SOKET BİOS BAŞLIĞI SOP28-1.27-DİP28
319,29 TL
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
efiksbilisim
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
319,29 TL
SOKET BİOS BAŞLIĞI SOP28-1.27-DİP28 Özellikleri
SOKET BİOS BAŞLIĞI SOP28-1.27-DİP28 Yorumları
Ürüne Puan Ver
Elektronik Devre Elemanı Ürünleri
Dfrobot Gravity: 130 Dc Motor Modüllü Standart - 1 Adet
Hi-Link E0512S-1WR3 Dc-Dc 1W 4.5-5.5V Giriş 12V Çıkış Voltaj Dönüştürücü
Hi-Link E0505S-1WR3 Dc-Dc 1W 4.5-5.5V Giriş 5V Çıkış Voltaj Dönüştürücü
Hi-Link E0503S-1WR3 Dc-Dc 1W 4.5-5.5V Giriş 3.3V Çıkış Voltaj Dönüştürücü
Hi-Link E0509S-1WR3 Dc-Dc 1W 4.5-5.5V Giriş 9V Çıkış Voltaj Dönüştürücü
efiks Ürünleri
Efiks MECHANİC İSM5 3ML 183℃ TEMİZLEME GEREKTİRMEYEN SMD ŞIRINGA LEHİM PASTASI
Efiks MECHANİC 1.2 MM YILDIZ TORNAVİDA
Efiks MECHANİC 0.8 MM İPHONE 5 6 TORNAVİDA
Efiks AAA-14 UZUN SİVRİ HASSAS TAMİR CIMBIZI PASLANMAZ ÇELİK
Usb-C Type-C To Magsafe 2 Macbook Pro Air Adaptör Dc Kablo
efiks Elektronik Devre Elemanı Ürünleri
Mechanic Mcn 850 Anakart Teknik Temizleyici 850 Gr
Anti-Statik Mini Smd Ic Çip Bga Vakum Pompası Kalem
Efiks 10 ADET LİTYUM PİL ŞARJ DEVRESİ MODÜLÜ TP4056 1A 18650 Lİ-İON BATTERY