Akel AF 007 B Enerji Sınıfı Analog Retro Solo Fırın Bordo
Kullanım Tipi
Solo
Ürün Tipi
Yuvarlak
Ocak Tipi
Ocaksız
Hacim
25 lt
Fanlı
Renk
Bordo
Kontrol Paneli
Analog
Pişirme Fonksiyon Sayısı
1 Fonksiyonlu
Yükseklik
32 cm
Derinlik
54 cm
3.900,00 TL
Akel FırınKumtel Ankastre FırınArçelik Ocaklı FırınOcaklı FırınAnkastre FırınArçelik Ankastre FırınBeko Ankastre FırınSiemens Ankastre FırınProfilo Ankastre FırınSilverline Ankastre FırınBeko Ocaklı FırınSolo FırınAltus Ankastre FırınKuzine FırınSiemens Ocaklı FırınSimfer Ankastre FırınLuxell Ankastre FırınTeka Ankastre FırınFanlı FırınFranke Ankastre Fırın
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
SEFA HOME
Akel AF 007 B Ekonomik Sülale Boyu Gross Davul Fırın
Ücretsiz Kargo
3.900,00 TL
Akel AF 007 B Enerji Sınıfı Analog Retro Solo Fırın Bordo Özellikleri
| Kullanım Tipi | Solo |
| Ürün Tipi | Yuvarlak |
| Ocak Tipi | Ocaksız |
| Hacim | 25 lt |
| Fanlı | |
| Renk | Bordo |
| Kontrol Paneli | Analog |
| Pişirme Fonksiyon Sayısı | 1 Fonksiyonlu |
| Yükseklik | 32 cm |
| Derinlik | 54 cm |
| Genişlik | 55 cm |
| Aydınlatma | |
| Buharlı | |
| Çift Bölmeli | |
| Çocuk Kilidi | |
| Elektrikli Ocak | |
| Elektrikli Ocak Sayısı | 0 |
| Gaz Emniyet Sistemi | |
| Izgara | |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Ocak Göz Sayısı | |
| Ocak Yakıt Türü | Elektrikli |
| Tasarım | Retro |
| Termostatlı | |
| Wifi | |
| Wok Gözü | |
| Zamanlayıcı |
Akel AF 007 B Enerji Sınıfı Analog Retro Solo Fırın Bordo Yorumları
Ürüne Puan Ver
İtimatSimferArçelikAlveusTekaLuxellCvsAltusSilverlineTermikelVinolaHooverMinisanUkinoxGl GeneralSiemensBoschRegalFrankeBeko
'Akel AF 007 B Enerji Sınıfı Analog Retro Solo Fırın Bordo' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Akel AF 007 B Enerji Sınıfı Analog Retro Solo Fırın Bordo | Çetintaş SMXF5 Maxi 45 lt A Enerji Sınıfı Fırın Inox | Alpina MFA 604M 76 Lt Ocaklı A Enerji Sınıfı Dijital Modern Doğalgaz Tam Boy Ankastre Fırın Beyaz | Hamarat Fırın Büyük Boy | |
| 3.900,00 TL | 4.557,00 TL | 4.882,96 TL | 4.320,00 TL | |
| Kullanım Tipi | Solo | Solo | Ankastre | — |
| Ürün Tipi | Yuvarlak | Tam Boy | Tam Boy | — |
| Ocak Tipi | Ocaksız | Ocaksız | Ocaklı | — |
| Hacim | 25 lt | 45 lt | 76 lt | — |
| Fanlı | — | |||
| Renk | Bordo | İnox | Beyaz | — |
| Enerji Sınıfı | — | A | A | — |
| Kontrol Paneli | Analog | Analog | Dijital | — |
| Maksimum Isı Derecesi | — | 300 °C | 250 °C | — |
| Pişirme Fonksiyon Sayısı | 1 Fonksiyonlu | 4 Fonksiyonlu | 6 Fonksiyonlu | — |
| Yükseklik | 32 cm | 35 cm | 85 cm | — |
| Derinlik | 54 cm | 40 cm | 60 cm | — |
| Genişlik | 55 cm | 50 cm | 60 cm | — |
































