Gl General General General GLSF 450RS 45 lt Elektrikli Fırın Rose
Kullanım Tipi
Solo
Ürün Tipi
Tam Boy
Ocak Tipi
Ocaksız
Hacim
45 lt
Fanlı
Renk
Rose
Enerji Sınıfı
A
Kontrol Paneli
Analog
Maksimum Isı Derecesi
250 °C
Pişirme Fonksiyon Sayısı
4 Fonksiyonlu
5.958,28 TL
Kumtel Ankastre FırınArçelik Ocaklı FırınOcaklı FırınAnkastre FırınArçelik Ankastre FırınBeko Ankastre FırınSiemens Ankastre FırınProfilo Ankastre FırınSilverline Ankastre FırınBeko Ocaklı FırınSolo FırınAltus Ankastre FırınKuzine FırınSiemens Ocaklı FırınSimfer Ankastre FırınLuxell Ankastre FırınTeka Ankastre FırınFanlı FırınFranke Ankastre FırınProfilo Ocaklı Fırın
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
gelenalsın
Gl General GLSF 450RS Mini Fırın 45 LT Rose
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
5.958,28 TL
Gl General General General GLSF 450RS 45 lt Elektrikli Fırın Rose Özellikleri
| Kullanım Tipi | Solo |
| Ürün Tipi | Tam Boy |
| Ocak Tipi | Ocaksız |
| Hacim | 45 lt |
| Fanlı | |
| Renk | Rose |
| Enerji Sınıfı | A |
| Kontrol Paneli | Analog |
| Maksimum Isı Derecesi | 250 °C |
| Pişirme Fonksiyon Sayısı | 4 Fonksiyonlu |
| Yükseklik | 36 cm |
| Derinlik | 50 cm |
| Genişlik | 60 cm |
| Aydınlatma | |
| Buharlı | |
| Çift Bölmeli | |
| Çocuk Kilidi | |
| Elektrikli Ocak | |
| Elektrikli Ocak Sayısı | 0 |
| Gaz Emniyet Sistemi | |
| Izgara | |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Ocak Göz Sayısı | |
| Ocak Yakıt Türü | Elektrikli |
| Tasarım | Retro |
| Termostatlı | |
| Wifi | |
| Wok Gözü | |
| Zamanlayıcı |
Gl General General General GLSF 450RS 45 lt Elektrikli Fırın Rose Yorumları
Ürüne Puan Ver
ArçelikİtimatSimferCvsTermikelLuxellAlveusTekaSilverlineVinolaSiemensBekoSamsungAkelHooverUkinoxVestelProfiloAltusMinisan
'Gl General General General GLSF 450RS 45 lt Elektrikli Fırın Rose' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Gl General General General GLSF 450RS 45 lt Elektrikli Fırın Rose | Oscar 8012 60 Lt A Enerji Sınıfı Analog Retro Tam Boy Ankastre Fırın Inox | Alpina MFA 604M 76 Lt Ocaklı A Enerji Sınıfı Dijital Modern Doğalgaz Tam Boy Ankastre Fırın Beyaz | Termikel Mini Fırın MO D6463C W | |
| 5.958,28 TL | 6.741,50 TL | 6.693,00 TL | 6.763,50 TL | |
| Kullanım Tipi | Solo | Ankastre | Ankastre | — |
| Ürün Tipi | Tam Boy | Tam Boy | Tam Boy | — |
| Ocak Tipi | Ocaksız | Ocaksız | Ocaklı | — |
| Hacim | 45 lt | 60 lt | 76 lt | — |
| Fanlı | — | |||
| Renk | Rose | İnox | Beyaz | — |
| Enerji Sınıfı | A | A | A | — |
| Kontrol Paneli | Analog | Analog | Dijital | — |
| Maksimum Isı Derecesi | 250 °C | 250 °C | 250 °C | — |
| Pişirme Fonksiyon Sayısı | 4 Fonksiyonlu | 4 Fonksiyonlu | 6 Fonksiyonlu | — |
| Yükseklik | 36 cm | 60 cm | 85 cm | — |
| Derinlik | 50 cm | 60 cm | 60 cm | — |
| Genişlik | 60 cm | 60 cm | 60 cm | — |
Fırın Benzer Kategoriler
Fırın Ürünleri

7.989,30 TL

7.989,30 TL






























