Dyson V8 Absolute Kuru 115 W Kablosuz Şarjlı Gümüş Dikey Süpürge
Çalışma Tipi
Şarjlı
Kullanım Tipi
Kablosuz
Emiş Türü
Kuru
Torba Seçeneği
Toz Torbasız
Toz Kapasitesi
0.54 lt
Güç
115 W
Renk
Gümüş
Enerji Sınıfı
C
Ses Seviyesi
50 dB
Şarj Olma Süresi
5 saat
21.049,12 TL
4 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
4 FİYAT
bhr-teknoloji
Dyson V8 Absolute Total Şarjlı Dikey Süpürge gumus-sari
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
21.049,12 TL
SATÜRN
DYSON V8 Absolute Kablosuz Süpürge
Ücretsiz Kargo
23.599,00 TL
idefix
Dyson V8 Absolute arjl Dikey Sprge
Ücretsiz Kargo
24.179,07 TL
Teknosa
Dyson V8 Absolute Kablosuz Şarjlı Süpürge
Ücretsiz Kargo
24.500,00 TL
Dyson V8 Absolute Kuru 115 W Kablosuz Şarjlı Gümüş Dikey Süpürge Özellikleri
| Çalışma Tipi | Şarjlı |
| Kullanım Tipi | Kablosuz |
| Emiş Türü | Kuru |
| Torba Seçeneği | Toz Torbasız |
| Toz Kapasitesi | 0.54 lt |
| Güç | 115 W |
| Renk | Gümüş |
| Enerji Sınıfı | C |
| Ses Seviyesi | 50 dB |
| Şarj Olma Süresi | 5 saat |
| Seri | Dyson V8 |
| Model | V8 Absolute |
| Ağırlık | 2.5 kg |
| Buharlı | |
| Fırçalı | |
| Hepa Filtreli | |
| Işıklı | |
| Moplu | |
| Sessiz | |
| Toz Haznesi |
Dyson V8 Absolute Kuru 115 W Kablosuz Şarjlı Gümüş Dikey Süpürge Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Dyson V8 Absolute Kuru 115 W Kablosuz Şarjlı Gümüş Dikey Süpürge' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Dyson V8 Absolute Kuru 115 W Kablosuz Şarjlı Gümüş Dikey Süpürge | Karcher VC 6 OURFAMILY Kuru Hepa Filtreli Kablosuz Elektrikli Dikey Süpürge Gri | Philips XC6557/01 6000 Serisi Kablosuz Dikey Süpürge, Akıllı LED Başlık, Uzun Süren Temizlik - Siyah - Yeşil | Dreame Dream R10 Pro Akülü Şarjlı Dikey Süpürge Siyah | |
| 21.049,12 TL | 23.999,00 TL | 23.879,98 TL | 23.901,00 TL | |
| Çalışma Tipi | Şarjlı | Elektrikli | — | — |
| Kullanım Tipi | Kablosuz | Kablosuz | — | — |
| Emiş Türü | Kuru | Kuru | — | — |
| Torba Seçeneği | Toz Torbasız | Toz Torbasız | — | — |
| Toz Kapasitesi | 0.54 lt | 0.8 lt | — | — |
| Renk | Gümüş | Gri | — | — |
| Şarj Olma Süresi | 5 saat | 4.5 saat | — | — |
| Seri | Dyson V8 | Karcher VC 6 | — | — |
| Model | V8 Absolute | VC 6 Cordless ourFamily | — | — |
Dikey Süpürge Benzer Kategoriler
Dikey Süpürge Ürünleri

24.180,00 TL

24.180,00 TL

































