Arçelik SUF 5000 MEB 45 lt Doğalgazlı Fırın Beyaz
Kullanım Tipi
Solo
Ürün Tipi
Tam Boy
Ocak Tipi
Ocaksız
Hacim
45 lt
Fanlı
Renk
Beyaz
Enerji Sınıfı
A+
Kontrol Paneli
Analog
Maksimum Isı Derecesi
250 °C
Pişirme Fonksiyon Sayısı
5 Fonksiyonlu
15.118,80 TL
Arçelik Ocaklı FırınArçelik Ankastre FırınArçelik Kuzine FırınArçelik Solo FırınArçelik Çift Bölmeli FırınArçelik FırınKumtel Ankastre FırınOcaklı FırınAnkastre FırınBeko Ankastre FırınSiemens Ankastre FırınProfilo Ankastre FırınSilverline Ankastre FırınBeko Ocaklı FırınSolo FırınAltus Ankastre FırınKuzine FırınSiemens Ocaklı FırınSimfer Ankastre FırınLuxell Ankastre Fırın
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
Gönül Sokak
Arçelik SUF 5000 MEB Set Üstü Fırın
Ücretsiz Kargo
15.118,80 TL
Arçelik SUF 5000 MEB 45 lt Doğalgazlı Fırın Beyaz Özellikleri
| Kullanım Tipi | Solo |
| Ürün Tipi | Tam Boy |
| Ocak Tipi | Ocaksız |
| Hacim | 45 lt |
| Fanlı | |
| Renk | Beyaz |
| Enerji Sınıfı | A+ |
| Kontrol Paneli | Analog |
| Maksimum Isı Derecesi | 250 °C |
| Pişirme Fonksiyon Sayısı | 5 Fonksiyonlu |
| Yükseklik | 35 cm |
| Derinlik | 56 cm |
| Genişlik | 61 cm |
| Aydınlatma | |
| Buharlı | |
| Çift Bölmeli | |
| Çocuk Kilidi | |
| Elektrikli Ocak | |
| Elektrikli Ocak Sayısı | 0 |
| Gaz Emniyet Sistemi | |
| Izgara | |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Ocak Göz Sayısı | |
| Ocak Yakıt Türü | Doğalgazlı |
| Tasarım | Modern |
| Termostatlı | |
| Wifi | |
| Wok Gözü | |
| Zamanlayıcı |
Arçelik SUF 5000 MEB 45 lt Doğalgazlı Fırın Beyaz Yorumları
Ürüne Puan Ver
İtimatSimferCvsLuxellTermikelAlveusTekaAltusSilverlineUkinoxSiemensBoschAkelHooverVinolaFrankeMinisanGl GeneralInnovaBeko
'Arçelik SUF 5000 MEB 45 lt Doğalgazlı Fırın Beyaz' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Arçelik SUF 5000 MEB 45 lt Doğalgazlı Fırın Beyaz | Arçelik 9670 CTG 72 Lt A Enerji Sınıfı Dijital Modern Tam Boy Ankastre Fırın Gri | Arçelik AFC 331 G Ankastre Standart Fırın Grion | Arçelik AFC 240 S Siyah Ankastre Fırın | |
| 15.118,80 TL | 18.684,75 TL | 18.698,90 TL | 18.999,00 TL | |
| Kullanım Tipi | Solo | Ankastre | — | — |
| Ürün Tipi | Tam Boy | Tam Boy | — | — |
| Ocak Tipi | Ocaksız | Ocaksız | — | — |
| Hacim | 45 lt | 72 lt | — | — |
| Fanlı | — | — | ||
| Renk | Beyaz | Gri | — | — |
| Enerji Sınıfı | A+ | A | — | — |
| Kontrol Paneli | Analog | Dijital | — | — |
| Maksimum Isı Derecesi | 250 °C | 180 °C | — | — |
| Pişirme Fonksiyon Sayısı | 5 Fonksiyonlu | 13 Fonksiyonlu | — | — |
| Yükseklik | 35 cm | 59 cm | — | — |
| Derinlik | 56 cm | 56 cm | — | — |
| Genişlik | 61 cm | 59 cm | — | — |
Fırın Benzer Kategoriler
Fırın Ürünleri
Arçelik Ürünleri
Arçelik Fırın Ürünleri
İlgili Diğer Ürünler
Arçelik Çay MakinesiArçelik Bulaşık MakinesiArçelik KlimaArçelik Klima 12000Arçelik 9 kg Kurutma MakinesiArçelik Kurutma MakinesiArçelik Portatif KlimaArçelik Klima 18000Arçelik Klima 24000Arçelik Derin DondurucuArçelik Su SebiliArçelik TelevizyonArçelik No Frost BuzdolabıArçelik BuzdolabıArçelik Şarjlı Dikey SüpürgeArçelik Kablosuz Dikey SüpürgeArçelik Kablolu Dikey SüpürgeArçelik Çift Kapılı BuzdolabıArçelik Siyah BuzdolabıArçelik Tek Kapılı Buzdolabı































