Arçelik Imperium Go SD 9041 450 W Kablosuz Şarjlı Siyah Dikey Süpürge
Çalışma Tipi
Şarjlı
Kullanım Tipi
Kablosuz
Emiş Türü
Kuru
Torba Seçeneği
Toz Torbasız
Toz Kapasitesi
0.9 lt
Güç
450 W
Renk
Siyah
Enerji Sınıfı
C
Ses Seviyesi
83 dB
Şarj Olma Süresi
5 saat
15.990,00 TL
3 FİYAT ARASINDA EN UCUZBenzer Ürünler

Arçelik Imperium Go 2.0 SD 9361 Kuru 450 W Kablosuz Şarjlı Dikey Süpürge Siyah
11.989,00 TL

Arçelik Imperium Go Plus 3.0 SD 9461 Kuru Hepa Filtreli 450 W Kablosuz Şarjlı Dikey Süpürge Siyah
18.052,50 TL

Arçelik Imperium® Go SD 9041K 450 W Toz Torbasız Işıklı Kuru Kablosuz Dikey Şarjlı Süpürge Mor Siyah
15.799,00 TL
Mağaza Fiyatları
3 FİYAT
Teknosa
Arçelik SD 9041k Imperium Go Şarjlı Dikey Süpürge
Ücretsiz Kargo
15.990,00 TL
hentas
Arçeli̇k SD 9041 Imperium Go Dikey Şarjlı Süpürge turuncu
3 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
16.600,00 TL
Koçtaş
Arçelik Imperium Go Sd 9041 Turuncu Şarjlı Dikey Süpürge
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
19.999,00 TL
Arçelik Imperium Go SD 9041 450 W Kablosuz Şarjlı Siyah Dikey Süpürge Özellikleri
| Çalışma Tipi | Şarjlı |
| Kullanım Tipi | Kablosuz |
| Emiş Türü | Kuru |
| Torba Seçeneği | Toz Torbasız |
| Toz Kapasitesi | 0.9 lt |
| Güç | 450 W |
| Renk | Siyah |
| Enerji Sınıfı | C |
| Ses Seviyesi | 83 dB |
| Şarj Olma Süresi | 5 saat |
| Seri | Arçelik Imperium Go |
| Model | Imperium Go |
| Ağırlık | 2.83 kg |
| Buharlı | |
| Fırçalı | |
| Hepa Filtreli | |
| Işıklı | |
| Moplu | |
| Sessiz | |
| Toz Haznesi |
Arçelik Imperium Go SD 9041 450 W Kablosuz Şarjlı Siyah Dikey Süpürge Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Arçelik Imperium Go SD 9041 450 W Kablosuz Şarjlı Siyah Dikey Süpürge' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Arçelik Imperium Go SD 9041 450 W Kablosuz Şarjlı Siyah Dikey Süpürge | Bosch BCS612KA2 Kuru Kablosuz Şarjlı Siyah Dikey Süpürge | Electrolux Es52Cb18Sh Well Q Kuru Kablosuz Şarjlı Dikey Süpürge Beyaz | Bosch Serie 6 Kuru Kablosuz Şarjlı Siyah Dikey Süpürge | |
| 15.990,00 TL | 19.600,00 TL | 19.711,12 TL | 19.749,00 TL | |
| Çalışma Tipi | Şarjlı | Şarjlı | Şarjlı | Şarjlı |
| Kullanım Tipi | Kablosuz | Kablosuz | Kablosuz | Kablosuz |
| Emiş Türü | Kuru | Kuru | Kuru | Kuru |
| Torba Seçeneği | Toz Torbasız | Toz Torbasız | Toz Torbasız | Toz Torbasız |
| Toz Kapasitesi | 0.9 lt | 0.3 lt | — | 0.3 lt |
| Renk | Siyah | Siyah | Beyaz | Siyah |
| Enerji Sınıfı | C | C | — | — |
| Ses Seviyesi | 83 dB | — | 79 dB | — |
| Şarj Olma Süresi | 5 saat | 4 saat | 4.5 saat | 4 saat |
| Seri | Arçelik Imperium Go | Bosch Unlimited Serie 6 | Electrolux 500 Serisi | Bosch Unlimited Serie 6 |

































