupaj Testere 5 Adet Uç Hediye | Bosch Professional Accessories 25 Adet Dekupaj Testeresi Bıçağı, Gri | Bosch Expert Aız 45 Aıt 1'li Metalmax Starlock Testere 2608900018 | |
| 1.099,00 TL | 1.391,00 TL | 1.399,00 TL | 1.401,44 TL |
Dekupaj Testere Benzer Kategoriler
Dekupaj Testere Ürünleri
Steiner Ürünleri

1.599,00 TL

1.599,00 TL
































