Dyson V15S Detect Submarine Islak Kuru Kablosuz Şarjlı Dikey Süpürge
Çalışma Tipi
Şarjlı
Kullanım Tipi
Kablosuz
Emiş Türü
Islak Kuru
Torba Seçeneği
Toz Torbasız
Toz Kapasitesi
0.76 lt
Güç
240 W
Renk
Antrasit
Ses Seviyesi
76 dB
Şarj Olma Süresi
4.5 saat
Seri
Dyson V15
30.117,53 TL
40 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
40 FİYAT
idefix
Dyson V15S Detect Submarine Islak Kuru Şarjlı Dikey Süpürge
Ücretsiz Kargo
30.117,53 TL
idefix
Dyson V15S Detect Submarine Islak Kuru Şarjlı Dikey Süpürge
Ücretsiz Kargo
30.449,13 TL
idefix
Dyson V15S Detect Submarine Islak Kuru Şarjlı Dikey Süpürge
Ücretsiz Kargo
30.449,13 TL
idefix
Dyson V15S Detect Submarine Islak Kuru Şarjlı Dikey Süpürge
Ücretsiz Kargo
30.871,04 TL
idefix
Dyson V15S Detect Submarine Islak Kuru Şarjlı Dikey Süpürge
Ücretsiz Kargo
30.874,05 TL
idefix
Dyson V15S Detect Submarine Islak Kuru Şarjlı Dikey Süpürge
Ücretsiz Kargo
31.154,07 TL
idefix
Dyson V15S Detect Submarine Islak Kuru Şarjlı Dikey Süpürge
Ücretsiz Kargo
31.254,05 TL
Dyson V15S Detect Submarine Islak Kuru Kablosuz Şarjlı Dikey Süpürge Özellikleri
| Çalışma Tipi | Şarjlı |
| Kullanım Tipi | Kablosuz |
| Emiş Türü | Islak Kuru |
| Torba Seçeneği | Toz Torbasız |
| Toz Kapasitesi | 0.76 lt |
| Güç | 240 W |
| Renk | Antrasit |
| Ses Seviyesi | 76 dB |
| Şarj Olma Süresi | 4.5 saat |
| Seri | Dyson V15 |
| Model | V15S Detect Submarine |
| Ağırlık | 3.8 kg |
| Buharlı | |
| Fırçalı | |
| Hepa Filtreli | |
| Işıklı | |
| Moplu | |
| Sessiz | |
| Toz Haznesi |
Dyson V15S Detect Submarine Islak Kuru Kablosuz Şarjlı Dikey Süpürge Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Dyson V15S Detect Submarine Islak Kuru Kablosuz Şarjlı Dikey Süpürge' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Dyson V15S Detect Submarine Islak Kuru Kablosuz Şarjlı Dikey Süpürge | Samsung VS20A95993N/TR Kuru 580 W Kablosuz Şarjlı Dikey Süpürge Siyah | Miele Triflex HX1 Cat&Dog Kuru Hepa Filtreli 170 W Kablosuz Şarjlı Siyah Dikey Süpürge | LG A9petnbed Kuru Hepa Filtreli 400 W Kablosuz Şarjlı Dikey Süpürge Siyah | |
| 30.117,53 TL | 48.999,02 TL | 60.990,00 TL | 63.989,00 TL | |
| Çalışma Tipi | Şarjlı | Şarjlı | Şarjlı | Şarjlı |
| Kullanım Tipi | Kablosuz | Kablosuz | Kablosuz | Kablosuz |
| Emiş Türü | Islak Kuru | Kuru | Kuru | Kuru |
| Torba Seçeneği | Toz Torbasız | Toz Torbasız | Toz Torbasız | Toz Torbasız |
| Toz Kapasitesi | 0.76 lt | 0.8 lt | 0.5 lt | 0.4 lt |
| Güç | 240 W | 580 W | 170 W | 400 W |
| Renk | Antrasit | Siyah | Siyah | Siyah |
| Enerji Sınıfı | — | — | C | — |
| Ses Seviyesi | 76 dB | 86 dB | — | — |
| Şarj Olma Süresi | 4.5 saat | 3.5 saat | 4 saat | 3.5 saat |
| Seri | Dyson V15 | Samsung Bespoke Jet AI | Miele Triflex | LG A9 PetNBed |
| Model | V15S Detect Submarine | Elite Extra | HX1 Cat&Dog | — |



































