Bosch HBF113BA0T 66 lt Ankastre Fırın Siyah
Kullanım Tipi
Ankastre
Ürün Tipi
Tam Boy
Ocak Tipi
Ocaksız
Hacim
66 lt
Fanlı
Renk
Siyah
Enerji Sınıfı
A
Kontrol Paneli
Dijital
Maksimum Isı Derecesi
275 °C
Pişirme Fonksiyon Sayısı
7 Fonksiyonlu
16.005,00 TL
Bosch FırınBosch Ankastre FırınBosch Solo FırınKumtel Ankastre FırınArçelik Ocaklı FırınOcaklı FırınAnkastre FırınArçelik Ankastre FırınBeko Ankastre FırınSiemens Ankastre FırınProfilo Ankastre FırınSilverline Ankastre FırınBeko Ocaklı FırınSolo FırınAltus Ankastre FırınKuzine FırınSiemens Ocaklı FırınSimfer Ankastre FırınLuxell Ankastre FırınTeka Ankastre Fırın
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
Asya06
BOSCH HBF113BA0T Ankastre Elektrikli Fırın 66 lt Hacim 6 Programlı Enerji Verimliliği ile - Siyah
Ücretsiz Kargo
16.005,00 TL
Bosch HBF113BA0T 66 lt Ankastre Fırın Siyah Özellikleri
| Kullanım Tipi | Ankastre |
| Ürün Tipi | Tam Boy |
| Ocak Tipi | Ocaksız |
| Hacim | 66 lt |
| Fanlı | |
| Renk | Siyah |
| Enerji Sınıfı | A |
| Kontrol Paneli | Dijital |
| Maksimum Isı Derecesi | 275 °C |
| Pişirme Fonksiyon Sayısı | 7 Fonksiyonlu |
| Yükseklik | 59.5 cm |
| Derinlik | 54.8 cm |
| Genişlik | 59.4 cm |
| Aydınlatma | |
| Buharlı | |
| Çift Bölmeli | |
| Çocuk Kilidi | |
| Elektrikli Ocak | |
| Elektrikli Ocak Sayısı | 0 |
| Gaz Emniyet Sistemi | |
| Izgara | |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Ocak Göz Sayısı | |
| Ocak Yakıt Türü | Elektrikli |
| Tasarım | Modern |
| Termostatlı | |
| Wifi | |
| Wok Gözü | |
| Zamanlayıcı |
Bosch HBF113BA0T 66 lt Ankastre Fırın Siyah Yorumları
Ürüne Puan Ver
ArçelikTermikelLuxellCvsSamsungİtimatTekaSimferSiemensBekoProfiloInnovaVestelAkelSilverlineFrankeUkinoxAlveusVinolaAsel
'Bosch HBF113BA0T 66 lt Ankastre Fırın Siyah' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Bosch HBF113BA0T 66 lt Ankastre Fırın Siyah | Bosch HBF512BB1T Serie 2 Ankastre Fırın 60 x 60 cm Siyah - Mat Siyah | Bosch HBF534ES0T Serie 4 Ankastre Fırın 60 x 60 cm Inox | Regal SF 6360 65 Lt Ocaklı A Enerji Sınıfı Analog Retro Doğalgaz Tam Boy Solo Fırın Beyaz | |
| 16.005,00 TL | 19.400,00 TL | 19.900,00 TL | 19.399,03 TL | |
| Kullanım Tipi | Ankastre | — | — | Solo |
| Ürün Tipi | Tam Boy | — | — | Tam Boy |
| Ocak Tipi | Ocaksız | — | — | Ocaklı |
| Hacim | 66 lt | — | — | 65 lt |
| Fanlı | — | — | ||
| Renk | Siyah | — | — | Beyaz |
| Enerji Sınıfı | A | — | — | A |
| Kontrol Paneli | Dijital | — | — | Analog |
| Maksimum Isı Derecesi | 275 °C | — | — | 250 °C |
| Pişirme Fonksiyon Sayısı | 7 Fonksiyonlu | — | — | 8 Fonksiyonlu |
| Yükseklik | 59.5 cm | — | — | 85 cm |
| Derinlik | 54.8 cm | — | — | 60 cm |
| Genişlik | 59.4 cm | — | — | 60 cm |
Fırın Benzer Kategoriler
Fırın Ürünleri
Bosch Ürünleri
Bosch Fırın Ürünleri
İlgili Diğer Ürünler
Bosch Kıyma MakinesiBosch Bulaşık MakinesiBosch 9 kg Kurutma MakinesiBosch Kurutma MakinesiBosch KlimaBosch Derin DondurucuBosch Düdüklü TencereBosch Su SebiliBosch Siyah BuzdolabıBosch Çift Kapılı BuzdolabıBosch Şarjlı Dikey SüpürgeBosch No Frost BuzdolabıBosch Gri BuzdolabıBosch 4 Kapılı BuzdolabıBosch Dikey SüpürgeBosch Kablosuz Dikey SüpürgeBosch MikrodalgaBosch Filtre Kahve MakinesiBosch Basınçlı Yıkama MakinesiBosch Ocak


































