Çetintaş Gr5267 65 lt Analog Ankastre Fırın Gri
Kullanım Tipi
Ankastre
Ürün Tipi
Tam Boy
Ocak Tipi
Ocaksız
Hacim
65 lt
Fanlı
Renk
Gri
Enerji Sınıfı
A
Kontrol Paneli
Analog
Maksimum Isı Derecesi
250 °C
Pişirme Fonksiyon Sayısı
7 Fonksiyonlu
14.402,93 TL
2 FİYAT ARASINDA EN UCUZÇetintaş FırınKumtel Ankastre FırınArçelik Ocaklı FırınOcaklı FırınAnkastre FırınArçelik Ankastre FırınBeko Ankastre FırınSiemens Ankastre FırınProfilo Ankastre FırınSilverline Ankastre FırınBeko Ocaklı FırınSolo FırınAltus Ankastre FırınKuzine FırınSiemens Ocaklı FırınSimfer Ankastre FırınLuxell Ankastre FırınTeka Ankastre FırınFanlı FırınFranke Ankastre Fırın
Mağaza Fiyatları
2 FİYAT
SELÇUK TİCARET
Çetintaş Gr5267 Gri Cam Ankastre Fırın
3 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
14.402,93 TL
SELÇUK DAY.TÜK.MAL.PAZ.LTD.ŞTİ
Çetintaş GR5267 Gri Cam Ankastre Fırın
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
15.710,00 TL
Çetintaş Gr5267 65 lt Analog Ankastre Fırın Gri Özellikleri
| Kullanım Tipi | Ankastre |
| Ürün Tipi | Tam Boy |
| Ocak Tipi | Ocaksız |
| Hacim | 65 lt |
| Fanlı | |
| Renk | Gri |
| Enerji Sınıfı | A |
| Kontrol Paneli | Analog |
| Maksimum Isı Derecesi | 250 °C |
| Pişirme Fonksiyon Sayısı | 7 Fonksiyonlu |
| Yükseklik | 40.3 cm |
| Derinlik | 40 cm |
| Genişlik | 40.9 cm |
| Aydınlatma | |
| Buharlı | |
| Çift Bölmeli | |
| Çocuk Kilidi | |
| Elektrikli Ocak | |
| Elektrikli Ocak Sayısı | 0 |
| Gaz Emniyet Sistemi | |
| Izgara | |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Ocak Göz Sayısı | |
| Ocak Yakıt Türü | Elektrikli |
| Tasarım | Modern |
| Termostatlı | |
| Wifi | |
| Wok Gözü | |
| Zamanlayıcı |
Çetintaş Gr5267 65 lt Analog Ankastre Fırın Gri Yorumları
Ürüne Puan Ver
ArçelikİtimatSimferLuxellTermikelTekaAlveusCvsSilverlineVinolaNarteBekoHooverUkinoxSiemensSamsungVestelProfiloAkelAltus
'Çetintaş Gr5267 65 lt Analog Ankastre Fırın Gri' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Çetintaş Gr5267 65 lt Analog Ankastre Fırın Gri | Vestel AF-97106 S 78 lt Ankastre Fırın Siyah | Vestel AF-861052 B 69 lt Buharlı Analog Ankastre Fırın Beyaz | Vestel AF-9786 YS 73 lt Ankastre Fırın Siyah | |
| 14.402,93 TL | 15.322,55 TL | 15.000,00 TL | 15.499,00 TL | |
| Kullanım Tipi | Ankastre | Ankastre | Ankastre | Ankastre |
| Ürün Tipi | Tam Boy | Tam Boy | Tam Boy | Tam Boy |
| Ocak Tipi | Ocaksız | Ocaksız | Ocaksız | Ocaksız |
| Hacim | 65 lt | 78 lt | 69 lt | 73 lt |
| Fanlı | ||||
| Renk | Gri | Siyah | Beyaz | Siyah |
| Enerji Sınıfı | A | A | A | A |
| Kontrol Paneli | Analog | Analog | Analog | Dijital |
| Maksimum Isı Derecesi | 250 °C | 250 °C | 250 °C | 250 °C |
| Pişirme Fonksiyon Sayısı | 7 Fonksiyonlu | 6 Fonksiyonlu | 10 Fonksiyonlu | 7 Fonksiyonlu |
| Yükseklik | 40.3 cm | 59.5 cm | 59.5 cm | 59.5 cm |
| Derinlik | 40 cm | 56.7 cm | 57.5 cm | 55 cm |
| Genişlik | 40.9 cm | 59.5 cm | 59.5 cm | 59.5 cm |

































