Worx WX478.1 650 W 3100 devir/dk Aküsüz Elektrikli Kablolu Dekupaj Testere
Motor Tipi
Elektrikli
Akü Seçeneği
Aküsüz
Kullanım
Kablolu
Güç (Watt)
650 W
Minimum Boşta Devir Sayısı
1000 devir/dk
Ahşap Kesim Kapasitesi
90 mm
Metal Kesim Kapasitesi
8 mm
Açılı Kesim
Ağırlık
2.3 kg
Aydınlatma
3.627,00 TL
9 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
9 FİYAT
Hirmanya
WORX WX478.1 650Watt Profesyonel Devir Ayarlı Dekupaj Testere
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
3.627,00 TL
Kolayseçal
WORX WX478.1 650Watt Profesyonel Devir Ayarlı Dekupaj Testere
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
3.790,50 TL
Biggshop
WORX WX478.1 650Watt Profesyonel Devir Ayarlı Dekupaj Testere
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
3.887,68 TL
3 Çınar Danışmanlık
WORX WX478.1 650Watt Profesyonel Devir Ayarlı Dekupaj Testere
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
3.947,25 TL
ProHırdavat
WORX WX478.1 650Watt Profesyonel Devir Ayarlı Dekupaj Testere
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
3.958,20 TL
Koçtaş
Worx Wx478.1 650watt Profesyonel Devir Ayarlı Dekupaj Testere
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
4.263,00 TL
Bauhaus
WORX WX478.1 650Watt Profesyonel Devir Ayarlı Dekupaj Testere
Ücretsiz Kargo
4.290,00 TL
Worx WX478.1 650 W 3100 devir/dk Aküsüz Elektrikli Kablolu Dekupaj Testere Özellikleri
| Motor Tipi | Elektrikli |
| Akü Seçeneği | Aküsüz |
| Kullanım | Kablolu |
| Güç (Watt) | 650 W |
| Minimum Boşta Devir Sayısı | 1000 devir/dk |
| Ahşap Kesim Kapasitesi | 90 mm |
| Metal Kesim Kapasitesi | 8 mm |
| Açılı Kesim | |
| Ağırlık | 2.3 kg |
| Aydınlatma | |
| Havalı | Hayır |
| Lazerli | Hayır |
| Pandül Ayarı | |
| Taşıma Çantası | |
| Toz Üfleme |
Worx WX478.1 650 W 3100 devir/dk Aküsüz Elektrikli Kablolu Dekupaj Testere Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Worx WX478.1 650 W 3100 devir/dk Aküsüz Elektrikli Kablolu Dekupaj Testere' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Worx WX478.1 650 W 3100 devir/dk Aküsüz Elektrikli Kablolu Dekupaj Testere | Wovna Pxc Tc Js 18 Li Solo Dekupaj Testere Aküsüz | Storemax Assur Profesyonel 550W Devir Ayarlı Dekupaj Testere Makinesi | Einhell Te-Js 18 Li - Solo, Akülü Dekupaj Testere | |
| 3.627,00 TL | 4.837,44 TL | 4.856,37 TL | 4.870,77 TL |
Dekupaj Testere Benzer Kategoriler
Dekupaj Testere Ürünleri

5.130,00 TL





























