Bosch HBJ559EH6T 66 lt A+++ Enerji Sınıfı Ankastre Fırın Antrasit
Kullanım Tipi
Ankastre
Ürün Tipi
Tam Boy
Ocak Tipi
Ocaksız
Hacim
66 lt
Fanlı
Renk
Antrasit
Enerji Sınıfı
A+++
Kontrol Paneli
Dijital
Maksimum Isı Derecesi
275 °C
Pişirme Fonksiyon Sayısı
14 Fonksiyonlu
30.999,00 TL
8 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
8 FİYAT
Aslanbey DTM
Bosch Serie 6 Ankastre Fırın
Ücretsiz Kargo
30.999,00 TL
Pttavm
Bosch Hbj559eh6t Gri Ankastre Fırın
Ücretsiz Kargo
31.800,00 TL
tayhan
Bosch HBJ559EH6T 66 LT Ankastre Fırın
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
31.900,00 TL
t-a-home
Bosch HBJ559EH6T 66 LT Ankastre Fırın
3 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
32.250,00 TL
kapidakifirsat
Bosch HBJ559EH6T 66 LT Ankastre Fırın
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
32.260,00 TL
aslanbeydtm
Bosch HBJ559EH6T 66 LT Ankastre Fırın
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
32.898,95 TL
Gizerler
Bosch HBJ559EH6T Antrasit Gri Ankastre Fırın
3 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
33.499,00 TL
Bosch HBJ559EH6T 66 lt A+++ Enerji Sınıfı Ankastre Fırın Antrasit Özellikleri
| Kullanım Tipi | Ankastre |
| Ürün Tipi | Tam Boy |
| Ocak Tipi | Ocaksız |
| Hacim | 66 lt |
| Fanlı | |
| Renk | Antrasit |
| Enerji Sınıfı | A+++ |
| Kontrol Paneli | Dijital |
| Maksimum Isı Derecesi | 275 °C |
| Pişirme Fonksiyon Sayısı | 14 Fonksiyonlu |
| Yükseklik | 60 cm |
| Derinlik | 55 cm |
| Genişlik | 59 cm |
| Aydınlatma | |
| Buharlı | |
| Çift Bölmeli | |
| Çocuk Kilidi | |
| Elektrikli Ocak | |
| Elektrikli Ocak Sayısı | 0 |
| Gaz Emniyet Sistemi | |
| Izgara | |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Ocak Göz Sayısı | |
| Ocak Yakıt Türü | Elektrikli |
| Tasarım | Modern |
| Termostatlı | |
| Wifi | |
| Wok Gözü | |
| Zamanlayıcı |
Bosch HBJ559EH6T 66 lt A+++ Enerji Sınıfı Ankastre Fırın Antrasit Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Bosch HBJ559EH6T 66 lt A+++ Enerji Sınıfı Ankastre Fırın Antrasit' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Bosch HBJ559EH6T 66 lt A+++ Enerji Sınıfı Ankastre Fırın Antrasit | Silverline BO6505M02 72 Lt A Enerji Sınıfı Dijital Retro Tam Boy Ankastre Fırın Vizon | Beko BFC 741 72 lt A++ Enerji Sınıfı Dijital Ocaksız Tam Boy Ankastre Fırın Beyaz | BEKO BFM 240 RA Ankastre Fırın | |
| 30.999,00 TL | 33.945,00 TL | 34.800,00 TL | 33.284,99 TL | |
| Kullanım Tipi | Ankastre | Ankastre | Ankastre | — |
| Ürün Tipi | Tam Boy | Tam Boy | Tam Boy | — |
| Ocak Tipi | Ocaksız | Ocaksız | Ocaksız | — |
| Hacim | 66 lt | 72 lt | 72 lt | — |
| Fanlı | — | — | ||
| Renk | Antrasit | Vizon | Beyaz | — |
| Enerji Sınıfı | A+++ | A | A++ | — |
| Kontrol Paneli | Dijital | Dijital | Dijital | — |
| Maksimum Isı Derecesi | 275 °C | 250 °C | — | — |
| Pişirme Fonksiyon Sayısı | 14 Fonksiyonlu | 14 Fonksiyonlu | — | — |
| Yükseklik | 60 cm | 59.5 cm | — | — |
| Derinlik | 55 cm | 54.8 cm | — | — |
| Genişlik | 59 cm | 59.4 cm | — | — |
Fırın Benzer Kategoriler
Fırın Ürünleri
Bosch Ürünleri
Bosch Fırın Ürünleri
İlgili Diğer Ürünler

36.612,24 TL

36.500,00 TL































