GL GENERAL CALİPSO 78 lt Analog Ankastre Fırın Siyah
Kullanım Tipi
Ankastre
Ürün Tipi
Tam Boy
Ocak Tipi
Ocaksız
Hacim
78 lt
Fanlı
Renk
Siyah
Enerji Sınıfı
A
Kontrol Paneli
Analog
Maksimum Isı Derecesi
250 °C
Pişirme Fonksiyon Sayısı
9 Fonksiyonlu
12.125,00 TL
Kumtel Ankastre FırınArçelik Ocaklı FırınOcaklı FırınAnkastre FırınArçelik Ankastre FırınBeko Ankastre FırınSiemens Ankastre FırınProfilo Ankastre FırınSilverline Ankastre FırınBeko Ocaklı FırınSolo FırınAltus Ankastre FırınKuzine FırınSiemens Ocaklı FırınSimfer Ankastre FırınLuxell Ankastre FırınTeka Ankastre FırınFanlı FırınFranke Ankastre FırınProfilo Ocaklı Fırın
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
ANKASTREESHOP
Gl General Calipso 78 lt Hacimli Dijital Siyah Ankastre Fırın 9 Program A Enerji Sınıfı
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
12.125,00 TL
GL GENERAL CALİPSO 78 lt Analog Ankastre Fırın Siyah Özellikleri
| Kullanım Tipi | Ankastre |
| Ürün Tipi | Tam Boy |
| Ocak Tipi | Ocaksız |
| Hacim | 78 lt |
| Fanlı | |
| Renk | Siyah |
| Enerji Sınıfı | A |
| Kontrol Paneli | Analog |
| Maksimum Isı Derecesi | 250 °C |
| Pişirme Fonksiyon Sayısı | 9 Fonksiyonlu |
| Yükseklik | 60 cm |
| Derinlik | 60 cm |
| Genişlik | 60 cm |
| Aydınlatma | |
| Buharlı | |
| Çift Bölmeli | |
| Çocuk Kilidi | |
| Elektrikli Ocak | |
| Elektrikli Ocak Sayısı | 0 |
| Gaz Emniyet Sistemi | |
| Izgara | |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Ocak Göz Sayısı | |
| Ocak Yakıt Türü | Elektrikli |
| Tasarım | Modern |
| Termostatlı | |
| Wifi | |
| Wok Gözü | |
| Zamanlayıcı |
GL GENERAL CALİPSO 78 lt Analog Ankastre Fırın Siyah Yorumları
Ürüne Puan Ver
ArçelikTermikelLuxellCvsSamsungİtimatSiemensProfiloTekaSimferInnovaVestelAkelAltusSilverlineFrankeUkinoxAlveusAselBosch
'GL GENERAL CALİPSO 78 lt Analog Ankastre Fırın Siyah' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
GL GENERAL CALİPSO 78 lt Analog Ankastre Fırın Siyah | Vestel AF-9786 YS 73 lt Ankastre Fırın Siyah | Vestel AF 7684 YX Ankastre Fırın Inox | Arçelik MF 30 QBK AF 30 lt Elektrikli Fırın Bordo | |
| 12.125,00 TL | 15.034,03 TL | 15.209,10 TL | 15.299,10 TL | |
| Kullanım Tipi | Ankastre | Ankastre | Ankastre | Solo |
| Ürün Tipi | Tam Boy | Tam Boy | Tam Boy | Tam Boy |
| Ocak Tipi | Ocaksız | Ocaksız | Ocaksız | Ocaksız |
| Hacim | 78 lt | 73 lt | — | 30 lt |
| Fanlı | ||||
| Renk | Siyah | Siyah | İnox | Bordo |
| Enerji Sınıfı | A | A | A | A |
| Kontrol Paneli | Analog | Dijital | Dijital | Analog |
| Maksimum Isı Derecesi | 250 °C | 250 °C | 250 °C | 300 °C |
| Pişirme Fonksiyon Sayısı | 9 Fonksiyonlu | 7 Fonksiyonlu | 6 Fonksiyonlu | 3 Fonksiyonlu |
| Yükseklik | 60 cm | 59.5 cm | 59.4 cm | 32 cm |
| Derinlik | 60 cm | 55 cm | 56 cm | 40 cm |
| Genişlik | 60 cm | 59.5 cm | 59.5 cm | 50.5 cm |
Fırın Benzer Kategoriler
Fırın Ürünleri
Gl General Ürünleri
Gl General Fırın Ürünleri
İlgili Diğer Ürünler

17.411,50 TL

17.363,00 TL































