Altus AL 575 GTD 65 Lt Ocaklı A Enerji Sınıfı Dijital Modern Doğalgaz Tam Boy Solo Fırın Beyaz
Kullanım Tipi
Solo
Ürün Tipi
Tam Boy
Ocak Tipi
Ocaklı
Hacim
65 lt
Fanlı
Renk
Beyaz
Enerji Sınıfı
A
Kontrol Paneli
Dijital
Maksimum Isı Derecesi
250 °C
Pişirme Fonksiyon Sayısı
6 Fonksiyonlu
22.411,14 TL
8 FİYAT ARASINDA EN UCUZBenzer Ürünler

Altus AL 565 G 65 Lt Ocaklı A Enerji Sınıfı Analog Modern Elektrik - Doğalgaz Tam Boy Solo Fırın Beyaz
18.516,30 TL

Altus AL 555 GSD 65 Lt Ocaklı A Enerji Sınıfı Analog Modern Doğalgaz Tam Boy Solo Fırın Gümüş
21.339,00 TL

Altus AL 555 GS 65 Lt Ocaklı A Enerji Sınıfı Analog Modern Doğalgaz Tam Boy Solo Fırın Gri
13.600,00 TL
Mağaza Fiyatları
8 FİYAT
AKPA DTM
Altus AL 575 GT 65 lt Elektroturbo Solo Fırın
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
22.411,14 TL
YÖRÜK TOPTAN
Altus AL 575 GT 4 Gözü Gazlı 66 lt Fırın
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
24.051,78 TL
OZDIJITEK
Altus AL 575 GTD 4 Gözü Gazlı 65 lt Solo Fırın - Beyaz
Ücretsiz Kargo
24.176,80 TL
Teknosa
Altus AL 575 GTD 65 L 4 Gözü Gazlı Ocaklı Fırın
Ücretsiz Kargo
24.310,00 TL
nextronix
Altus AL 575 GTD 65 LT Solo Fırın
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
24.475,00 TL
yoruktoptanbeyazesya
Altus AL 575 GTD 65 LT Solo Fırın
3 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
24.630,00 TL
ozdijitek
Altus AL 575 GTD 65 LT Solo Fırın
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
24.633,00 TL
Altus AL 575 GTD 65 Lt Ocaklı A Enerji Sınıfı Dijital Modern Doğalgaz Tam Boy Solo Fırın Beyaz Özellikleri
| Kullanım Tipi | Solo |
| Ürün Tipi | Tam Boy |
| Ocak Tipi | Ocaklı |
| Hacim | 65 lt |
| Fanlı | |
| Renk | Beyaz |
| Enerji Sınıfı | A |
| Kontrol Paneli | Dijital |
| Maksimum Isı Derecesi | 250 °C |
| Pişirme Fonksiyon Sayısı | 6 Fonksiyonlu |
| Yükseklik | 85 cm |
| Derinlik | 60 cm |
| Genişlik | 60 cm |
| Aydınlatma | |
| Buharlı | |
| Çift Bölmeli | |
| Çocuk Kilidi | |
| Elektrikli Ocak | |
| Elektrikli Ocak Sayısı | 0 |
| Gaz Emniyet Sistemi | |
| Izgara | |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Ocak Göz Sayısı | 4 Gözlü |
| Ocak Yakıt Türü | Doğalgazlı |
| Tasarım | Modern |
| Termostatlı | |
| Wifi | |
| Wok Gözü | |
| Zamanlayıcı |
Altus AL 575 GTD 65 Lt Ocaklı A Enerji Sınıfı Dijital Modern Doğalgaz Tam Boy Solo Fırın Beyaz Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Altus AL 575 GTD 65 Lt Ocaklı A Enerji Sınıfı Dijital Modern Doğalgaz Tam Boy Solo Fırın Beyaz' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Altus AL 575 GTD 65 Lt Ocaklı A Enerji Sınıfı Dijital Modern Doğalgaz Tam Boy Solo Fırın Beyaz | Arçelik AFC 230 B 72 Lt A Enerji Sınıfı Dijital Modern Tam Boy Ankastre Fırın Beyaz | Siemens HI133FES0T 66 Lt A Enerji Sınıfı Analog Retro Tam Boy Ankastre Fırın Beyaz | Bosch HBF113BV0T 66 lt Ankastre Fırın Beyaz | |
| 22.411,14 TL | 24.147,20 TL | 23.499,06 TL | 23.500,00 TL | |
| Kullanım Tipi | Solo | Ankastre | Ankastre | Ankastre |
| Ürün Tipi | Tam Boy | Tam Boy | Tam Boy | Tam Boy |
| Ocak Tipi | Ocaklı | Ocaksız | Ocaksız | Ocaksız |
| Hacim | 65 lt | 72 lt | 66 lt | 66 lt |
| Fanlı | ||||
| Renk | Beyaz | Beyaz | Beyaz | Beyaz |
| Enerji Sınıfı | A | A | A | A |
| Kontrol Paneli | Dijital | Dijital | Analog | Dijital |
| Maksimum Isı Derecesi | 250 °C | 250 °C | — | 275 °C |
| Pişirme Fonksiyon Sayısı | 6 Fonksiyonlu | 6 Fonksiyonlu | 6 Fonksiyonlu | 7 Fonksiyonlu |
| Yükseklik | 85 cm | 60 cm | 59.5 cm | 59.5 cm |
| Derinlik | 60 cm | 57 cm | 54.8 cm | 54.8 cm |
| Genişlik | 60 cm | 59 cm | 59.4 cm | 59.4 cm |
Fırın Benzer Kategoriler
Fırın Ürünleri
Altus Ürünleri
Altus Fırın Ürünleri

27.893,00 TL

26.132,07 TL






























